FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Ikarus
ADMIN
ADMIN

Broj postova : 2497
Datum registracije : 06.03.2010

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   04.05.10 23:34

danas sam trebo otvorit pretinac u autu kojem je pukla kvakica i umjesto da ga razvalim upotrijebio sam svoj nož...
kasnije mi je kret.. pretego ručnu pa umjesto da to riješim ključem (koj nisam imo) upotrijebio sam svoj multi-alat
:bog:
[Vrh] Go down
sgt bear
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1440
Godine : 43
Datum registracije : 12.04.2010

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   02.06.10 17:41

jos danas to nisam napravio, al vjerujem... do kraja dana upotrijebit ću svoj nož (kao i svaki dan)
[Vrh] Go down
cidnam
lingua
lingua

Female
Broj postova : 243
Godine : 30
Datum registracije : 26.06.2010

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   04.07.10 11:01

misleći da je ovo ozbiljna tema upotrebio sa svoj nož

mala šala hehe
[Vrh] Go down
damjan
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1362
Godine : 33
Datum registracije : 06.11.2009

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   23.07.10 16:54

vracam se autom na posao sa kupljenim komadom cordure i čujem neko struganje, auti mi blicaju iz drugog smjera al mislim si da je to zato jer me vole
i nakon što me cijeli grad pozdravio a razdragana masa dobila upalu ruke od mahanja :bog: ja skuzim da to mozda nije samo do mene, nego da im se svida i moj auto..
i sparkam se sa strane, a cijela maska i zaštitna plastika ispod motora struže po podu..
..nije mi preostlao ništa drugo nego da legnem na asfalt i skinem preostale šerafe koji drže plastiku kako bi masa nastavila mahati samo mojem liku i djelu a ne i potrganom autu...
naravno za skidanje šerafa nisam imao ključ 8, nego sam upotrijebio svoj nož
točnije kombinirke na leatherman-u charge Ti
[Vrh] Go down
Marko
guru
guru

Male
Broj postova : 2104
Godine : 26
Datum registracije : 03.08.2009

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   23.07.10 16:57

plutal bus na njemu??

zezam se

vruce mi je. baaa.
[Vrh] Go down
damjan
mr.spika
mr.spika

Male

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   23.07.10 17:01

nisam skuzio..na čemu bum plutal? mislis na tom komadu cordure ili po razdraganoj masi koja me nosi na rukama
[Vrh] Go down
Marko
guru
guru

Male

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   23.07.10 17:05

majke mi pukel sam zgleda da sam nekaj krvo napisal na krivi podforum? di si napisal da pes plutati na mrežnicu? isuse... idem se nekam v vodu baciti vruuuceee
[Vrh] Go down
Wild Wolf
spikač
spikač

Male
Broj postova : 726
Godine : 29
Datum registracije : 24.03.2010

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   23.07.10 17:07

LOL
[Vrh] Go down
Marko
guru
guru

Male

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   23.07.10 17:08

aha. cital sam stranicu prije
[Vrh] Go down
damjan
mr.spika
mr.spika

Male

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   23.07.10 17:10

lach daj se hiti u bunar da se ohladis
[Vrh] Go down
damjan
mr.spika
mr.spika

Male

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   23.07.10 17:19

a tek sad sam pohvatao tvoje nemoguće misli... imas sve o tom plutanju u temi uzlazna pLutanja..mrežnica
[Vrh] Go down
flok
lingua
lingua

Male
Broj postova : 260
Godine : 32
Datum registracije : 15.03.2013

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   18.06.13 10:43

sinoc sam cistija kukumare.inace posegnem za ladicu u kuzini po klasicni kuhinjski noz, umjesto toga upotrijebio sam svoj noz:)
(predobra tema)
[Vrh] Go down
biga
lingua
lingua

Male
Broj postova : 244
Godine : 29
Datum registracije : 15.11.2010

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   18.06.13 21:33

danas mi je pobjeglo janje iz ograđenog prostora, umjesto da ga ganjam, kad se vratilo upotrijebio sam svoj nož.

isprobao moru, nije loša, a ni janjetina nije za baciti...
[Vrh] Go down
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7250
Godine : 41
Datum registracije : 05.04.2010

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   19.06.13 3:02

kupovao kćeri havajanasice i htjela ih je isprobati i u njima prošetati dućanom da vidi pašu li joj(ima 4 godine) bile su zapakirane i povezane čvrstom plastičnom uzicom a ja umjesto da se prošećem do blagajne i zamolim da mi to škarama odrežu upotrijebio sam svoj novi ZT nož.
[Vrh] Go down
goxxon
guru
guru

Male
Broj postova : 3723
Godine : 36
Datum registracije : 17.11.2010

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   19.06.13 9:13

uletila kobasica u ured, nitko noža, osim mene. vadim SRM 710, narežem kobasicu i kruh te uz teglu ajvara krene tamanjenje.
[Vrh] Go down
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3260
Godine : 53
Datum registracije : 05.10.2011

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   19.06.13 11:05

biga je napisao/la:
danas mi je pobjeglo janje iz ograđenog prostora, umjesto da ga ganjam, kad se vratilo upotrijebio sam svoj nož.

isprobao moru, nije loša, a ni janjetina nije za baciti...   

Gokson planira sutra pustiti Mraza da mu pobjegne !!!
[Vrh] Go down
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 6519
Datum registracije : 26.02.2010

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   19.06.13 12:14

Hahahahaha

[Vrh] Go down
ElPrezidente
lingua
lingua

Male
Broj postova : 355
Godine : 23
Datum registracije : 05.12.2012

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   19.06.13 17:54

Svaka čast autoru na temi.
[Vrh] Go down
Ikarus
ADMIN
ADMIN

Male
Broj postova : 2497
Godine : 34
Datum registracije : 06.03.2010

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   20.06.13 2:21

Neki dan sam trebao pobiti rupu na kantici lanenog ulja, nisam imao ništa dugo pa sam upotrijebio svoj Spyderco Stretch u zdp-u koj sada ima zube
[Vrh] Go down
lonewolf
spikač
spikač

Male
Broj postova : 530
Godine : 47
Datum registracije : 26.04.2010

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   20.06.13 11:16

...htio sam uložiti prigovor na stručnost i zalaganje ekipe Hitne pomoći , ali sam umjesto toga upotrijebio svoj nož.....:-)
[Vrh] Go down
puls
guru
guru

Male
Broj postova : 2846
Godine : 38
Datum registracije : 05.03.2010

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   09.07.13 21:25

Jučer htjedoh blankirati jedan kabel i upotrijebiti skalper za to......
....umjesto toga upotrijebio sam svoj nož...
.......kao britva oštar mali Sanrenmu....i izrezah prste k'o salatu....skoro sam iskrvario k'o svinja.......zadnjim naporima (i uz pomoć prijatelja, dohvatih ubrus i spasih si život)
[Vrh] Go down
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7250
Godine : 41
Datum registracije : 05.04.2010

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   09.07.13 23:01

puls krivo, trebao si završiti, da mjesto ubrusa uhvatio si opet nož i skratio si muke! 
[Vrh] Go down
Login
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1194
Datum registracije : 17.07.2010

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   09.07.13 23:37

Nekidan položio ispit i umjesto da skiptu udjelim kolegama na njoj sam testirao svoj naoštreni nož.  

Nije bilo dobro pa sam danas opet oštrio, nadam se da ću sutra opet moći testirati na drugoj skripti heheh.
[Vrh] Go down
flok
lingua
lingua

Male
Broj postova : 260
Godine : 32
Datum registracije : 15.03.2013

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   10.07.13 0:02

puls je napisao/la:
.......kao britva oštar mali Sanrenmu....i izrezah prste k'o salatu....skoro sam iskrvario k'o svinja.......zadnjim naporima (i uz pomoć prijatelja, dohvatih ubrus i spasih si život)

srica stari da kabel nije bija pod naponom:D 
[Vrh] Go down
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3260
Godine : 53
Datum registracije : 05.10.2011

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   10.07.13 11:19

puls je napisao/la:

Molim da se imenuje prijatelj čija je pribrana i munjevita reakcija spriječila teže posljedice zlosretnog događaja ! Iz opisa situacije lako je zaključiti kako se radi o iskusnu čovjeku spremnu na sve, stasitom, ugodne vanjštine i nadsve srca plemenita.
[Vrh] Go down
puls
guru
guru

Male

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   10.07.13 17:18

Baš ga htjedoh imenovati....ali nakon ovakva opisa, to je nemoguće......nešto se baš ne slaže.... ......možda jedino ona "spreman na sve" 

Dobro, zahvaljujem se kolegi Ivi jer mi je vjerojatno spasio život (koji ne bi ni bio ugrožen da nema njega), stvarno je munjevito reagirao, i to zato jer sam posegnuo za neobičnim komadom krpe (nehajno zakačenim za stolac) čudnog oblika-malo tkanine i nekakve špage u obliku Y....

Poput poskoka je u djeliću sekunde zgrabio tu krpicu ispred mene, spremio je u džep nešto promrsivši i u maniri JozeBoze izvukao ubrus (sada, s vremenskim odmakom, strepim i pitam se
za što je bio namijenjen ili već korišten=O )
[Vrh] Go down
Odin
spikač
spikač

Male
Broj postova : 639
Godine : 34
Datum registracije : 09.07.2011

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   10.07.13 21:13

...cugali u Mocvari,dode poznanik do mene "Ti sigurno imas kod sebe noz,posudi nam ga za rezanje limuna uz tequilu." "Moze,samo ga vrati i nemoj se ozljediti,hehe"
[Vrh] Go down
dux aeron
lingua
lingua

Male
Broj postova : 345
Godine : 50
Datum registracije : 02.03.2013

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   10.07.13 23:10

Jutros, na poslu, trebalo je otvoriti mlijeko za kavu. Umjesto da otvorim onaj praktični komad plastike, upotrijebio sam svoj nož
[Vrh] Go down
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 6519
Datum registracije : 26.02.2010

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   10.07.13 23:15

Jučer na ulici, frajer ukrao bakici torbicu i put pod noge. Mjesto telefona upotrijebio sam svoj Kershaw Chill i torbica je vraćena bakici a frajer.. koji frajer?  

Zadnja promjena: Mraz; 11.07.13 1:22; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4656
Godine : 37
Datum registracije : 30.09.2010

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   11.07.13 1:20

Jucer sam potonuo kraj Kornata vozeći gumenjak.Svojim EDC-om sam izrezao utore za šake na leđnoj peraji mimoilazećeg delfina.Sad sam već kraj Silbe,noć je pa smo odjurili predaleko...

Popijem maksimalno 5 piva godišnje.

titanijum je napisao/la:

Koliko je ovo teško , najbolje ja ilustracjia, kao da čelije mozga , učinite regenerativnim .A one se ne regenerišu.Hvala Bogu.

"Pulsov sam vrtio po ruci i oduševio se, osim što je, kao i većina ovdje prikazanih majstorija naših forumita, za moj ukus predebel!"
g. Ivo, 1912.-
[Vrh] Go down
puls
guru
guru

Male

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   11.07.13 7:42

Pazi samo da, kad se vratiš najdražoj, umjesto glogovog kolca ne upotrijebi svoj (ili tvoj?) EDC kukri....
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   Today at 5:21

[Vrh] Go down

...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)
» kako otvoriti svoj blog??
» Nožić u izradi
» Pleksiglas futrola za folder =)
» fenjerka na pecanju