FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
lonewolf
spikač
spikač

Male
Broj postova : 530
Godine : 47
Datum registracije : 26.04.2010

PostajNaslov: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   30.04.10 12:37

....danas sam prstima htio očistiti naranču, umjesto toga upotrijebio sam svoj nož.

Zadnja promjena: lonewolf; 30.04.10 22:53; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
girdeaux
honoris
honoris

Male
Broj postova : 1298
Godine : 29
Datum registracije : 22.10.2009

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   30.04.10 14:26

He he. EDC stvarno ima svoju korist pa makar i za banalne stvari.
[Vrh] Go down
lonewolf
spikač
spikač

Male

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   30.04.10 14:31

pogrešan odgovor - trebao si odgovoriti otprilike ovako: danas sam uhvatio ženu s ljubavnikom, , htio sam ih oboje zadaviti - umjesto toga upotrijebio sam svoj nož...( uvijek nastavak " upotrijebio sam svoj nož "- dolazi na kraju ) :-)
[Vrh] Go down
girdeaux
honoris
honoris

Male

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   30.04.10 14:38

AAA. Sad sam shvatio.

Danas sam htio polizati paštetu iz konzerve, umjesto toga upotrijebio sam svoj nož.
[Vrh] Go down
antun
spikač
spikač

Male
Broj postova : 814
Godine : 44
Datum registracije : 01.05.2009

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   30.04.10 16:01

Ili htio sam voditi ljubav s nekom djevojkom,ali zaboravio sam
rezervativ pa sm umjesto njega upotrijebio svoj nož
[Vrh] Go down
domac
bomber
bomber

Male
Broj postova : 135
Godine : 19
Datum registracije : 24.03.2010

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   30.04.10 16:17

danas sam htio pozvati curu na spoj umjesto toga upotrijebio sam svoj nož
[Vrh] Go down
girdeaux
honoris
honoris

Male

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   30.04.10 16:31

Danas sam htio podići novce iz banke, ali nemam para na računu pa umjesto toga sam upotrijebio svoj nož.

Zadnja promjena: girdeaux; 30.04.10 21:35; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
damjan
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1362
Godine : 33
Datum registracije : 06.11.2009

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   30.04.10 16:38

mislio sam da je lonewolf normalan i da nece biti potrebe za nasiljem..umjesto toga upotrijebio sam svoj nož
[Vrh] Go down
lonewolf
spikač
spikač

Male

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   30.04.10 17:21

ovo je trebala biti ozbiljna tema o tome kako svakodnevno koristite svoj nož, ali sumnjam da mi vjerujete sad kad je sve otišlo na zajebanciju...
[Vrh] Go down
damjan
mr.spika
mr.spika

Male

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   30.04.10 18:04

pa malo zaje.ancije nikom ne skodi

nego evo da nastavim temu..danas na poslu se zastekala neka XXL klamerica i kako niko nije imao imbuse da ju rastavi, trebali smo čekati majstore... no umjesto toga...upotrijebio sam svoj noz...

je.iga napisao bi da sam upotrijebio svoj leatherman ali drzim se tvog zavrsetka :bog:
[Vrh] Go down
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 6519
Godine : 30
Datum registracije : 26.02.2010

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   30.04.10 21:16

Sinoć na poslu trebao sam promjeniti PVC balu na paketiranju ali nisam mogao naći skalpel pa umjesto njega upotrijebio sam svoj nož.

Ranije dok sam oblikovao pleskiglas završne detalje trebalo je porezati skalpelom. No ljen sam otići po njega pa umjesto skalpela upotrijebio sam svoj nož.

[Vrh] Go down
mastershooter45
lingua
lingua

Male
Broj postova : 453
Godine : 58
Datum registracije : 25.02.2010

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   30.04.10 22:01

Prosječan čovjek koji ne nosi nož shvati da mu nož treba tek kada ga počne nositi.

Poklonio sam nož frendu koji je poslovni tip i nikada nije ni znao što je nož.
Nakon par dana je rekao da mu je trebao za otvoriti nekakv paket sa cd-ima, pa da je rezao papir, pa kruh...

Nož ima bezbroj primjena u svakodnevnim i manje svakodnevnim situacijama.
[Vrh] Go down
http://hoplon.hr/forum/index.php
rinos
spikač
spikač

Male
Broj postova : 671
Godine : 51
Datum registracije : 28.09.2009

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   30.04.10 22:09

Citat :

Jeli sada imaš visoki glas?

Ja svoj nož(noževe) koristim svaki dan...danas sam rezao goveđu kožu,umjesto noža upotrijebio sam svoj nož.
[Vrh] Go down
Ikarus
ADMIN
ADMIN

Male
Broj postova : 2497
Godine : 34
Datum registracije : 06.03.2010

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   30.04.10 22:10

da to je normalno i treba ga koristit i nadam se da će ro ljudi shvatit ali i dalje se javljaju pitanja kao "AJME PA ŠTA ČE TI NOŽ???" sra..a slična tome...
[Vrh] Go down
lonewolf
spikač
spikač

Male

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   30.04.10 22:33

danas sam trebao obrusiti kit koji je provirivao između spojenih ploča plastike - umjesto toga upotrijebio sam svoj nož ( mora 511 - tehnika batoning - odvaljivanje grudica kita udarcima daščicom po gornjoj strani noža )
[Vrh] Go down
đoni
bomber
bomber

Male
Broj postova : 159
Godine : 23
Datum registracije : 04.03.2010

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   30.04.10 22:59

Danas sam u skoli dobio jedinicu trebao sam nauciti gradivo,umjesto ucenja iskoristio sam svoju motornu pilu
[Vrh] Go down
girdeaux
honoris
honoris

Male

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   30.04.10 23:05

Danas mi je cura rekla da ogulim krumpir sa spravom za guljenje, umjesto toga upotrijebio sam svoj nož.
I rekao uradi sama ženo!!!
[Vrh] Go down
Mladen
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2632
Godine : 48
Datum registracije : 15.02.2009

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   30.04.10 23:16

kad več svi tako lijepo pišete o upotrebi svojih noževa..
da se i ja uključim..
malo šaljivo ali istinito..
išao sam na jedan crkveni obred ili kak mi to zovemo sveta misa..
i nagazio na mačiji drek ili govno..
kaj sad upotrebio sam svoj nož i očistio si đon...
i da bude još komičnije ..
zaboravio i drugi dan na poslu fino narezao paradajz.
tek onda mi proradio kliker..
svi su me u čudu gledali zašto ga ne jedem..
a nerezani ..
=)
[Vrh] Go down
domac
bomber
bomber

Male
Broj postova : 135
Godine : 19
Datum registracije : 24.03.2010

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   30.04.10 23:45

rinos je napisao/la:
Citat :

Jeli sada imaš visoki glas?

Ja svoj nož(noževe) koristim svaki dan...danas sam rezao goveđu kožu,umjesto noža upotrijebio sam svoj nož.

šta bi to trebalo značit?
[Vrh] Go down
damjan
mr.spika
mr.spika

Male

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   01.05.10 1:27

rinos care

domac nis ne brini... rinos je mislio da si se uškopio, ali shvatili smo da si umjesto da pozoves curu van pristojno, ti odabrao prisilu nožem

aj malo se zaje.avamo..vidis puko sam na poslu i sutra konačno nakon vise mjeseci idem malo plutat na mreznicu i naravno upotrijebit ću svoj nož :bog:
[Vrh] Go down
tigi
spikač
spikač

Male
Broj postova : 709
Godine : 42
Datum registracije : 13.02.2009

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   01.05.10 1:36

bio sam s dečkima na pivcu za živce no umjesto otvarača upotrijebio sam svoj nož!
[Vrh] Go down
Mladen
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2632
Godine : 48
Datum registracije : 15.02.2009

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   01.05.10 8:42

damjan je napisao/la:
rinos care
idem malo plutat na mreznicu i naravno upotrijebit ću svoj nož :bog:

i naravno fotoaparat... =)
[Vrh] Go down
LUKSA
guru
guru

Male
Broj postova : 2398
Godine : 44
Datum registracije : 21.02.2009

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   01.05.10 22:26

danas sam zaljepio đon cipele nekom planinaru sa duck tapeom, odrezao ga svojim gerberom!

bio mi je zahvalan, i svi su se zahvalili na odlasku!

bili su planinari iz Zagreba! U posjetu Petrinji!

Moji mi se smiju, jer svašta uvijek nosim sa sobom!

sretan sam jer sam se kao izviđač obavezao da ću svaki dan učiniti dobro dijelo!
[Vrh] Go down
http://luketic.robert@gmail.com
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   02.05.10 17:07

danas sam trebao upotrijebiti svoj nož, a umjesto toga upotrijebio sam svoj drugi nož
[Vrh] Go down
zippo
lingua
lingua

Male
Broj postova : 367
Datum registracije : 12.11.2009

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   02.05.10 17:14

danas mi je pukla špica na olovci,pa umjesto šiljila sam upotrijebio svoj nož....
[Vrh] Go down
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 6519
Godine : 30
Datum registracije : 26.02.2010

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   02.05.10 17:32

Ostala mi je kvaka u ruci u bircu na wc-u pa sam kulturno izašao upotrijebivši svoj nož da skinem kvaku s drugih vrata.
[Vrh] Go down
Adept
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1967
Godine : 45
Datum registracije : 09.04.2010

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   03.05.10 1:02

U petak kolega donio u ured malo domaćih kobasica i špeka, a ja malo domaćih kulenovih seka i čvaraka - onako, malo - tek toliko za probu, za marendicu - pozvasmo i druge kolege na gric razgovora...
Naravno - na opće oduševljenje - oboje upotrijebismo svoje noževe - double EDC nožići u praksi (Victorinox i Fallk U2)
Savršeno su odradili svoj posao, iako bijahu bačeni u drugi plan poradi gore navedenih delicioznih zaje......a za zube, heh...
[Vrh] Go down
urbana_gorila
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1617
Datum registracije : 09.02.2010

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   03.05.10 20:34

Trebala mi je drvena žlica za med i razmišljao sam kupit jednu, ali umjesto toga upotrijebio sam komad grane i svoj nož i izrezbario si lijepu žlicu...

[Vrh] Go down
lonewolf
spikač
spikač

Male

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   04.05.10 21:58

lijepa žlica....danas htio baciti špatule zamrljane auto - kitom, umjesto toga upotrijebio sam svoj nož...
[Vrh] Go down
Ikarus
ADMIN
ADMIN

Male
Broj postova : 2497
Godine : 34
Datum registracije : 06.03.2010

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   04.05.10 23:34

danas sam trebo otvorit pretinac u autu kojem je pukla kvakica i umjesto da ga razvalim upotrijebio sam svoj nož...
kasnije mi je kret.. pretego ručnu pa umjesto da to riješim ključem (koj nisam imo) upotrijebio sam svoj multi-alat
:bog:
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)   Today at 7:43

[Vrh] Go down

...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» ...umjesto toga upotrijebio sam svoj nož (EDC use)
» kako otvoriti svoj blog??
» Nožić u izradi
» Pleksiglas futrola za folder =)
» fenjerka na pecanju