FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» 24 sata divljine
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» chris reeve sebenza folder
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty21.09.23 18:51 by NAVIGATOR

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty02.05.23 10:48 by Žic

» STRELJAČKA SVAKODNEVICA
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty12.04.23 12:52 by Lawman

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

+101
SuperSixOne
Vilcambu
zuzonja
hyperion
Šimun
Lima156
vladomado10
roy
malyfreddie
pirat
laredo
Sovinjak
Odin
siga
Mad Max
ivo
Redneck
Login
Sule_HR
gorky
Hombre
PatrioticBacon
Born_Survivor
neko69
Inspektor
maxina
milito
iko123
Frenky
nix1909
ce3hel
Storo
flok
antun
weedovec
franciscus
Draxor
Okibex
Usamljeni vuk
duke
dux aeron
PJER
ElPrezidente
Nubilus
Simke
mali mačak
maff
Kuzma
JillValentine
cutlass
Guybrush
Mije
bezribic
markonvs
yasko
Migach
.
Stribog
bearfaerie
boletus
brdo
ebola
UrchinStar47
Mornar
Ikarus
Franco G
Surfer
kengur32
Fratt
goxxon
Sandman
jenny
Ito Ogami
Slym
Guru
Igsy
Target
McJagger
orao
StArKa
sgt bear
vjeko
sTip3
jratko30
puls
amar
Marko
Adept
WILLY
Drvo
cidnam
rinos
Mraz
tigi
urbana_gorila
damjan
LUKSA
dman
zippo
zeleni
elvin
105 posters

Stranica 4 / 25. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 25  Next

Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by Slym 22.02.11 19:05

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Picture024zk

Evo, ovo su moja mala pakovanja koja sam našao iz prve EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 747986

Baterija je za usporedbu veličine EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 469245

- SUN DANCE krema za sunčanje faktor 15 + UVA/UVB - 50ml, DM, 7-8kn
- Balea gel za tuširanje i pranje kose - 50ml, DM, 6kn
- Palmolive gel za tuširanje i pranje kose - 50ml, DM, oko 5kn
- Colgate Total pasta za zube - 25ml, DM, oko 6-7kn
- Labud sapun - maznuo u hotelu EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 747986
- Kenue šampon - 10ml, tih "brand name" šampona u tak malim pakovanjima imate u svakoj parfuemriji, dođu oko 5kn
- mali češalj - kineski dućan, 2-3kn
- četkica za zube s pripadajućom malom pastom koje ima dovoljno za 3 puta, donji dio je tuba u koju se četkica okrene i stavi, na kraju četkice je čep koji začepi tubu - nećete vjerovati ali kupio sam ju na vending aparatu u WCu sveučilišnog kampusa na Borongaju - 5kn
-- na istu tu foru s vending aparatom za 5kn imate i antibakterijske osvježivače za usta
Imam još malu kremicu "Babylove - Wundshutz" s kamilicom i cinkom iz DMa, 20ml, 6kn, odlična je za sve od iritacija, opeklina, osipa, žuljeva...

Slym
bomber
bomber

Broj postova : 183
Datum registracije : 20.04.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by NAVIGATOR 22.02.11 19:25

osobno volim takva smanjena pakiranja. iako nisu cijenovno ekonomična ipak na dužim putovanjima si ne mogu zbog težine priuštiti regularna pakiranja, pa onda ove male doze štedljivo rastežem mjesecima(brijem se jednom tjedno i to). onda obično tih dana kad sam obrijan snimam najave, tak da ne izgledam u kadru ko taliban.
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by Igsy 22.02.11 20:23

Ima tih četkica za zube skupa s pastom i u Macole na automatu za 5 kn... meni osobno super stvar :bog:
Igsy
Igsy
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2412
Godine : 34
Lokacija : Split
Datum registracije : 12.03.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by Sandman 22.02.11 21:08

Navi, iz okolice Ivanic Grada sam, cesto sam u Zg, mislim da sam cak iduci citav tjedan na nekim seminarima, pa se mozemo naci neobavezno na kavi - nevezano za tu kremicu


Slym, da dobro si me sjetio, DM ima sitnih pakiranja, kupio sam si nedavno neku kremu od nevena za ruke, strasna stvar, nesto mi cesto u zdanje vrijeme od hladnoce puca koza na rukama, dosta neugodno, a krema od nevena ubrza zacjeljivanje koze, inace jednu takvu malu tubicu gotovo stalno nosim sa sobom, kao i ono najmanje pakiranje melema,a kad ga potrosim imam i zgodnu malu metalnu kutijicu.

i sam sam u fazi prosirivanja i preslagivanja svog EDC-a pa mi ova tema super dode EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 368870,
do sad sam par sitnitnica nosio u okolopojasnoj torbici, ali nedovoljno, morat cu siriti opremu samo moram prvo naci neku dobru torbicu koja bi mi bila ok, jer stara je dala svoje
Sandman
Sandman
bomber
bomber

Male
Broj postova : 162
Godine : 44
Lokacija : okolica Zagreba
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by NAVIGATOR 22.02.11 22:00

Sandman
Mene ti iduca dva tjedna nema, radim neku obuku sa vojskom na slunju, tak da se mozemo naci na kavi ili do nedjelje ili tek za dva tjedna.
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by NAVIGATOR 22.04.11 10:49

s vremena na vrijeme se nađem u situaciji da me na poslu ili negdje u slobodno vrijeme netko zamoli da mu na trenutak posudim nož, pošto svi znaju da bez noža nisam nikada. uvijek mi je jedan od spyderca u đepu ali nerado ih dajem drugima u ruke čak i na tren. obično je moj odgovor na zamolbu za nož "kaj trebaš odrezati budem ti ja to napravio" i uglavnom ljudi objasne što im treba i ja im to napravim odnosno prerežem i odrežem. znaju to biti i neobični zahtjevi "ma treba mi samo da si zašerafim ovaj šerafić na naočalama ili da otvorim neispravnu bravu na ručnoj torbi i slićno, od čega dobijem fraze. no koji put su to neki intimniji zahtjevi tipa "žulja me lastika na gaćama" ili "djetetu trebam odrezati markicu s unutrašnje strane majce ili čarapa" i slično. dakle s vremenom sam stekao dojam da mi u primarnom EDC kitu, u okopojasnoj torbici treba jedan mali nožić. kako sam još od djetinjstva emotivno vezan za victorinox odlučio sam najprije pregledati njihovu paletu proizvoda.
skoknuo sam do maestralproma i po policama potražio ono što mi najbolje odgovara. iako bi gotovo svaki njihov model ispunio zahtjeve za koje će taj nožić biti namjenjen, zbog malih gabarita da mi stane u već i onako napunjenu EDC okopojasnu torbicu, odlučio sam se za jedan od najmanjih modela u ponudi.

u maestralpromu kupujem noževe već 20 godina i cure iz dućana kad su vidle koje modele gledam su mi odlučile jedan takav njihov reklamni i pokloniti.
radilo se o najmanjem "ženskom" modelu ali sa interpoliranom malom diodnom bateriskom svjetiljkom u ručki. kad sam stigao doma suprugi se taj moj dobiveni toliko svidio da mi ga je odma popalila i u zamjenu mi ponudila jedan svoj, na koji sam ja potpuno zaboravio. s oduševljenjem sam prihvatio zamjenu. dala mi je mislim da se zove mini champ. iz serije najmanjih noževa ovaj ima najviše alata ,najdeblji je i več se više od mjesec dana nalazi u mom EDC-u.

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 IMG_2643Small

nožić je stvarno minijaturni ali ima brdo korisnih upotrebljivih alata, pinceta za vaditi trnje, dvije oštrice, otvarač za flaše, šerafncigere, škare, guljač naranđinih kora(odlično šljaka), kemisku olovku i još brdo korisnih alata.

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 IMG_2648Small

iako ga je supruga već nekoliko godina koristila, osim par ogrebotina na plastičnoj drščci nema drugih znakova heb

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 IMG_2650Small

nožić je stvarno minijatura evo fotka pored također male meni najdraže fenixove lampice.

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 IMG_2645Small

i prvi sam ga puta i iskoristio za posuđivanje. neki sam dan bio malo na veslanju kanuom i frendu prepravljeni sic nije odgovarao pa je morao prerezati duck traku kojom je sic bio zaljepljen za klupicu, iako je postojala šansa da zbog klimanja i premještanja u čamcu nožić završi u vodi ipak bi mi ga bilo puno manje žao nego da izgubim najdražu mi enduru ZDP189 koju sam imao u đepu.


Zadnja promjena: NAVIGATOR; 22.04.11 11:12; ukupno mijenjano 1 put.
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by NAVIGATOR 22.04.11 11:08

još je jedan detalj dobio na probni rok mjesto u mom sekundarnom EDC kitu. razlika između primarnog i sekundarnog možete vidjeti ranije u postovima kroz ovu temu. osnovna razlika je u dostupnosti. primarni u okopojasnoj torbici, popularno zvanoj "pederuši" apsolutno uvijek nosim sa sobom 100% vremena osim kad spavam a i tada mi je u blizini. sekundarni EDC kit mi je uvijek u ruksaku koji trenutno nosim sa sobom i otprilike je duplo veći i teži od primarnog ali ima i oko tri puta više opcija. dakle sekundarni je također uvijek samnom ali mi nije uvijek dostupan jer zna ostati u koferu motora, u bisagama bicikla i sl.

dakle artikl koji sam od prije koji dan interpolirao u svoj EDC je prastaro rusko povečalo iz djetinjstva, kupljeno od poljaka na hreliću prije jedno 25 godina.

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 IMG_2655Small

kad radim u prirodi posljednih godina često nosim i rukavice ali se zna dogoditi da ih i ne ponesem. često se znam našpranjiti ali nisam siguran jel mi komad trna ostao u dlanu, prstu, podlaktici ili je to samo rana. obično nožem i pincetom raskopam ranu i vrlo često zaključim da trna nema da je izvučen ostatkom grane kako je i ušao. iako imam odličan vid i ne nosim ni naočale ni leče ipak mi je lakše i bezbolnije povečalom provjeriti situaciju ispod kože.

natpis na povečalu je na ruskoj čirilici i nisam si dao truda ga prevesti. povečava solidnih 7x više nego dovoljno. probat ću njime i zapaliti vatru jedan sunčani dan na izletu. povečalo se poput foldera sklapa u svoju ručku koja ga praktično štiti od prljavštine i mehaničkih oštećenja leće. vrlo je kompaktno i lagano.

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 IMG_2656Small

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 IMG_2658Small

za mjesec dva ću tek znati koliko mi je stvarno to potrebno u EDC-u
imao sam na izbor još nekoliko sofisticiranijih s večim povečanjem, čak i manjih dimenzija ali su bila dosta teža zbog metalnih kučišta tako da je najprije šansu dobilo ovo staro rusko. možda i iz sentimentalnih razloga.
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by goxxon 22.04.11 17:48

gledam edc-e, i vidim da nitko nema u edc-u kondom xD
goxxon
goxxon
guru
guru

Male
Broj postova : 3594
Godine : 44
Lokacija : ZG/OT
Datum registracije : 17.11.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by sgt bear 22.04.11 17:53

goxxon je napisao/la:gledam edc-e, i vidim da nitko nema u edc-u kondom xD
ima, ima... EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 747986
sgt bear
sgt bear
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1478
Godine : 50
Lokacija : de/sk
Datum registracije : 12.04.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by goxxon 22.04.11 17:56

ajd, dobro EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 747986
goxxon
goxxon
guru
guru

Male
Broj postova : 3594
Godine : 44
Lokacija : ZG/OT
Datum registracije : 17.11.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by Guru 22.04.11 17:59

Kondomi su nezgodni za nošenje sa kutijom jer su malo poveliki, barem ona pakovanja durex-a sa 3 komada, a i ugriju se i sl. pa se nose samo neđe s namjerom kad se ide, po PS-u : )

Da ne znate kako se na engleskom kaže pederuša? ( Zbog traženja na netu )

Ja imam jednu i malo mi je veća za ljeto pa bih da nađem neku manju.
Guru
Guru
lingua
lingua

Female
Broj postova : 425
Godine : 38
Lokacija : Priroda
Datum registracije : 03.12.2009

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by goxxon 22.04.11 18:05

dobra, kume, dobra EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 747986
goxxon
goxxon
guru
guru

Male
Broj postova : 3594
Godine : 44
Lokacija : ZG/OT
Datum registracije : 17.11.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by Marko 22.04.11 19:21

Rade_mne je napisao/la:
Da ne znate kako se na engleskom kaže pederuša? ( Zbog traženja na netu )


ja mislim da je fanny pack
Marko
Marko
guru
guru

Male
Broj postova : 2015
Godine : 33
Lokacija : Lepoglava
Datum registracije : 03.08.2009

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by Fratt 22.04.11 19:22

Faggot ear? EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 747986
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 44
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by Guru 22.04.11 19:36

Marko je napisao/la:
Rade_mne je napisao/la:
Da ne znate kako se na engleskom kaže pederuša? ( Zbog traženja na netu )


ja mislim da je fanny pack

Jeste, bravo! Nalazio sam svakakve nazive ali ovaj ne.
Guru
Guru
lingua
lingua

Female
Broj postova : 425
Godine : 38
Lokacija : Priroda
Datum registracije : 03.12.2009

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by NAVIGATOR 22.04.11 20:20

ja nosim tri durex kondoma uvijek u sekundarnom EDC-u možda jedan prebacim u primarni EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 747986
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by kengur32 22.04.11 20:29

Pederusa= Gay bag
kengur32
kengur32
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2825
Godine : 50
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 06.08.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by Mraz 22.04.11 20:31

NAVIGATOR je napisao/la:ja nosim tri durex kondoma uvijek u sekundarnom EDC-u možda jedan prebacim u primarni EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 747986

Očekuješ zabavu s momcima ha? EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 350615 EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 350615
Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by NAVIGATOR 22.04.11 20:35

imam tu sreću da sam uglavnom u ženskom društvu, imamo tu po prisavlju popriličnu količinu zgodnih novinarki i voditeljica, nekak baš i nisam za dečke, možda sam staromodan EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 747986 EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 806172
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by Fratt 22.04.11 21:50

Nemaš pojma,pogleč moju lulu... EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 747986 EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 747986 EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 747986 EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 747986 EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 323904 EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 368870
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 44
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by sgt bear 22.04.11 22:29

kengur32 je napisao/la:Pederusa= Gay bag
gang-bang bag?
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 747986
sgt bear
sgt bear
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1478
Godine : 50
Lokacija : de/sk
Datum registracije : 12.04.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by Login 22.04.11 22:32

Možda nije nekakav "fancy" dodatak, niti neka pretjerano inovativna ideja.. ali po meni jedna od jako bitnih EDC stvari se pokazala - ČAČKALICA EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 747986

Također osim čačkalice u EDC sam ubacio mali parfemćić tj. tester onaj u skroz maloj boćici, minijaturnu kremu za zaštitu za sunca 50 faktor i nekoliko flastera za žuljeve.. to su možda malo "manje" survival stvari, ali uvjek dobro dođu u gradu tj. u svakodnevnim situacijama.
Login
Login
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1136
Godine : 37
Lokacija : Slavonija
Datum registracije : 17.07.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by kengur32 22.04.11 22:38

Tvoj EDC poćinje sličiti ženskoj torbici EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 747986
sorry, nisam te htjeo prc... EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 393492
kengur32
kengur32
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2825
Godine : 50
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 06.08.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by Fratt 22.04.11 23:00

I tampon,you gotta have tampon... EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 747986
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 44
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by Target 22.04.11 23:02

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Wikileaks-butterfly-doesnt-7981491

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 747986
Target
Target
honoris
honoris

Male
Broj postova : 1242
Godine : 38
Lokacija : Rijeka/Gorski kotar
Datum registracije : 05.09.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by sgt bear 22.04.11 23:12

čačkalicu imam na švicarcu, a flastere u medic kitu... parfem ni netrebam... al svatko nosi što mu treba. EDC nije standardiziran
sgt bear
sgt bear
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1478
Godine : 50
Lokacija : de/sk
Datum registracije : 12.04.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by NAVIGATOR 23.04.11 8:45

ja u svojem sekundarnom EDC kitu imam i dva mini parfem-testera, čačkalicu na švicarcu i par tampona(od kada sam u kit ubacio i nano striker).
imam još nekoliko detalja koji su ušli u moj EDC ali ću ih objaviti tek kad si dokažem njihovu korisnost
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by Login 23.04.11 9:16

kengur32 je napisao/la:Tvoj EDC poćinje sličiti ženskoj torbici EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 478256
sorry, nisam te htjeo prc... EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 393492


Žalosno ali istinito EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 478256 EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 464819 LOL
Login
Login
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1136
Godine : 37
Lokacija : Slavonija
Datum registracije : 17.07.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by Surfer 23.04.11 10:05

NAVIGATOR je napisao/la:


nožić je stvarno minijaturni ali ima brdo korisnih upotrebljivih alata, guljač naranđinih kora(odlično šljaka),


Guljač narančine kore koristan?!?!?!

Meni se čini da je to najnekorisniji dio bilo kojeg EDC ili bilo kojeg noža za koji sam ikad čuo u životu i kojeg mogu zamisliti.
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 877312
Surfer
Surfer
lingua
lingua

Male
Broj postova : 335
Godine : 55
Lokacija : ZG
Datum registracije : 23.05.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by NAVIGATOR 23.04.11 14:14

eto vidiš, to je dokaz da za razliku od survival kita EDC kit je potpuno individualan. zapravo istina je i ta da često ljudi ni neznaju razliku između jednog i drugog značenja.

ima priča vezana za taj guljač naranđine kore, osobno više volim okusom naranđe ali se teže gule od mandarina. tako da iako više volim naranđe zbog ljenosti češće jedem mandarine. od tog su se nožića stvari promijenile.
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by Drvo 23.04.11 18:20

@Navigator:Znam da si pisao o ovoj Fenix lampi ali ne mogu to naći pa možeš li mi molim te reći koja je i koje baterije koristi?
Drvo
Drvo
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1663
Godine : 43
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 13.03.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 4 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 25. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 25  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.