FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» 24 sata divljine
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» chris reeve sebenza folder
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty21.09.23 18:51 by NAVIGATOR

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty02.05.23 10:48 by Žic

» STRELJAČKA SVAKODNEVICA
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty12.04.23 12:52 by Lawman

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

+101
SuperSixOne
Vilcambu
zuzonja
hyperion
Šimun
Lima156
vladomado10
roy
malyfreddie
pirat
laredo
Sovinjak
Odin
siga
Mad Max
ivo
Redneck
Login
Sule_HR
gorky
Hombre
PatrioticBacon
Born_Survivor
neko69
Inspektor
maxina
milito
iko123
Frenky
nix1909
ce3hel
Storo
flok
antun
weedovec
franciscus
Draxor
Okibex
Usamljeni vuk
duke
dux aeron
PJER
ElPrezidente
Nubilus
Simke
mali mačak
maff
Kuzma
JillValentine
cutlass
Guybrush
Mije
bezribic
markonvs
yasko
Migach
.
Stribog
bearfaerie
boletus
brdo
ebola
UrchinStar47
Mornar
Ikarus
Franco G
Surfer
kengur32
Fratt
goxxon
Sandman
jenny
Ito Ogami
Slym
Guru
Igsy
Target
McJagger
orao
StArKa
sgt bear
vjeko
sTip3
jratko30
puls
amar
Marko
Adept
WILLY
Drvo
cidnam
rinos
Mraz
tigi
urbana_gorila
damjan
LUKSA
dman
zippo
zeleni
elvin
105 posters

Stranica 22 / 25. Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25  Next

Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by Born_Survivor 27.09.16 11:50

evo da i ja nabacim fotku mog EDC seta, nista poseban ali služi svrsi za koju je namijenjen😀
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Qrhhqq

Born_Survivor
lingua
lingua

Broj postova : 449
Datum registracije : 25.10.2014

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by Šimun 27.09.16 12:49

hyperion je napisao/la:EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Sb0bv9

Oduvijek me zanimalo šta nosiš,al to jednom prilkom kad se vidimo na više od par minuta EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 393492
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by hyperion 27.09.16 16:40

To se kaže ajmo na pivu 😊🍻🍻.
Ovo je uvijek sa mnom, neki mini edc i plus jedan folder ,a svjetiljka i suzavac kad šetam psa, a kad sam na poslu imam Condorovu butnu torbicu i unutra leatherman supertool, inbuse i jedan manji francuski kljuc ,papirnate maramice i jos neke sitnice.
hyperion
hyperion
tipko
tipko

Male
Broj postova : 81
Godine : 47
Lokacija : šibenik
Datum registracije : 03.04.2013

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by Šimun 27.09.16 17:22

Suzavac je isto kod mene uvijek zbog psa. Cut cemo se jedan dan,jos koji dan sam u Istri pa se vracam doma. Papar sprej sam cak iskoristio jednom na njemackom ovcaru koji mi se zaletio ma štene,jako učinkovita stvar a nema zahebancije s razdvajanjem pasa. Od kad mi je rott kujicu bio istrgao,vise nema kompromisa.
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by ivo 27.09.16 19:25

Papar sprej je fenomenalna stvar, trebalo bi ga propisat u lovačku opremu. U lovu se malo - malo dovate psi, uvijek sranja s razdvajanjem... Jedan je poginija mlateći kundakom pasa.
ivo
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3335
Godine : 60
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.10.2011

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by zuzonja 27.09.16 19:32

Takodjer kad setan pasa CS s menon. Najucinkovitije. Jedanput se nas prosli nj. ovcar zakacia sa boxeron, i ni jedan ni drugi ne pustaju. Otac i drugi vlasnik digli oba za zadnje noge i bacili u more EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 469245
zuzonja
zuzonja
spikač
spikač

Male
Broj postova : 629
Godine : 38
Lokacija : obala
Datum registracije : 06.11.2012

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by Šimun 27.09.16 19:54

Evo i mog,s tim da je ovo Every day carry,ne sometimes carry. Isprike za lose fotke,slikano tabom al you get the point. Nosim Spartacovu domaću m1 pištoljsku torbicu,odnosno ima odjeljak za skriveno nošenje oružja. Odjeljak koristim za keš i bitnije dokumente,ponekad i tablet. Velcro je uz 2 botuna pa je sigurno sve što se stavi unutra.
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 2afctc9





EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Dh6zye

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 11l0up3

Lampa je Olight T15. Cargo hlače 89% slicajeva nosim,osim kad idem na svečanost ili sl,ali i tad poslije fotkanja ,uskačem nazad u njih..


Zadnja promjena: Šimun; 27.09.16 22:35; ukupno mijenjano 2 put/a.
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by NAVIGATOR 27.09.16 22:27

Baš mi je drago da se ova tema ponovno pokrenula. To mi je jedna od najdražih na forumu. 

Born survivor
Lijep edc
Nosiš fiksni nož za EDC?
I ja sam jedno vrijeme nosio CR Nyalu, skroz izvedivo čak i u gradu. Ipak radije nosim i koristim folder.

Hyperion
Odlični su ti ovi kožni edc artikli jedino mi se čini da su na onom pouchu džepovi naopačke zašiveni pa da stvari iz njega mogu ispasti. Mislim da bi bilo sigurnije da su otvori džepova otvoreni prema "unutra"

Šimun 
nisi li neki edc video spominjao u prethodnom postu.
Ja sam odlučio da ću od sada većinu stvari raditi kao video pa dizati na youtube nego fotkati linkati i tipkati. Otprilike mi uzme podjednako vremena.
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by Šimun 27.09.16 22:31

Jesam,no u Umagu sam poslom do kraja tjedna pa kad dođem doma dignem. Ovu zinsku sezonu ću se više aktivirati videima za reportaže ali i fotkama i dalje.
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by hyperion 27.09.16 22:42

Kad sam počeo raditi šivao sam u knap tako dok se koža nije malo "razgazila" bilo je potrebno umetati stvari dosta pažljivo a jako gurati, međutim kako koža ima jednu dozu elastičnosti to je sve sijelo na svoje mjesto, a prilikom dizajniranja imao sam na umu i kako osigurati stvari od ispadanja,ako pogledas vidjet ces da ove trakice služe kao dodatno osiguranje. Nosim ga vec 6-7 mjeseci ovako na karabineru zakačeno na kopču od remena i nikad jos nije bilo problema s ispadanjem.
hyperion
hyperion
tipko
tipko

Male
Broj postova : 81
Godine : 47
Lokacija : šibenik
Datum registracije : 03.04.2013

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by NAVIGATOR 29.09.16 11:21

da vidi se da je sva koža onak na knap što je odlično ali bi meni bilo sigurnije za nošenje da su otvori kožnih džepova zarotirani za 180. Ili da postoje neki flapsovi od tanje kože koji bi prekrili krajeve edc artikala koji se vide da u nekim prilikama štrče.
Sve u svemu ostalo mi je odlično. Volim kada su stvari osobno prilagođene korisniku.
Ja rijetko nešto izradim skroz od početka ali svaku stvar koju nabavim, najbliže onome što mi treba, još prilagodim preinakama svojem ukusu i potrebama. Zato sam pilio rame od bicikla, bušio sebenze, pilio Torove itd.
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by hyperion 29.09.16 14:02

Ma da zato mi je gušta gledati ove edc teme jer dosta često ljudi neke serijske proizvode adaptiraju i prerađuju za svoje potrebe ili doslovno izmišljaju i rade svoje. Evo ja naprimjer s obzirom da ljeti ne volim nositi mobitel po rukama a kad sam u jeansu ne volim ga stavljati u zadnji đep a u prednjem mi je sasvim neudobno napravio sam sebi jedan mobilpouch/novcanik.
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Fyzkvq
EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 15wi0ie
Ovo sam predvidio da visi na remenu ili na kopcama za remen, ima pretinac za mobitel, kartice i gotovine taj pretinac na vrhu nije zasiven radi lakseg pristupa dok visi na remenu, a s vanjske strane ima ovaj mali pretinac za sitniš ili neke druge sitnice(kabel) . Ovo mi je bio prototip ali sam ga prodao, a trenutno imam u planu naruciti jos neke edc stvarčice pa planiram napraviti jedan hibrid između ova moja dva poucha (ovog za mob i ovog mini edc).
hyperion
hyperion
tipko
tipko

Male
Broj postova : 81
Godine : 47
Lokacija : šibenik
Datum registracije : 03.04.2013

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by dux aeron 29.09.16 20:18

Dobri ručni radovi kao i sami kompleti, inspirativni i zanimljivi EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 69343
dux aeron
dux aeron
lingua
lingua

Male
Broj postova : 372
Godine : 57
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 02.03.2013

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by Šimun 30.09.16 7:32

Evo ukratko..

Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by NAVIGATOR 03.10.16 8:57

Hyperion
Baš krasni precizni radovi u koži. Sviđa mi se ovaj kožni etui sa novčanikom. Iako bi meni malo bila tlaka svaki puta vaditi takvu kvrgu kože kad zatrebam telefon. Krasno odrađeni šavovi i sve ostalo. Vidim kod vas je euro već postao nacionalna valuta.  EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 478256

Šimun 
Pohvale na trudu i terenskom izvještaju. Korisan skup stvarčica. Nož bi mi bio skroz ok da nema onog nazubljenog dijela oštrice. Nekada sam volio spydercovu serated oštricu a već dugo sam alergičan na bilo kakva nazubljenja na oštrici. 
Također volim kupovati hrvatsko ako kvalitetom i dizajnom barem približno daje što imaju svjetski brandovi. Pa čak i po cijenu da bude malo skuplje.  Ova tvoja torbica za pištolj mi se baš sviđa. Imam sličnu takvu također od hrvatskog proizvođača kad nosim glocka, čezu, berettu itd(za koje posjedujem dozvolu). Rado bi ju nosio, torbicu, i u edc rotaciji ali mi osobno jako smeta tvrda podstava na dijelu torbice na koji se hvata pištolj. Kad nosim glocka i onako zbog samog se pištolja torbica i onako ne bi mogla savinuti prema tijelu tako da u tom slučaju mi njezina neprilagodljivost ne smeta ali za svakodnevnu upotrebu mi je bitno da torbica bude robustna i izdržljiva ali ipak da se može prilagoditi silueti tijela. Ove za nošenje oružja uglavnom se ne mogu. Pre krute su. 

Ja na svom kanalu ostajem na Hrvatskom. Edc i drugih osvrta na youtubeu na engleskom ima milioni a na Hrvatskom tek pokoji. Također večini prezentera kojima engleski nije materinji jezik jako sporo priča i treba im puno vremena za reči ono što bi na materinjem jeziku trajalo tek 2-3 minute. Zbog toga su takvi video uradci uvijek malo melankolični i ako temom nisu super interesantni rijetko kada zadrže publiku. 
Jedva čekam tvoje daljnje video uratke EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 747986
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by Šimun 03.10.16 9:54

Torbica je ok kad se ne nosi u njoj teži objekt odnosno konkretno pištolj. 700 grama okvirno,svakako smeta. Još jedna prednost je što kad sam u autu,kad vežem pojas,ne smeta mi jer je džep za EDC niže malo od tog dijela za pištolj. Fotkam pa pokažem. Videe iz prirode ću svakako držati na hrvatskom,iako ne namjeravam puno pričati jer će se sve i vidjeti. Napokon došao doma,sad imam fore 4 mjeseca odmora,sad kreću avanture EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 350615

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 393492

E,da,glede nazubljene oštrice. Trenutno sam pikirao drugi nož. Ovaj mi se zbog zubi perfektno nosio s poslom kidanja plastičnih vezica koje su spajale dio tkanine za metalnu cijev. Kad bi oštricom samom to radio,dobio bi zub čim bi prerezao vezicu. Inače sam teški protivnik nazubljenju,s obzirom da mi je ovo prvi nož s nazubljenom oštricom,ok je to odradio,sad se vraćamo na klasiku...
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by hyperion 03.10.16 10:42

Navigator, ovo je osmišljeno da visi na remenu, a ako pogledas donju fotku vidi se mobitel koji se stavlja s gornje strane, a imaš trakicu za lako izvlačenje ,znači ovo ti visi na remenu i može uvijek biti zatvoreno dok ti lova ne zatreba,a kad ti mob zatreba povuceš trakicu i tu je, a ovo ti uvjek stoji na remenu i ispred tebe i zakopčano je s dvije trake tj četri ove "gljivice" , osobno mislim da je to sigurniji način nošenja nego zadnji djep ili torbice . Ovo ljeto mi je cura po drugi put opljačkana(djepari) jer su iskoristili ljetnu gužvu u centru grada i turiste i cijeli taj cirkus koji dolazi s ljetom. A i sam sam jednom prilikom vidija kako njih dvije operiraju i obraduju nekog japanca dok mu izvlače stvari iz torbice koja mu se nalazila na boku.
hyperion
hyperion
tipko
tipko

Male
Broj postova : 81
Godine : 47
Lokacija : šibenik
Datum registracije : 03.04.2013

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by hyperion 03.10.16 10:48

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 2i7n3ms

Fotka je loša, ali to je to.
hyperion
hyperion
tipko
tipko

Male
Broj postova : 81
Godine : 47
Lokacija : šibenik
Datum registracije : 03.04.2013

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by Hombre 03.10.16 13:51

U stranoj zemlji pasoš i gotovinu uvijek oko vrata u torbici koja je ispod majice. Za vrijeme turističkih gužvi torbica oko pasa ali sadržaj s prednje strane dok je remen "armiran"s nekoliko niti vrlo tanke inox sajle ili fluorokarbonom jer ima lukavaca koji ti otkinu remen pa ih onda lovi u gužvi pogotovo ako ih je više.

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by NAVIGATOR 19.10.16 9:35

moj EDC




korisna nadopuna EDC-a




samo jedna od korisnih situacija u kojoj mi je nož, sastavni dio mog EDC-a, bio od velike koristi i zbog kojega sam među mnoštvom ispao "faca"

NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by Fratt 19.10.16 12:39

"...mada ovo,mh,ha...pas,malo više liči na križanca zeca,prasca i magarca..." EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 478256 EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 478256
Meni izgleda pljunuti Ivo,barem iz opisa.
Lijepi prilog,lijevi drugi nož,jako mi se sviđa,koji je?
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 44
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by NAVIGATOR 19.10.16 12:50

pa namjera je bila napraviti psa ali i zbog neiskustva i zbog ograničenog prostora u okviru jedne grančice ispalo je to što je ispalo EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 478256 EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 478256 EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 478256

Drugi nož s lijeva ako misliš na onaj s drvenom ručkom je ručni rad pastirskog knifemakera Caggiaria s Korzike. Supruga mi ga je kupila kada smo motorom putovali po korzici. Jako lijep i kvalitetno odrađen primjerak autohtonog korzikanskog pastirskog noža, luksuzna verzija sa fileworkom na oštrici i opruzi. Vrlo lijepo i precizno visoko hollowgrindane oštrice.
To će biti moja seba jednom za penziju iako i sada povremeno vidi zadaća na retro izletima.

NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by Fratt 19.10.16 12:51

Jako je lijepi,baš gospodski.
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 44
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by hyperion 21.10.16 10:47

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 S278g6
Ja isto nisam bosanac ali takoder uvik imam nož.
hyperion
hyperion
tipko
tipko

Male
Broj postova : 81
Godine : 47
Lokacija : šibenik
Datum registracije : 03.04.2013

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by hyperion 21.10.16 18:18

a sta se tiče Navigatorovog drvenog kipića meni se čini da je to legendarni la chupacabra EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 747986 EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 747986 možda ga je vidio na nekoj od ekspedicija ali čovjeku neugodno reći, pa šalje ovakve suptilne znakove.
hyperion
hyperion
tipko
tipko

Male
Broj postova : 81
Godine : 47
Lokacija : šibenik
Datum registracije : 03.04.2013

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by NAVIGATOR 21.10.16 19:48

bome da ona svinja-zec- magarac bome bi glat mogao biti chupacabra EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 478256 EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 478256 EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 478256
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by JillValentine 23.10.16 15:45

Eto ga...Nitecore EC 20 (max 960 lmn), naočare, bezžična mini tastatura sa touch-padom, mini stativ , powerbank (12000mah) , OTG fleska 64gb, blokcic,takticka olovka,ber-ova lamina EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 368870 kopija,meni se pokazo dobro a i kacenje na kais mi odgovara, svajcarac, lupa,punjac, mali dzojstik (kad se nema posla) armani satcuga i maramice

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 1zqssw8
JillValentine
JillValentine
spikač
spikač

Male
Broj postova : 676
Godine : 33
Lokacija : Podgorica
Datum registracije : 23.04.2012

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by zuzonja 23.10.16 16:23

JillValentine je napisao/la:Eto ga...Nitecore EC 20 (max 960 lmn), naočare, bezžična mini tastatura sa touch-padom, mini stativ , powerbank (12000mah) , OTG fleska 64gb, blokcic,takticka olovka,ber-ova lamina EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 368870 kopija,meni se pokazo dobro a i kacenje na kais mi odgovara, svajcarac, lupa,punjac, mali dzojstik (kad se nema posla) armani satcuga i maramice

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 1zqssw8
Di to sve stane? U cemu to nosis svaki dan?
zuzonja
zuzonja
spikač
spikač

Male
Broj postova : 629
Godine : 38
Lokacija : obala
Datum registracije : 06.11.2012

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by JillValentine 23.10.16 16:57

zuzonja je napisao/la:
JillValentine je napisao/la:Eto ga...Nitecore EC 20 (max 960 lmn), naočare, bezžična mini tastatura sa touch-padom, mini stativ , powerbank (12000mah) , OTG fleska 64gb, blokcic,takticka olovka,ber-ova lamina EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 368870 kopija,meni se pokazo dobro a i kacenje na kais mi odgovara, svajcarac, lupa,punjac, mali dzojstik (kad se nema posla) armani satcuga i maramice

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 1zqssw8
Di to sve stane? U cemu to nosis svaki dan?

Eto stane sem sto telefone dokumenta i pare nosim u dzepovima EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 747986

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 2lu6hx4

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 140ja1h

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 34o4ivk
JillValentine
JillValentine
spikač
spikač

Male
Broj postova : 676
Godine : 33
Lokacija : Podgorica
Datum registracije : 23.04.2012

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by zuzonja 23.10.16 18:12

Nikad ne pomislin na pederusu. Ali vidin da stane EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 747986 Naisa san na jednu dobru na njuskalu sad cu objavit link u predvidjenoj rubrici onima koji to nosu
zuzonja
zuzonja
spikač
spikač

Male
Broj postova : 629
Godine : 38
Lokacija : obala
Datum registracije : 06.11.2012

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by ivo 23.10.16 19:32

Kolega Džil, slutim grdnu nevolju, opizdite li koga tom pederušom po glavi...
ivo
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3335
Godine : 60
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.10.2011

[Vrh] Go down

EDC- sitnice koje pojednostavljuju život - Page 22 Empty Re: EDC- sitnice koje pojednostavljuju život

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 22 / 25. Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.