FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

kutijica za set

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Guybrush
lingua
lingua

Broj postova : 337
Datum registracije : 17.12.2010

PostajNaslov: Re: kutijica za set   17.12.10 16:16

Da li netko možda zna gdje bi se dala naći neka dobra kutijica za SK, imam jednu veličine 13x8x4 cm, ali bi mi dobro došla malo veća. Bilo bi odlično kada bi bila i vodonepropusna.
[Vrh] Go down
Login
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1194
Godine : 32
Datum registracije : 17.07.2010

PostajNaslov: Re: kutijica za set   17.12.10 17:52

Guybrush je napisao/la:
Da li netko možda zna gdje bi se dala naći neka dobra kutijica za SK, imam jednu veličine 13x8x4 cm, ali bi mi dobro došla malo veća. Bilo bi odlično kada bi bila i vodonepropusna.

1. KUTIJE za surival kit najbolje da potražite po ribolovnim trgovinama ili "kod kineza" one za ribičke sitnice oko 10ak kn koštaju, uglavnom su plastične. Metalne kutije valja potražiti od bombona, parfema ili cigareta/kubanki. Dobra privremena alternativa su i razne mekane torbice i putni neseseri ali da je oprema zapakirana u zip vrecice koje se mogu kupiti u intersparu i kozmu 100% a vjerujem i u drugim trgovinama. Sve te kutijce valja zatvoriti izilir trakom na spoju sa poklopcem, nisam jos naišao na vodonepropusnu kutiju. Čak je i kutija od orginalnog sas survival kita zapečačena sa izolir trakom. Čitao sam da se preporučuju metalne kutije prije nego plastične jer ih možemo iskoristiti bolje za neke stvari tipa kuhanje.

2. TORBICA za nositi survival kit; http://www.frontline-aos.com/torbe/torbice/view/1273
Koristim gotovo istu vec neko vrijeme i super je, samo moja ima jos jedan dodatni pojas na dnu torbice koji ide i oko noge. Inače remen se može i skinuti. Ima puno pretinaca i jedan veliki za kutiju sa survival kitom.
[Vrh] Go down
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7274
Godine : 43
Datum registracije : 05.04.2010

PostajNaslov: Re: kutijica za set   17.12.10 18:16

peli koferi su potpuno vodonepropusni, ima ih od vrlo malih pogodnih samo za mobitel ili fotić pa do ogromnih prilagođenih video kamerama drugoj elektronici pa čak i puškama. ovi mani se mogu kupiti već za 100 kn u maestralpromu
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: kutijica za set   

[Vrh] Go down

kutijica za set
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» drvena kutijica za nakit
» kutijica za set
» Survival kit