FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

Psi kao vjerni pratitelji

Go down 
Go to page : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
Autor/icaPoruka
Ikarus
ADMIN
ADMIN

Broj postova : 2581
Datum registracije : 06.03.2010

PostajNaslov: Re: Psi kao vjerni pratitelji   08.01.15 22:10

Predivni psi!

@Smitobona Am.Stafordi su predivni, tu blizu mene ih je jedno barem 10tak kod različitih ljudi, nevjerojatno kako ti psi dođu na loš glas radi odeđenih ljudi i načina na kakav ih neki odgajaju, od svih staforda u mojoj blizi koje ja znam, niti jedan ali doslovno niti jedan se nije potuko sa drugim psom a kamoli nasrnuo na nekoga...
[Vrh] Go down
SmitoBona
lingua
lingua

Male
Broj postova : 462
Godine : 26
Datum registracije : 27.12.2014

PostajNaslov: Re: Psi kao vjerni pratitelji   08.01.15 22:17

Ikarus je napisao/la:
Predivni psi!

@Smitobona Am.Stafordi su predivni, tu blizu mene ih je jedno barem 10tak kod različitih ljudi, nevjerojatno kako ti psi dođu na loš glas radi odeđenih ljudi i načina na kakav ih neki odgajaju, od svih staforda u mojoj blizi koje ja znam, niti jedan ali doslovno niti jedan se nije potuko sa drugim psom a kamoli nasrnuo na nekoga...

Da, ja odavno volim pit bullove i amstafe... svi koji znaju nesto o psima znaju da razlike izmedju pit bulla i amstafa nema. Uglavnom, za los glas... ah istina, al to je odavno, borbe iza krcmi na divljem zapadu i slicno. Isto kao da su istetovirani ljudi krimilanci ili da samo narko bossovi vozaju BMW... predrasude. A bogu hvala nas narod primitivan. Al dobro vratimo se psima... ja sa svojim nikada nisam imao problema, mada je par puta jako agresivno reagirao, cak mi jednom i "zivot spasio" sa tom reakcijom... a inace je ko beba. Ja mu rodjaka od 2 godine odnesem da se igraju, povjerenje 100%. Odlican cuvar, nikada ne laje bezveze kao vecina pasa. Jako osjetljiv i pametan. Ima odlican vid i sluh ali ipak se najvise oslanja na culo njuha. Fizicki prejak. Poslusan.
[Vrh] Go down
Sovinjak
tipko
tipko

Male
Broj postova : 53
Datum registracije : 15.05.2014

PostajNaslov: Re: Psi kao vjerni pratitelji   08.01.15 22:34

Imam kuju, mjesanku pit/staff i nebi ju poveo nikada bez povodnika ikuda, kamoli pustio...pogotovo gdje ima ljudi...nedao bog djece...pas mi je prodana dusa, ode sa onim ko joj pase...Juda, puj puj
[Vrh] Go down
SmitoBona
lingua
lingua

Male

PostajNaslov: Re: Psi kao vjerni pratitelji   08.01.15 22:37

Sovinjak je napisao/la:
Imam kuju, mjesanku pit/staff i nebi ju poveo nikada bez povodnika ikuda, kamoli pustio...pogotovo gdje ima ljudi...nedao bog djece...pas mi je prodana dusa, ode sa onim ko joj pase...Juda, puj puj

Evo moj je i muzijak... i naletimo i na kuju i sve, al ja kad ga zovnem on je u roku od 5 sec ispred mene. Sve je to do odgoja ali i naravi samog psa.
[Vrh] Go down
SmitoBona
lingua
lingua

Male

PostajNaslov: Re: Psi kao vjerni pratitelji   08.01.15 22:53

Upravo sam naletio na neke smijesne slike pa nisam mogao odoliti a da ne podjelim :$

I naravno tu je RUSKI PAS CUVAR sa, ni manje ni vise nego, nozem...

[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Psi kao vjerni pratitelji   

[Vrh] Go down

Psi kao vjerni pratitelji
[Vrh] 
Stranica 21 / 21.Go to page : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
 Similar topics
-
» Psi kao vjerni pratitelji