FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

M: Endura 4 drška

Go down 
Autor/icaPoruka
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 6762
Godine : 32
Datum registracije : 26.02.2010

PostajNaslov: M: Endura 4 drška   18.06.18 23:15

Daklem, imam Enduru 4 u ZDPu koja dolazi s onom nekom "racing green" il taknekak drškom. Uglavnom tamnozelena, vojno zelena, kajgod. Ne sjeda mi boja, ako bi se tko đorao za skale neke druge boje, nek se javi. Eto.

[Vrh] Go down
Biosynthesis
bebač
bebač

Male
Broj postova : 6
Godine : 16
Datum registracije : 10.07.2018

PostajNaslov: Re: M: Endura 4 drška   14.07.18 3:07

Nemam korice za menjanje,ali sam pre neki dan ovo nasao na netu dok sam surfovao.Po meni ok opcija ako nisi neki tactical tip.
A ako jesi,imas na forumu kako da napravis micartu,mozes bas da podesis za svoj ukus,a i imas jedinstven noz.
Ili,treca opcija,jednostavno kupi kopiju na ebay-u pa prepakuj.Custom korice su ti oko 60e tako da ako imas dubok dzep izvoli.Iskreno mi se ne svidjaju korice na FRN modelima,mnogo mi je lepsi i udobniji G10.Ovo ti govorim predpostavljajuci da si FRN Enduru kupio jer nisi mogao da nadjes G10 model.Ako ti se svidaju FRN korice,mogu da ti dam broj od nekog coveka iz Srbije koji se bavi izlivanjem modela od razlicitih smola i plastika,tako da mozes da ga kontaktiras u vezi toga,mada postarina ce te izaci skoro pola custom korica sa ebay-a.

EDIT:Posto sam novi clan,ne mogu da ti postavim link slike.Ako hoces da vidis kako izgledaju mahagoni korice na enduri,mogu ti poslati na PM mada ti je to 2 minuta na Google
[Vrh] Go down
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 6762
Godine : 32
Datum registracije : 26.02.2010

PostajNaslov: Re: M: Endura 4 drška   15.07.18 8:04

Zahvaljujem na odgovoru mladi kolega.

Micartu sam radio davnih dana, možda sam čak i ja pisao kako ju napraviti. Ta homemade micarta je OK ali nije ni sluga pravoj stvari ma što tko rekao.

Čisto sumnjam da je kopija identična originalu, po mojem iskustvu razlika uvijek ima.

Custom skale, G10, stabilizirano drvo i ostale kemije ne dolaze u igru iz jednostavnog razloga što je FRN izvrstan. G10, koliko god trenutno bio "IN" nije ni blizu što se tiče gripa i težine, kao i ostali nabrojani materijali. FRN drške na Spydercu su odlične.

[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: M: Endura 4 drška   

[Vrh] Go down

M: Endura 4 drška
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Endura & Sebenza - pitanje
» Endura VG-10 & Sanrenmu 710
» Spyderco Endura VG-10 zanimljiv dan...
» Spyderco noževi
» NOŽ O KOJEM SE PUNO PRIČA A STVARNO SE MALO ZNA