FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» 24 sata divljine
Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» chris reeve sebenza folder
Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty21.09.23 18:51 by NAVIGATOR

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty02.05.23 10:48 by Žic

» STRELJAČKA SVAKODNEVICA
Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty12.04.23 12:52 by Lawman

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...

+14
puls
c.e.z
6u5l1c4
poljičanin
Monstrum0206
Delete
Storo
termit520
dux aeron
Mraz
maxina
goxxon
ivo
lonewolf
18 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...

Postaj by lonewolf 11.05.17 0:48

Ako je vjerovati Anonymusima, ( zašto ne, uglavnom su u pravu ), najkasnije za godinu dana počinje treći svjetski rat, u koji će biti uključene 3 supersile, a ostali kako odaberu. Mi Hrvati, zna se, uz neoliberalne imperjaliste, neprijatelj ruski medo i kineski ekspanzionisti....Ono što ne strada na ukrajinskom frontu i bedemu prema muslimanima, gušit će se u radioaktivnom oblaku, skapaviti od gladi i ginuti od susjeda u borbi za resurse...

isplati li se to uopće, čemu preživljavanje....meni je sve to nekako ponižavajuće, mislim ono ...svijet je u kurcu, pederi su orjentacija, crnci se pozitivno diskriminiraju, muškarci su uglavnom krivi za obiteljko nasilje, ( a ne osobe s BPD, što je istina) , znanost je ponižena, demokracija je farsa, nema ljubavi, poezije, ideologije, filozofije, revolucije....samo prokleta gastronomija (jen,dv,tri...) , enologija i mali bijeli pasići

bljak, odustajem od survivala, glupo je preživjeti za ove vrijednosti koje nam nude..
lonewolf
lonewolf
lingua
lingua

Male
Broj postova : 496
Godine : 54
Lokacija : Biokovo
Datum registracije : 26.04.2010

[Vrh] Go down

Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty Re: Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...

Postaj by ivo 11.05.17 7:45

lonewolf je napisao/la:Ako je vjerovati Anonymusima, ( zašto ne, uglavnom su u pravu ), najkasnije za godinu dana počinje treći svjetski rat, u koji će biti uključene 3 supersile, a ostali kako odaberu. Mi Hrvati, zna se, uz neoliberalne imperjaliste, neprijatelj ruski medo i kineski ekspanzionisti....Ono što ne strada na ukrajinskom frontu i bedemu prema muslimanima, gušit će se u radioaktivnom oblaku, skapaviti od gladi i ginuti od susjeda u borbi za resurse...

isplati li se to uopće, čemu preživljavanje....meni je sve to nekako ponižavajuće, mislim ono ...svijet je u kurcu, pederi su orjentacija, crnci se pozitivno diskriminiraju, muškarci su uglavnom krivi za obiteljko nasilje, ( a ne osobe s BPD, što je istina)  , znanost je ponižena, demokracija je farsa, nema ljubavi, poezije,  ideologije, filozofije, revolucije....samo prokleta gastronomija (jen,dv,tri...) , enologija i mali bijeli pasići

bljak, odustajem od survivala, glupo je preživjeti za ove vrijednosti koje nam nude..

Odlično Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... 478256 Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... 478256 !
ivo
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3335
Godine : 60
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.10.2011

[Vrh] Go down

Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty Re: Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...

Postaj by goxxon 11.05.17 18:08

https://www.youtube.com/watch?v=n0fDJnTXnrc
goxxon
goxxon
guru
guru

Male
Broj postova : 3594
Godine : 44
Lokacija : ZG/OT
Datum registracije : 17.11.2010

[Vrh] Go down

Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty Re: Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...

Postaj by maxina 11.05.17 20:51

Oćemo li onda i ugastiti forum da uzalud ne trošimo vrijeme i oči!?
maxina
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2512
Godine : 55
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 19.11.2011

[Vrh] Go down

Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty Re: Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...

Postaj by Mraz 11.05.17 21:52

Budem ja to kada stvari zakuhaju. Do tada ćemo ga držati na infuziji.
Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty Re: Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...

Postaj by dux aeron 12.05.17 22:08

Svaka ti je na mjestu Vuče Usamljeni... ali ipak, Mraže ne žuri...ma neka ga i na infuziji, pa možda u onim uvjetima baš takav i pomoogne nekome Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... 855911
dux aeron
dux aeron
lingua
lingua

Male
Broj postova : 372
Godine : 57
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 02.03.2013

[Vrh] Go down

Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty Re: Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...

Postaj by termit520 12.05.17 23:41

"Ako je vjerovati Anonymusima, ( zašto ne, uglavnom su u pravu ) "

zašto im vjerovati? kome? likovima koji su u stanju srušit (katkad) poneku web stranicu? hahahahaha,pa ja ne znam ko su ti uopće a kad govore o ratu onda sam 400% siguran da su oni grupica malenih proljeva,želučana smetnja. možda je ako ovako pričamo bolje pitanje ko šačici jadnika daje toliko mjesta uopće na webu? a to šta oni kažu to vrijedi otprilike isto ko i kad neka ciganka gata iz dlana Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... 478256 Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... 478256 Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... 478256
termit520
termit520
lingua
lingua

Male
Broj postova : 280
Godine : 49
Lokacija : Split
Datum registracije : 10.04.2015

[Vrh] Go down

Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty Re: Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...

Postaj by Storo 13.05.17 6:22

termit520 je napisao/la:"Ako je vjerovati Anonymusima, ( zašto ne, uglavnom su u pravu ) "

zašto im vjerovati? kome? likovima koji su u stanju srušit (katkad) poneku web stranicu? hahahahaha,pa ja ne znam ko su ti uopće a kad govore o ratu onda sam 400% siguran da su oni grupica malenih proljeva,želučana smetnja. možda je ako ovako pričamo bolje pitanje ko šačici jadnika daje toliko mjesta uopće na webu? a to šta oni kažu to vrijedi otprilike isto ko i kad neka ciganka gata iz dlana Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... 478256 Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... 478256 Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... 478256

Moram primjetiti, jako hrabar i bahat stav s obzirom da, kao sto sam kazes, nemas pojma o kome ili cemu pricas...
Storo
Storo
lingua
lingua

Male
Broj postova : 323
Godine : 40
Lokacija : Zagreb - Jarun
Datum registracije : 16.11.2009

[Vrh] Go down

Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty Re: Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...

Postaj by Delete 13.05.17 12:20

Pa bez obzira ko oni bili, po meni imaju prilično dobre argumente. Mislim, pitanje je da li se sprema bas Treci svj. rat, ali postoje naznake da postoje jasne nesuglasice potpaljene zvjeckanjem oružja. Trenutno se svi naoružavaju, čak i miroljubivi Skandinavci. NATO, sve više trupa prebacuje bliže Rusiji, Rusi i Kinezi povećavaju zlatne rezerve, svi ulažu u naoružanje više nego prije, glupo bi bilo ne zapitati se. Jeste da se nikom ne isplati opći rat, ali i ovi proxy ratovi sve više imaju uticaja na ostatak svijeta.
Skontao sam to kao šalu, ali realno bila bi glupost ugasiti ovaj forum, ako nista drugo mozda dolaze vremena u kojima ce biti potrebniji nego ikad. A sto se tice motiva za preživljavanje, to svako mora za sebe da nađe, nije ni prije bilo nešto bajno, po toj logici čovjek se nije trebao ni uspravljati.
Delete
Delete
lingua
lingua

Male
Broj postova : 294
Godine : 29
Lokacija : Lika/Novi Sad (Kako kad)
Datum registracije : 09.01.2012

[Vrh] Go down

Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty Re: Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...

Postaj by termit520 13.05.17 14:49

ja uopće ne kužim ko uopće govori o gašenju foruma kolega osim vas? pa ne zvecka se oružjem jer se nekome ratuje,odvijek su u pitanju pare i trošenje,pranje novaca.Rat nije rat,rat su pare.kaže se "nekome rat,a nekome brat",a to šta nevini stradaju,jebiga,uvijek su opet pare u pitanju.Ne moraju pare uvijek bit u pitanju čisto ko keš,mogu pare bit i u obliku resursa ili tako...Ovo nije moje mišljenje o nevinima,ovo su samo činjenice.To šta se skandinavci naoružavaju to....to objesimo mačku o rep.To vi kolega ne znate nego sve šta znate je ono šta pročitate,a to šta pročitate je uglavnom,kaže Trump-FAKE NEWS.
Šta se tiče "jako bahatoga moga stava" mogu samo jednu stvar kazat-ko se boji taj je već mrtav.
I ne kažem uopće da nemam pojma o čemu pričam,kolega trebali ste bolje pročitat šta sam napisao.
Anonimusi su jedna obična grupica budala,mislim da će se svako normalan složit sa mnom,jer za ta bombastična sranja kojima nas se bombardira od strane njih,a osobito za te stvari o kojima oni govore...ne znam,nisam bahat ali brate šta je sranje-sranje je.
Za te stvari objavit moraš imat nekoliko stvari koje nema baš puno ljudi na svijetu,čak ni puno zemalja,a to su luđački softverski znalci,još luđe resurse u parama,a najluđe resurse u hardveru,pa prema tome zaključujem da sve šta te budale objave važno je otprilike ko i lanjski snijeg.
Ispričavam se zbog kočijaškog rječnika al kad me se tjera da kažem kako kažem,eto...admini stavite cenzuru ako želite
termit520
termit520
lingua
lingua

Male
Broj postova : 280
Godine : 49
Lokacija : Split
Datum registracije : 10.04.2015

[Vrh] Go down

Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty Re: Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...

Postaj by termit520 13.05.17 14:53

osim toga kolega,ko vama brani ako se bojite rata,pa niko vam ništa ne brani,liepo lopatu u ruke,iskopajte sebi rupu,zakopajte se i to je to-doviđenja,hahahhahahaha,al nemojte nas (oprostite,mene) tlačit sa smakom svijeta,udarima asteroida,3. svjetskim ratom,i tim pizdarijama,imam važnijeg posla-moram napravit bevandu
termit520
termit520
lingua
lingua

Male
Broj postova : 280
Godine : 49
Lokacija : Split
Datum registracije : 10.04.2015

[Vrh] Go down

Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty Re: Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...

Postaj by Storo 13.05.17 16:46

termit520 je napisao/la:
I ne kažem uopće da nemam pojma o čemu pričam,kolega trebali ste bolje pročitat šta sam napisao.

Znaci kako mozes pricat o necemu a kazes sljedece...

termit520 je napisao/la:hahahahaha,pa ja ne znam ko su ti uopće

Znaci neznas tko su, ali sve o njima znas??? Malo si mi labav s argumentima... malo mi vuces na onog jak na jeziku a slab na dijelima, ali naravno to je samo moje misljenje.

A sta se tice mojeg citanja, da si ti bolje napisao, mozda bi ja uspio "procitat"
sta si htio rec...

Storo
Storo
lingua
lingua

Male
Broj postova : 323
Godine : 40
Lokacija : Zagreb - Jarun
Datum registracije : 16.11.2009

[Vrh] Go down

Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty Re: Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...

Postaj by termit520 13.05.17 16:49

a šta ti kolega misliš pod tim "djelima"?
termit520
termit520
lingua
lingua

Male
Broj postova : 280
Godine : 49
Lokacija : Split
Datum registracije : 10.04.2015

[Vrh] Go down

Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty Re: Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...

Postaj by Delete 13.05.17 16:52

Pa da niko nije spomenuo gašenje foruma, osim troje forumaša prije mene. Postoji više razloga zašto ne ulazim u rasprave na internetu, samo iznesem svoje mišljenje i to je to, "take it or leave it" .
Delete
Delete
lingua
lingua

Male
Broj postova : 294
Godine : 29
Lokacija : Lika/Novi Sad (Kako kad)
Datum registracije : 09.01.2012

[Vrh] Go down

Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty Re: Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...

Postaj by termit520 13.05.17 16:57

nemojte kolega Storo ono šta ja napišem gledat ko neki pravnik,ja nisam pravnik,ali ono šta želim kazat je jasno i pravniku i seljaku.A bit je u tome da se priča o nečemu šta je na nebu,na grani,golub na grani,i tako to
termit520
termit520
lingua
lingua

Male
Broj postova : 280
Godine : 49
Lokacija : Split
Datum registracije : 10.04.2015

[Vrh] Go down

Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty Re: Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...

Postaj by Monstrum0206 11.06.17 8:33

previše ljudi ima previše novaca i predobro žive da bi riskirali to što imaju radi nekog rata ... najljepši primjer je dreka onog polućelavog američkog imbecila o napuštanju "klimatskog dogovora" ... https://www.motherjones.com/environment/2017/05/trump-paris-deal-decision-reports/ ... da smo svijet, ko što nismo, kina bi lupila embargo amerima pa se slikajte, ionako je većina jake američke proizvodnje preselila u kinu, a godišnje uvezu robe preko 450 milijardi novaca ... https://www.census.gov/foreign-trade/balance/c5700.html ... krasan stih jednog od mojih najmilijih bendova "para vrti tamo di burgija ne može" tako da kontam da ništa od bum, buma ... eno ameri planiraju razjebat katar, pravit sranja po aziji itd., ratovi im služe za ekonomiju jer su sve ostalo razjebali, a realno nitko nema muda da kresne radioaktivnu seku, možda onaj tulavi koreanac al realno rakete mu se ne odvajaju od zemlje, i da uspije koja poletit pala bi mu na glavu ... a anonimusi, balavi hakerčići koji se skrivaju iza maskica i aliasa, da imaju muda već bi nešt napravili Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... 368870
Monstrum0206
Monstrum0206
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 27
Godine : 41
Lokacija : Slavonija
Datum registracije : 30.08.2016

[Vrh] Go down

Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty Re: Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...

Postaj by poljičanin 11.06.17 19:07

Monstrum0206 je napisao/la: ... najljepši primjer je dreka onog polućelavog američkog imbecila o napuštanju "klimatskog dogovora" ... https://www.motherjones.com/environment/2017/05/trump-paris-deal-decision-reports/ ...Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... 368870

Koja dobra tema za posvađati ljude, majko moja…

Inače moram se složiti s g. Trumpom povodom napuštanja „Pariškog sporazuma“, i onako su njegov sadržaj prevara i laž zvani „globalno zatopljenje uvjetovano s CO2“, samo mi je čudno da je on to učinio, SAD dobro zarađuje od te laži.

Da, od kada je na ideju došao Otto Hahn, ideju realizirao Robert Oppenheimer, a onda Sergej Koroljov generirao ravnotežu straha, ne postoji mogućnost globalnog sukoba u kojem bi se koristili atomi u fuziji ili fisiji. Jedino možda sjevernokorejski Debeljuco dobije po nosu jer je predaleko otišao…

Ratovi se mogu voditi na periferiji pored zemalja I. svijeta, i u ostatku globusa koji ne spada u tu kategoriju, a rat koji se vodi u zemalja I. svijeta su propagandni ratovi: medijski spinovi i bombardiranje glasačko/potrošačkog tijela poluinformacijama i dezinformacijama kako bi se isti držali u određenoj napetosti. Na taj način se usmjeravaju naše želje i strahovi u ciljanom pravcu. U tom smislu treba gledati i ovu izjavu Anonimusa. Naime, tko su oni? Ljudi koji imaju određeni svjetonazor, ali kako nemaju svoj identitet, bilo tko se može javiti u njihovo ime - najelegantnija stvar je, ako baš smetaju, diskreditirati ih govoreći u njihovo ime. Tako, ta informacija može biti stvarna informacija, ali i dezinformacija, to je čak sporedno, važno je samo to da se za nečiju korist ta informacija pojavila na tržištu informacija. Stvarno je pitanje: za čiju korist je plasirana ta informacija?

poljičanin
lingua
lingua

Male
Broj postova : 428
Godine : 53
Lokacija : hr
Datum registracije : 27.10.2011

[Vrh] Go down

Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty Re: Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...

Postaj by 6u5l1c4 30.07.17 19:43

teško je vjerovati Anonymousima jer nikad ne znaš tko zapravo stoji iza svega. to je lijepa pričica za nas plebse, tako neorganizirana dinamična struktura, ali svaki video koji puste a koji je originalno njihov je snimila neka određena ekipa, dakle vodstva ima. underground moralnim borcima je lakše vjerovati nego legitimnoj ekipi (government)
onako kako se Area 51 dobro prodavala kao pristanište za roswellovske aliene a zapravo su ("samo") razvijali tehnologiju, tako je prihvatljivo pretpostavit da anonymousi mogu bit dobar instrument za neautorizirano rješavanje nekih problema..treba nešto srušit, okupiš ekipu i obavite posao bez naloga, papirologije itd Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... 368870

ne treba gledati naoružavanje naše vojske kao neki ključni znak pripremanja za budućnost jer nam je vojska grozno opremljena, zastarjele tehnologije i potplaćena.
ono što je definitivno znak je destabilizacija Europe doslovnom seobom naroda koja se događa kaotično kao da smo u srednjem vijeku a ne napredna civilizacija. ne vjerujem da se sve to slučajno ili iz najplemenitijih namjera dopušta. također nema šanse da se žestoke desne reakcije na sve to nisu predvidjele puno ranije. sve je to nekako usmjerivano prema određenom cilju, ili otvorenom ratu ili slabljenju Europe i stvaranju ovisnosti o Zapadu (što bi opet moglo biti u ulozi nekog dalekosežnog globalnog sukoba Istoka i Zapada).
nemojte se zavaravat da nećemo u rat jer nam je izvan komfor zone, i turska je donedavno pila čaj u dokolici podnevnog sunca.

u svakom slučaju i kako god bilo možemo biti sretni da imamo interes za jednu tako korisnu i praktičnu aktivnost. survival možemo primjenjivati u slobodno vrijeme, u kampiranju, možemo stvarati te situacije i testirati sposobnosti ali smo na neki način i ne-nespremni za te ekstremnije teorije zavjere
ako je nešto problem to je da u svijetu prezasićenom informacijama više ne znaš čemu vjerovati i što je iskreno a što bi moglo biti izrežirano (iako na strani alternative). možeš samo promatrati.. Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... 69343

6u5l1c4
bebač
bebač

Female
Broj postova : 19
Godine : 35
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 20.01.2017

[Vrh] Go down

Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty Re: Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...

Postaj by c.e.z 31.07.17 13:07

ne bih se složio dam je vojska zastarjela, dapače, rekao bih da imamo jednu od bolje opremljenih vojski samo kaj se o tome ne priča baš. a ako se i zarati imamo dosta vojne industrije koja može povući sredstva ukoliko ih ne smaknu prije, a obzirom da radimo za amere ne vjerujem da će se itko usuditi lupati po nama.
sad je najbolje vrijeme za osnivanje zadruga za preživljavanje i izgradnju nuklearnih skloništa Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... 747986
c.e.z
c.e.z
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 32
Godine : 36
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 21.07.2017

[Vrh] Go down

Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty Re: Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...

Postaj by ivo 31.07.17 14:45

Stvarno, izvrsno vrijeme, teško je zamislit bolje...
ivo
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3335
Godine : 60
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.10.2011

[Vrh] Go down

Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty Re: Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...

Postaj by puls 31.07.17 18:35

Ja bih te zadruge stavio pod okrilje ministarstva turizma......

Ono, dođite kod nas, zatvorimo vas u bunker i čekajte sudnji dan......naplaćujemo, naravno, po danu a klopa mediteransko-slavonska, vrhunska; voda odlična.......samo im doturamo kroz ventilaciju; dok imaju love....

To bi poprilično produžilo sezonu....
....a profitirao bi i građevinski sektor, cementare, poljoprivreda.....
puls
puls
guru
guru

Male
Broj postova : 2791
Godine : 45
Lokacija : ZG
Datum registracije : 05.03.2010

[Vrh] Go down

Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty Re: Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...

Postaj by 6u5l1c4 01.08.17 9:59

c.e.z je napisao/la:ne bih se složio dam je vojska zastarjela, dapače, rekao bih da imamo jednu od bolje opremljenih vojski samo kaj se o tome ne priča baš. a ako se i zarati imamo dosta vojne industrije koja može povući sredstva ukoliko ih ne smaknu prije, a obzirom da radimo za amere ne vjerujem da će se itko usuditi lupati po nama.
sad je najbolje vrijeme za osnivanje zadruga za preživljavanje i izgradnju nuklearnih skloništa Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... 747986

je li zastarjela ili dobra, ovisi o očekivanjima.. rekla bih da je stanje daleko od idealnoga, letimo na prastarim MIGovima, NATO nas opskrbuljuje ali i nameće ograničenja i svoja pravila. ono što nas izdvaja u međunarodnoj reputaciji je prvenstveno ratno iskustvo (opširno, i pobjedničko što je važno:)) stečeno u Domovinskome ratu, i utreniranost-kvalificiranost, kvaliteta samih ljudi Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... 747986
mislim da su nam vještine, sposobnosti i obučenost jače od tehničke podloge kojom raspolažemo..
a ne znam koliko bi nas NATO stvarno branio. realno mi smo još vazali, ovisni o velikim igračima. recimo (apstraktna) istočna prijetnja, neće oni nas branit ako im ne odgovara otvoreni sukob s Rusima

a niš, treba promatrati razvoj situacije

6u5l1c4
bebač
bebač

Female
Broj postova : 19
Godine : 35
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 20.01.2017

[Vrh] Go down

Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty Re: Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...

Postaj by studengora 22.10.23 21:52

Imam pitanja na koje nisam uspio naći odgovore...
Znamo kako je danas lako pratiti mobitele,i kako ti lokaciju mogu pronaći u metar.
Interesira me...imam stari mobitel bez SIM kartice na kojemu imam Orux maps,aplikaciju za planinarenje.
Znači navigacija samo preko GPS signala...i da li se to može pratiti?
Ili je kompas jedini siguran...kod analognog nema signala,samo magnetna igla.
Druga stvar...mislim da čovjek gubi bitku sa tehnologijom...posebno termalne kamere koje mogu otkriti živo biće na velikim udaljenostima.
Nekad je bjeg u šumu bio sigurnost i dobra kamuflaža...danas to više ne vrijedi....termalni otisak te izda.

studengora
bebač
bebač

Male
Broj postova : 8
Godine : 53
Lokacija : Opatija
Datum registracije : 09.02.2022

[Vrh] Go down

Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty Re: Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...

Postaj by neven 25.10.23 20:09

Lonewolf,svaka čast,svaka riječ ti je na mjestu,
Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... 704997
neven
neven
lingua
lingua

Male
Broj postova : 394
Godine : 55
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 21.09.2009

[Vrh] Go down

Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty Re: Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...

Postaj by neven 25.10.23 22:17

Studengora,
Danas se sve može pratiti, što se tiče termalnih kamera one su izuzetno skupe za nas obicne ljude, druga stvar je vojska i policija. Meni je forum kroz sve ove godine bio i ostao svojevrsni ispušni ventil, teme koje su forumaši ostavili ovdje uvijek su mi bile zanimljive i jako puno sam naučio. Što se tiče samog preživljavanja, i prepinga tu je jako puno različitih varijabli koje jednostavno ne možeš sve pokriti. Inače tu je bilo divnih dana sa fantastičnom zajebancijom i dobro je da forum uopće kao takav funkcionira.
neven
neven
lingua
lingua

Male
Broj postova : 394
Godine : 55
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 21.09.2009

[Vrh] Go down

Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty Re: Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...

Postaj by studengora 26.10.23 10:56

U današnjem nestabilnom svijetu sa ratovima koji mogu prerasti lokalnu razinu,posebno eskalacijom sukoba u Gazi mišljenja sam da bi ljudi trebali znati bar osnove preživljavanja ako žele opstati.

studengora
bebač
bebač

Male
Broj postova : 8
Godine : 53
Lokacija : Opatija
Datum registracije : 09.02.2022

[Vrh] Go down

Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty Re: Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...

Postaj by neven 26.10.23 11:19

Studengora,
Dobro misliš i sigurno na ovom forumu velika većina nas ima znanja i vještine u tom području.
Ne znam što bi ti drugo rekao.
neven
neven
lingua
lingua

Male
Broj postova : 394
Godine : 55
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 21.09.2009

[Vrh] Go down

Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty Re: Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...

Postaj by studengora 26.10.23 16:25

A slažem se...nažalost većina stanovništva je na lako ćemo.
Ne spadam u prepere niti spadam u teoretičare teorije urote...nekako se svijet preslaguje,rat kuca na vrata,situacije se čini krajnje ozbiljna?

studengora
bebač
bebač

Male
Broj postova : 8
Godine : 53
Lokacija : Opatija
Datum registracije : 09.02.2022

[Vrh] Go down

Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty Re: Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...

Postaj by neven 26.10.23 16:34

Volio bi da ti mogu nešto pametno reči ali da je situacija puno složenija nego prije to stoji,ipak se nadam da će se sve to vremenom smiriti.
neven
neven
lingua
lingua

Male
Broj postova : 394
Godine : 55
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 21.09.2009

[Vrh] Go down

Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty Re: Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...

Postaj by studengora 26.10.23 18:31

Bio sam u već jednom ratu sa puškom u ruci i 21 godinom,ne bih volio da moram opet,a i ta mladost.
Iako iskreno,ne znaju ni pušku držati u ruci a kamoli nešto složenije?
Netko je napisao na forumu kako vjeruje da svi mi koji se ovdje dopisujemo bi znali preživjeti i snaći se u danoj situaciji u što ne sumnjam.
Nažalost...forum je odumro,skoro nitko više ovdje ne piše,ali preporučam svakom tko još nema znanja ili vještina preživljavanja da dobro pročita što su forumaši dosad napisali.
O sebi sam mislio kako puno toga znam,ali tek kad pročitaš znanja i iskustva ostalih shvatiš da još moraš puno učiti?
Ali samo nek se mi i dalje dopisujemo i dao Bog da ta znanja ne budemo morali nikad upotrijebiti.

studengora
bebač
bebač

Male
Broj postova : 8
Godine : 53
Lokacija : Opatija
Datum registracije : 09.02.2022

ness likes this post

[Vrh] Go down

Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav... Empty Re: Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.