FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» 24 sata divljine
Čipovi Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Čipovi Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Čipovi Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Čipovi Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Čipovi Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Čipovi Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Čipovi Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Čipovi Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Čipovi Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Čipovi Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Čipovi Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Čipovi Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» chris reeve sebenza folder
Čipovi Empty21.09.23 18:51 by NAVIGATOR

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Čipovi Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Čipovi Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Čipovi Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Čipovi Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Čipovi Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Čipovi Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Čipovi Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Čipovi Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Čipovi Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Čipovi Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Čipovi Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Čipovi Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Čipovi Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Čipovi Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Čipovi Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Čipovi Empty02.05.23 10:48 by Žic

» STRELJAČKA SVAKODNEVICA
Čipovi Empty12.04.23 12:52 by Lawman

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Čipovi

+22
kengur32
hankok
Fratt
Jolender
urbana_gorila
Marko
gorance
™pico
biga
Mraz
Strider
Stribog
Odin
sinke
bolle
LEGION66
commando
Psychotic
Guru
Stoney
tehniker
tonka
26 posters

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

Čipovi Empty Čipovi

Postaj by tonka 04.12.09 17:05

dragi moji forumaši...vrijeme je upoznati vas sa čipovima...znam da vas ima koji o tome znate, manje ili više...pogledajte ovu prezentaciju, bit će vam na korist...treba se pripremati jer su nam čipovi pred vratima..a s njima dolazi glad i muka. Dugo sam se mislila o času kad ću vam ovo stavit;
e, pa taj čas je došao ovo je suvavil tema i čipove će trebati preživjeti, sebi i vama želim sreću u tomemondex_cro.pps
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

Čipovi Empty Re: Čipovi

Postaj by tehniker 04.12.09 18:16

Zanimljivo...
Mislim da sam scenu s takvim čipom vidio pred kojih par godina u jednom od novijih James Bondova. Prethodila je sceni u kojoj on ostane bez tog čipa.
Zanimljivo bi bilo vidjeti kako će reagirati na solarnu oluju koju zanstvenici najavljuju
https://survival.aforumfree.com/novosti-f17/suneeva-superoluja-sve-bliza-t320.htm

hm...
tehniker
tehniker
bebač
bebač

Male
Broj postova : 7
Godine : 35
Lokacija : Pula/Rijeka
Datum registracije : 27.11.2009

[Vrh] Go down

Čipovi Empty Re: Čipovi

Postaj by Stoney 04.12.09 18:27

Ti cipovi ti funkcioniraju na sistemu RFID (radio-fequency-identifier). Koriste se vec dugo u zivotinjama za indentifikaciju ako se izbugi i netko da govede u zivodernicu ili kod veterinara. Oni ti sadrze (nije 100% ali 99% je sigurno) 32Kb informacija - provjerit cu jos pa javim ako nisam u pravu. Oni ti se nemogu sluzuti za GPS sisteme ili sprijecavanje otmica jer jedini nacin na koji mozes očitati taj mali čip ti je na nekih 5 cm (ovisi o enkripciju - širfiranje. Sto je veća enkripcija,to bliže moras doci) a sami maximum toga ti je, pa recimo 10 cm.
Isti taj sistem (RFID) ti se koristi u onim "pametnim karticama" za autobusne pokaze kako ju nebi trebala vaditi van iz novcanika nego samo prislonis na taj čitač novčanik. Sluzi se u hotelima kao kljuc, studentski pokazi itd itd.
Jedina razlika izmedju čipa i kartice ti je sto je kartica veća i ona metalna zavojnica ti je veca odn prati oblik kartice.
Ovako nesto ti je fizicki i tehnooski nemoguce napraviti (zasad) jer takva tehnologija ti je fizicki nemoguca. Jegnostavna fizika ne dozvoljava da toliko metala i toliko energije prodire do satelita, taman i da satelit koristi 99.9% energije u tom procesu "traganja". Isto kako nemogu napraviti svjetlosni val da bude toliko mali da na velicinu CD-a stavis preko terrabyta informacija na njega. Zakoni fizike ti to jednostavno ne dopustaju i to nema veza sa nekik "tajnih vladinih tehnologija o kojima civili nemaju pojma da ce ikad postojat".
Oprosti, ali ovo je samo jos jedna uzaludna zavjera u vezi binarnih brojeva, bar kodova i broju 666 u njima. Da, broj 666 je cak i jasno vidljiv na svakom BAR-kodu, ali da programiras i razumijes osnove osnova barem jednog ili 2 programska jezika razumjela bi zasto je to tako a nazalost ljudi trose godine i godine na prosvjede i propagandu protiv BAR-kodova (opet oprosti ali vecina ljudi koje sam ja upoznao da iskreno vjeruju da je to zavjera su zakorjeli vjernici.

Kad bi to bilo nesto velicine prsta...to bi vec mogao povjerovati.
Vidi, nijedna vlada netreba imati tajne nacin da te prati. To vec sad moze i radi. Pa koliko sami mi stavljamo svojih informacija na internet? Facebook, MySpace i slicno...
Da ne govorim koliko informacija mozes saznati o covjeku preko e-mail-a ako potrosis pola sata na kradji korisnickog imena i lozinke. Provala u kompjuter ili mobitel? -Znas vise stvari o toj osobi nego ona sama - garantirano. Stvari koje obrises ostaju na hard disku dugo dugo vremena.
Ako oces, istrazi (ali bas tehnoloski, ne sa aspekta zavjere) RFID tehnologiju ili UnDelete programe i jako brzo ces vidjet da je ova zavjera samo jos jedna fantazija. Tehnoloski nimalo istrazena i jednostavno zakoni fizike to ne dopustaju.
Sa UnDelete programima koji su otvoreni javnosti bez ikakvog problema ces vidjeti koliko je tesko sakriti informacije na kompjuteru (i vjerojatno vratiti natrag koju sliku koju si mislila da si izgubila na kompjuteru).

Molim te da se ne uvrijedis ili ovo ikako shvatis kao pokusaj omalovazavanja ili slicno. Ako si se na bilo koji dio uvrijedila ja ti se iskreno ispricavam jer mi to nikako, ni u najmanjem slucaju nije bila namjera - samo pokusavam objasnit da to nije istina.
Stoney
Stoney
spikač
spikač

Male
Broj postova : 630
Godine : 36
Lokacija : Novalja
Datum registracije : 23.05.2009

[Vrh] Go down

Čipovi Empty Re: Čipovi

Postaj by Guru 14.12.09 14:41

Ne znam oće li se ostvarit brzo to sa čipovima, ali ako pratimo razvoj civilizacije kao da sve teži tome da se ugrade čipovi. Jendostavno ljudima je lako usadit strah od nečega i "nametnut im potrebu" da im ugrade čipove, pogledajte samo šta ovih mjeseci mediji rade - strah od svinjskog gripa, onda Amerika i svako malo njihovi strahovi od crnaca, od rata, od nestanka struje, od svega... Čovjek u strahu može svašta da uradi kako bi "zaštitio sebe i porodicu" a ne zna da je izmanipuliran
Guru
Guru
lingua
lingua

Female
Broj postova : 425
Godine : 38
Lokacija : Priroda
Datum registracije : 03.12.2009

[Vrh] Go down

Čipovi Empty Re: Čipovi

Postaj by Psychotic 14.12.09 15:59

Uvjeren sam, i bez gledanja prezentacije, da je riječ o još jednoj od mnogih zavjera i mlaćenje prazne slame.
Psychotic
Psychotic
bomber
bomber

Male
Broj postova : 112
Godine : 37
Lokacija : Zg
Datum registracije : 08.04.2009

[Vrh] Go down

Čipovi Empty Re: Čipovi

Postaj by tonka 14.12.09 20:31

ali nije Psyhotic, nije to zavjera, to nam je pred vratima, i veliko je zlo..zasad samo na životinjama, a jako skoro na ljudima...međutim na meni neće biti, a ne! bolje pogledaj ovo Psyhotic, malo se informiraj, i pouči. Dok je vrijeme. Jer bit će nam veselo...i stašno kao nikad na zemlji. I bit će gladi i smrti na sve strane. Malo se informiraj, istražuj i pouči. Dok je vrijeme. Sada.
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

Čipovi Empty Re: Čipovi

Postaj by Guru 14.12.09 20:35

anita je napisao/la:ali nije Psyhotic, nije to zavjera, to nam je pred vratima, i veliko je zlo..zasad samo na životinjama, a jako skoro na ljudima...međutim na meni neće biti, a ne! bolje pogledaj ovo Psyhotic, malo se informiraj, i pouči. Dok je vrijeme. Jer bit će nam veselo...i stašno kao nikad na zemlji. I bit će gladi i smrti na sve strane. Malo se informiraj, istražuj i pouči. Dok je vrijeme. Sada.

Ne mora bit generalno čip, koncept se ogleda i u fejsbuku, drugim socijalnim mrežama i sl. koje ljude čine zavisnicima od sistema.
Guru
Guru
lingua
lingua

Female
Broj postova : 425
Godine : 38
Lokacija : Priroda
Datum registracije : 03.12.2009

[Vrh] Go down

Čipovi Empty Re: Čipovi

Postaj by tonka 14.12.09 20:42

ali ipak je čip najgori..gle; on će zamijeniti novac, neće biti novca.tako tko ne bude želio staviti čip, neće moći kupiti hranu. tako nam dolazi glad. ako staviš čip gotovo je sa ijednom vrstom tvoje slobode, progamirat će te po svome.
sad je vrijeme za razmišljati o tome; hoćeš li podnijeti glad, svoju, svoje djece, svojih staraca. u mojoj dolini neće biti loše jer imamo zemlju, ali u gradovima ljudi sve kupuju...ako želiš kupitit hranu stavi čip i postani totalno kontroliran...što mislite?
kužite zašto će nam valjati atomska skloništa, konzerve, trajna hrana i survival znanja? i zato ćemo bježati u brda; samo zato da bi preživjeli
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

Čipovi Empty Re: Čipovi

Postaj by tehniker 15.12.09 0:26

A zašto baš čip?
Skeniranje zjenice oka ili prsta je jednostavnije i ne zahtjeva dodatne izdatke i pruža istu razinu identifikacije.
Što se tiče kontrole, puno je efektivnija psihološka kontrola/manipulacija tipa "ovo je tako i gotovo" i ponavjanje toga u nedogled...
tehniker
tehniker
bebač
bebač

Male
Broj postova : 7
Godine : 35
Lokacija : Pula/Rijeka
Datum registracije : 27.11.2009

[Vrh] Go down

Čipovi Empty Re: Čipovi

Postaj by tonka 15.12.09 12:40

zašto čip ne znam ..tako su odlučili oni koji će se njim služiti da bi nas pokorili..treba pitati njih zašto ste baš čip olučili upotrijebiti? genijalno je što se zna da dolazi i nije tajna sve oko njega...nije tajna da ćemo biti gladni ako nećemo čip..prognani...možemo se pripremiti...to je velika stvar...
pa zašto se čip stavlja svakom psu koji je rođen zadnjih godina? zašto mu se ne skenira zjenica? ne zanm ja to...odlučili su se za čip iz njihovih razloga..ali mi imamo vremena dok on ne dođe naučiti, odlučiti se..ja ga neću a ne! moja kći ga neće, borit ću se za svako živo biće da ga ne ugradi. ja ne šutim...
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

Čipovi Empty Re: Čipovi

Postaj by Stoney 15.12.09 14:26

Anita...jeftinije ti je identifikacija na bioloskoj bazi. Bilo to zjenica, DNA (skine ti malo kose, pola kapi krvi iz prsta.....), otisak prsta ili nesto 15. Da ti stave ogrlicu preko vrata, mozes ju nekako skinuti sa kljestima ili jednotavno dat hackeru da ti ju iskljuci. Čip mozes iskopati. Puno teze ces zivjeti bez oka. DNA nemozes promjeniti. Otiske prstiju mozes ali je tesko, bolno i skupo.
Stoney
Stoney
spikač
spikač

Male
Broj postova : 630
Godine : 36
Lokacija : Novalja
Datum registracije : 23.05.2009

[Vrh] Go down

Čipovi Empty Re: Čipovi

Postaj by tonka 15.12.09 14:34

to treba reći onima koji će to uvesti..
ako ćeš ga iskopati bit ćeš među onima koji će biti proganani jer neće čip..a kako ćeš ga iskopati ako ćeš biti po čipu kontrliran od njih, nećeš to moći učiniti, jer nećeš biti više svoj nakon stavljanja čipa
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

Čipovi Empty Re: Čipovi

Postaj by commando 15.12.09 21:08

paranoja. Čipovi 592423
commando
commando
lingua
lingua

Male
Broj postova : 230
Godine : 58
Lokacija : zg-53nja
Datum registracije : 19.02.2009

[Vrh] Go down

Čipovi Empty Re: Čipovi

Postaj by tonka 15.12.09 21:44

Čipovi 478256
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

Čipovi Empty Re: Čipovi

Postaj by LEGION66 15.12.09 23:29

Neko je gledal previše filmova Čipovi 747986
LEGION66
LEGION66
spikač
spikač

Male
Broj postova : 631
Godine : 46
Lokacija : KC
Datum registracije : 21.03.2009

[Vrh] Go down

Čipovi Empty Re: Čipovi

Postaj by tonka 15.12.09 23:33

Čipovi 478256 Čipovi 478256 ali nisam! nisam nikad gledale filmove o tome.. MOŽDA, (hehe)
možda sam previše čitala, to je vjerojatnije..
pa ajde mi recite zašto ovo vama zvuči kao nemoguće...ja ću vama reći da vi niste čitali punoČipovi 478256
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

Čipovi Empty Re: Čipovi

Postaj by bolle 15.12.09 23:53

a možda smo čitali drugačije štivo
bolle
bolle
lingua
lingua

Male
Broj postova : 244
Godine : 52
Lokacija : Gračac
Datum registracije : 06.10.2009

[Vrh] Go down

Čipovi Empty Re: Čipovi

Postaj by tonka 15.12.09 23:56

ma da na to sam mislia, krivo se izrazila....u pravu si Bolle, sorry.
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

Čipovi Empty Re: Čipovi

Postaj by sinke 17.03.11 17:41

Cvrsto sam uvjeren da su cipovi u pripremi, dapace u americi ima vec ljudi koji su se dobrovoljno cipirali, valjda da se ne izgube Čipovi 747986 . Cipiranje zivotinja je sasvim nesto drugo i mislim da je vise psiholoski utjecaj i priblizavanje takve ideje covjeku. kad recimo cipiras macku njen cip moze biti ocitan samo u ambulanti gdje je stavljen, cura mi radi u veterinarskoj ambulanti i objasnjavala mi je to. Ali mislim da ljudi danas ne bi prihvatili cipove... tako da smatram da bi prvo trebalo doci do nekog katastrofalnog dogadaja, rata, bolesti, prirodne katastrofe, raspada sistema... koje nam po meni visi nad glavom i to je svjestan svatko tko je citao ''drugačije štivo''. Nakon groznih ratova, gladi, kuga i svakojakih drugih tuga, pojavit ce se u drugome licu, nudeći rješenje naivnom, ispaćenom narodu, koji ih ce ih prihvatiti kao spasioce, ne shvačajući da je takav kraj patnje isplaniran kada se radio scenarij njenog početka. Ovo nisu fantazije posto su se ovakve stvari dogadale kroz povijest masu puta samo u razlicitim oblicima. Btw nista se od toga ne mora dogoditi ukoliko ljudi shvate kako sami drze sudbinu u svojim rukama. I još kaj sam cuo je da ti pomocu tih cipova mogu utjecat na emocije razlicitim frekvencijskim podrazajima ako se ne varam.
sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Čipovi Empty Re: Čipovi

Postaj by tonka 25.08.11 18:36

Washington namjerava uvesti obvezujuće ugrađivanje
microchipa RFID za sve amerikance

Objavljeno: 29. srpnja 2011.

Izvor: ASTRONEWS

Potvrđen je Obamin Projekt Zakona o Zdravstvu koji obvezuje sve američke građane ugrađivanje microchipa RFID.

Cilj je stvoriti nacionalni identifikacijski registar koji će omogućiti
„bolje praćenje pacijenata imajući na raspolaganju sve vezane informacije o njihovom zdravlju“.

Novi projekt vezan za zdravlje (HR 3200) bio je prilagođen nedavno od Kongresa na stranici 1001, a sadrži hitnu potrebu za građane koji se koriste sanitarnim sustavom kako bi bili identificirani potkožnim čipom.

U službenom dokumentu, ovaj pokušaj je bio predviđen već 2004. Ovaj dokument od FDA (Food and Drug Administration), datirao je 10. prosinca 2004 pod naslovom Class II Special Guidance Document: Implantable Radiofrequency Transponder System for Patient identification and Health information ( Dokument s posebnim ciljem klase II: Ugrađujući sustav transponder na Radiofrekvenciji radi identifikacije Pacijenta i informacija vezanih za zdravlje).

Dakle, ugrađivanje microchip-a pacijentima koji sadrži informacija o njihovom zdravlju već se proučavao 2004. godine. U Projektu Zakona nazvan je America's Affordable Health Choices Act of 2009 (Zakon iz 2009 o izboru zdravlja financijski su dostupni Americi), može se čitati u paragrafu Subtitle C – National Medical Device Registre (Podnaslov C – Nacionalni Registar liječničkih Uređaja) gdje je predviđena jedna kartica za svaku osobu koja ima ili će imati potkožni uređaj: " Tajništvo“ će dakle uspostaviti nacionalni registar liječničkih uređaja (u onom paragrafu su nazvani „registar“) kako bi olakšali analizu njihove sigurnosti nakon komercijalizacije, sa podacima svih uređaja koji je ili je već korišten na pacijentu.

Dakle, sve osobe koje su dobile microchip bit će uvedene u novi registar koji još ne postoji.

Sa izgovorom da se osigura bolje zdravstvena asistencija i sačuvati zdravlje građana, čitav narod bit će obilježen elektronskim microchipom i bit će registriran.

Početak obaveznog obilježavanja predviđen je za sve počevši od 2013!

Na strani 1006 projekta, preciziran je podatak o početku uređaja: „STUPANJE NA SNAGU“. Ministar Zdravlja i Socijalne Službe, otvorit će registar u snazi članka 519 (g) Federalnog Zakona o hrani, lijekovima i kozmetičkim proizvodima kao dodatak paragrafu, ne kasnije od 36 mjeseci od proglašenja toga Zakona, bez opterećenja da li su se konačne odredbe oko uspostave i korištenja Registra proglasile ili ne tog datuma“.

Dakle, 36 mjeseci počevši od datuma stupanja na snagu Zakona!
To nam pruža 3 godine!

To znači da je 2013. godina ona kada treba započeti obavezno obilježavanje.


Treba zapaziti da će biti stupanje na snagu iako neće biti nikakvo ozakonjenje o korištenju i da li postoji ili ne, nekakav dobro definiran zaključak o korištenju „registra“.

Prevedeno iz:
http://www.alterinfo.net/Washington-rend-obligatoire-l-implantation-d-une-puce-RFID-pour-tous-les-americains_a60324.html
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

Čipovi Empty Re: Čipovi

Postaj by Odin 25.08.11 18:51

Antikrist polako ali sigurno kuca na vrata...
Odin
Odin
spikač
spikač

Male
Broj postova : 573
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.07.2011

[Vrh] Go down

Čipovi Empty Re: Čipovi

Postaj by Stribog 25.08.11 19:01

To su maje predvidili, to je kraj 2012. !
Stribog
Stribog
lingua
lingua

Male
Broj postova : 468
Godine : 32
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 09.07.2010

[Vrh] Go down

Čipovi Empty Re: Čipovi

Postaj by Strider 25.08.11 19:03

Bring it on madafaka!
Čipovi Dillon-aero

(nobody gonna poke meh!)
Strider
Strider
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2611
Godine : 31
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 18.06.2009

[Vrh] Go down

Čipovi Empty Re: Čipovi

Postaj by Mraz 25.08.11 20:18

Za nas Gorane se zna da smo redneci...

Čipovi Redneck_gun_20100526_1984409262

...zato nas nitko ne dira Čipovi 350615
Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

Čipovi Empty Re: Čipovi

Postaj by biga 25.08.11 20:58

ništa. bježi u brda i živi tu kao i prije 10 000 godina...
makar mi na ovom forumu znamo kako.. hehe..

a i u Bibliji se govori da će se ljudi pred kraj svijeta obilježavati...
biga
biga
lingua
lingua

Male
Broj postova : 227
Godine : 36
Lokacija : Čapljina
Datum registracije : 15.11.2010

[Vrh] Go down

Čipovi Empty Re: Čipovi

Postaj by ™pico 25.08.11 21:34

potpuno se slažem sa tobom anita....
https://www.youtube.com/watch?v=zS2i3LZDvV4
cilj je jedna oblast(upravo to sad doživljavamo centralizacija vlasti i kapitala), jedna valuta i jedna velika masa koju se može potpuno kontrolirati...
™pico
™pico
bomber
bomber

Male
Broj postova : 143
Godine : 41
Lokacija : Sežana
Datum registracije : 07.05.2011

[Vrh] Go down

Čipovi Empty Re: Čipovi

Postaj by gorance 25.08.11 21:44

Ima nešto u tome, svima nama su stvari nametnute, način života, hrana, posao, učenje, žele nas kontrolirati, to je neki pasivni način robovanja, dugo vremena govorim ako je i 2% istina ono što piše D. Icke, onda smo nadrapali, ali opet vjerujem u promjenu ljudske svijesti 2012. godine, to zlo na ovom planetu mora malo splasnuti

gorance
bomber
bomber

Male
Broj postova : 159
Godine : 41
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 02.08.2011

[Vrh] Go down

Čipovi Empty Re: Čipovi

Postaj by tonka 25.08.11 21:54

Tema o 2012 i o čipovima je vrlo aktivna sad i u Crkvi i puno se priča i pripremamo se. zasad puno molimo i hrabrimo se. u gornjem članku je jako važan podatak taj datum čipiranja; početak 2013. jer po prorocima znamo slijed događaja; prestanak ukazanja u Međugorju, opomena, tri dana mraka, i antikrist će biti razotkriven kad zapovijedi čipiranje i to tek nakon tri dana mraka. tada počinju progoni ljudi. to će trajati 3 i pol g;toliko vremena mu je dano po Bibliji. ne znamo ni sata ni časa al ako je određen početak čipiranja tada je i druge događaje lakše odrediti. nije važan datum ni sat toliko. ali mnogo je određeno tim što je određen datum službenog čipiranja.2012 će biti vrlo zanimljiva, blago rečeno.
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

Čipovi Empty Re: Čipovi

Postaj by tonka 25.08.11 21:57

nisam sigurn da li sam igdje navela kontrola će se provoditi i preko tv, zato su nas stavili pod analogni signal. vrijeme je bacanja tv iz kuće.
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

Čipovi Empty Re: Čipovi

Postaj by ™pico 25.08.11 22:15

ali kad pogledamo realno ... danas je sva ta tehnologija več u upotrebi... bankomat kartica (čip na njoj), zdravstvena kartica (isto sa čipom),... da ne govorimo o biometričima putnim listovima .... i tako dalje... bukvalno danas više i nemožeš skoro ništa a da se ne identificiraš na bilo koji način....
™pico
™pico
bomber
bomber

Male
Broj postova : 143
Godine : 41
Lokacija : Sežana
Datum registracije : 07.05.2011

[Vrh] Go down

Čipovi Empty Re: Čipovi

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.