FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

Hemokempanje

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Muzgalo
tipko
tipko

Male
Broj postova : 85
Godine : 35
Datum registracije : 14.12.2015

PostajNaslov: Hemokempanje   19.06.16 21:13

Nisam novi član. Samo sam tražio promjenu nicka jer mi je 'naftas' dojadio...

Kao što većina vas zna veliki sam ljubitelj hemoka i takvog načina uživanja u prirodi. Zar ima išta bolje od dobrog hodanja, neopterećenog mjestom za odmor? Kada vam svaki šumarak može postati mjestom za piknik i izležavanje... E, to je ćejf!

Bilo bi lijepo da se javi postojeća družina od vješala pa da organiziramo kempanje sa hemocima. Može biti i dnevni izlet u Maksimiru, na Medvednici ili nekoj drugoj zanimljivoj lokaciji.

Ne moramo čak ni puno hodati. Roštilj i zafrkancija su i više nego prihvatljivi.

Neka se pridruže i znatiželjni... Kada vide o čemu se radi grupa ljubitelja hammocka bi se lako mogla povećati.

Zapravo me baš čudi da u najljepšoj nam Hrvatskoj, prepunoj šuma, blage i ugodne klime ekipa toliko brije na šatore, a za veliku većinu izleta i odmora hammock predstavlja lakše, praktičnije i zabavnije rješenje.

Nadam se dogovorima...
[Vrh] Go down
GMate
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 39
Godine : 40
Datum registracije : 05.11.2016

PostajNaslov: Re: Hemokempanje   05.11.16 22:56

Je li to legalno za razliku od satora? Pretpostavljam da bi "sluzbe" bile lagano zbunjene
[Vrh] Go down

Hemokempanje
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.