FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» 24 sata divljine
Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» chris reeve sebenza folder
Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty21.09.23 18:51 by NAVIGATOR

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty02.05.23 10:48 by Žic

» STRELJAČKA SVAKODNEVICA
Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty12.04.23 12:52 by Lawman

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa

+10
Mraz
goxxon
remulus
Hombre
zuzonja
Fratt
maxina
franciscus
puls
gorky
14 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa

Postaj by gorky 05.05.16 15:12


http://www.posta.hr/hr/urucenje-malih-paketa

http://www.posta.hr/hr/urucenje-malih-paketa

Dodatni harač Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa 166116
gorky
gorky
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1400
Godine : 48
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 19.11.2012

[Vrh] Go down

Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty Re: Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa

Postaj by franciscus 05.05.16 21:09

gorky je napisao/la:http://www.posta.hr/hr/urucenje-malih-paketa

Dodatni harač Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa 166116
Ovo je tako bezobrazno da pristojnog čovjeka načisto zbuni. U principu, ne bi me trebalo zanimati jer ne živim u Hrvatskoj, ali ne vjerujem da će u BH pošti propustiti da iskopiraju ovako ingeniozan način za pljačku Čak sam skoro siguran da će to biti vrlo brzo.
franciscus
franciscus
spikač
spikač

Male
Broj postova : 943
Godine : 61
Lokacija : Tuzla, BiH
Datum registracije : 29.07.2012

[Vrh] Go down

Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty Re: Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa

Postaj by maxina 05.05.16 21:14

Ako nisi do sada primjetio,takve "male pakete" šalju najčešće Kinezi-majstori za ušparati po malo na milijunima komada.
Dosta naručujem iz web-shopova zadnjih godina i nisam nikad dobio takvu pošiljku iz npr USA,GB,Indonezije,Francuske i sl.
Dakle,oni(Kinezi) plate manju poštarinu i onda naravno dio troška pada na primatelja.Znači,kada ti pošalju preporučeno ili kao obično pismo onda su platili full poštarinu i ne plaćaš ništa kada preuzimaš.
Sada je upitna ušteda na kupovini stvari ispod 4-5 USD-a jer ovi 4,5 kuna "pojedu" dobar dio uštede.
maxina
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2512
Godine : 55
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 19.11.2011

[Vrh] Go down

Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty Re: Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa

Postaj by franciscus 05.05.16 21:21

Ako je riječ o "smal package" kako je na sajtu navedeno, onda je to najčešći oblik pošiljaka koje ja uobičajeno primam iz U.S. of A. (do neke dvije kile):

USPS First-Class Package International Service®

Affordable International Service

An economical way to send small packages to more than 180 countries. Can send mailpieces up to 4 lbs (cannot exceed $400 in value). Restrictions may apply based on country destination. From $9.50 at Post Office locations and online.
franciscus
franciscus
spikač
spikač

Male
Broj postova : 943
Godine : 61
Lokacija : Tuzla, BiH
Datum registracije : 29.07.2012

[Vrh] Go down

Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty Re: Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa

Postaj by maxina 05.05.16 21:30

franciscus je napisao/la:Ako je riječ o "smal package" kako je na sajtu navedeno, onda je to najčešći oblik pošiljaka koje ja uobičajeno primam iz U.S. of A. (do neke dvije kile):

USPS First-Class Package International Service®

Affordable International Service

An economical way to send small packages to more than 180 countries. Can send mailpieces up to 4 lbs (cannot exceed $400 in value). Restrictions may apply based on country destination. From $9.50 at Post Office locations and online.

USPS First-Class Package je ekvivalent običnom avionskom pismu(tj nije "mali paket") i ne bi trebalo plaćati prijem kod nas ali sutra ću još provjeriti na mjestu zločina (radim u H Pošti) pa ću dojaviti.
maxina
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2512
Godine : 55
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 19.11.2011

[Vrh] Go down

Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty Re: Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa

Postaj by puls 05.05.16 21:39

Baš sam htio otvoriti ovakvu temu i vidim da već postoji.....

Danas sam neugodno iznenađen novim nametom....
Ionako kupujem uglavnom za  dolar, dva  pa mi se iznos povećava 50%.....
Za mene je to čista pljačka (vjerojatno se neki nadobudni mladi menadžer ovoga sjetio), dobar način za zaraditi koji milijun godišnje.

Ne vidim razliku zove li se nešto pismo ili mali paket ili neznamšto; ako je Kinez već platio poštarinu i dopremio ga do Hrvatske, valjda mi poštar može dostaviti obavijest pa sam podignem. A vjerujem da i Pošta dobije nešto od Kineza....
puls
puls
guru
guru

Male
Broj postova : 2791
Godine : 45
Lokacija : ZG
Datum registracije : 05.03.2010

[Vrh] Go down

Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty Re: Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa

Postaj by maxina 05.05.16 22:01

Stvar je u tome da "Kinez" nije platio full poštarinu.
maxina
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2512
Godine : 55
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 19.11.2011

[Vrh] Go down

Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty Re: Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa

Postaj by franciscus 05.05.16 22:53

maxina je napisao/la:Stvar je u tome da "Kinez" nije platio full poštarinu.
Uh, ja sam nekako mislio da postoji nekakav sistem, nešto kao koordinacija svih nacionalnih poštanskih kompanija, koji regulira taj protok poštanskih pošiljaka i međusobna plaćanja od momenta kad pošiljka pređe neku državnu granicu. Nema odakle nisam kupovao razne stvari, morao sam plaćati koješta, ponekad zahtjev za carinjenje (kojeg je recimo Fedex bez da sam ja to tražio automatski upućivao), ponekad sam dobijao zahtjeve (isto Fedex) da platim špediciju (za popišani Seiko sat) na šta sam se uredno žalio i žalba mi je uvažena, carinu i pdv ovisno o raspoloženju carinika, ali nikad za nikad nisam morao posebno platiti dostavu, nikome, ni pošti, niti kurirskim kompanijama.
franciscus
franciscus
spikač
spikač

Male
Broj postova : 943
Godine : 61
Lokacija : Tuzla, BiH
Datum registracije : 29.07.2012

[Vrh] Go down

Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty Re: Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa

Postaj by maxina 05.05.16 23:01

Naravno da postoji udruga UPU jer sve pošte svijeta potpisuju ugovor(e) koji regulira(ju) sve aspekte poštanskih odnosa-prijevoz i međusobne naplate potraživanja.
Često se miješaju kruške i jabuke tj kurirske tvrtke tipa DHL,Fedex,DPD-a i poštanskih (nacionalnih) tvrtki kao što s USPS ili H Pošta.
maxina
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2512
Godine : 55
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 19.11.2011

[Vrh] Go down

Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty Re: Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa

Postaj by franciscus 05.05.16 23:27

Naravno, ja nakon svih ovih godina petljavine sa svim i svačim, vrlo dobro znam razliku između kurirskih i poštanskih tvrtki i kurirske iznjegavam kad god mogu, baš zbog raznih skrivenih troškova. Zato me i razočaravaju ti šibicarski štosovi koje zaista ne očekujem od ozbiljnih nacionalnih poštanskih kompanija.
franciscus
franciscus
spikač
spikač

Male
Broj postova : 943
Godine : 61
Lokacija : Tuzla, BiH
Datum registracije : 29.07.2012

[Vrh] Go down

Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty Re: Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa

Postaj by Fratt 06.05.16 0:09

Ja sam isto dobio pizdariju od par dolarsa neki dan i uredno mi je naplatila HP 4,5 kuna mada je bio free shipping?
WTF?
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 44
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty Re: Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa

Postaj by zuzonja 06.05.16 0:21

maxina je napisao/la:Stvar je u tome da "Kinez" nije platio full poštarinu.
A to je Hrvatska posta tek sad otkrila toplu vodu ili sta? Ne bi reka da u tome grmu lezi zec.
zuzonja
zuzonja
spikač
spikač

Male
Broj postova : 629
Godine : 38
Lokacija : obala
Datum registracije : 06.11.2012

[Vrh] Go down

Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty Re: Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa

Postaj by gorky 06.05.16 9:19

Sirota pošta. Ispada da su godinama u debelom minusu radi kineza.


Poštar Mirko je napisao/la:
Dosta naručujem iz web-shopova zadnjih godina i nisam nikad dobio takvu pošiljku iz npr USA,GB,Indonezije,Francuske i sl.
Gle ovog kako brani firmu svoju. Mekušazc jedan. Ispada da su jadni kinezi krivi za sve Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa 323904
gorky
gorky
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1400
Godine : 48
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 19.11.2012

[Vrh] Go down

Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty Re: Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa

Postaj by Hombre 06.05.16 13:37

Kakav je sistem u EU na koji se tako (prečesto) pozivamo kada donosimo neke zakone i je li HP omogućuje small packet da možemo uštediti ili je harač jednosmjeran.
Iako su mi svi poštari prijatelji ako mi pokušaju nešto naplatiti tražim račun jer "Bez računa se ne računa".

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty Re: Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa

Postaj by remulus 06.05.16 13:53

Poštarina za takve pakete se naplačuje samo ako ih poštar donese na vaša kućna vrata (4,5kn). Ako niste doma pa poštar ostavi "cedulju" ili ga odbijete preuzeti možete taj isti paket preuzeti u lokalnom poštanskom uredu besplatno (0kn). Ispravite me ako griješim...

remulus
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 38
Godine : 56
Lokacija : Split
Datum registracije : 27.11.2015

[Vrh] Go down

Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty Re: Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa

Postaj by maxina 06.05.16 13:57

gorky je napisao/la:Sirota pošta. Ispada da su godinama u debelom minusu radi kineza.


Poštar Mirko je napisao/la:
Dosta naručujem iz web-shopova zadnjih godina i nisam nikad dobio takvu pošiljku iz npr USA,GB,Indonezije,Francuske i sl.
Gle ovog kako brani firmu svoju. Mekušazc jedan. Ispada da su jadni kinezi krivi za sve Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa 323904

Ma neću više braniti tu uhljeb firmu...tak i tak uskoro odlazim iz nje....i iz Hr.....i iz EU....


Hombre-i za ovih 4,5 kune harača,kao i za sve drugo naplaćeno iz HP-a dobiješ račun,ako ne-yebi im nanu odmah.Zanimalo te pa evo odgovora-od nas nema mogućnosti slanja "malih paketa" nego jedino mogu doći iz međunarodnog prometa u HR.

Remuluše-to što si natipkao je vrijedilo do 02.05,2016....od sada i na kućnoj adresi i na šalteru plaćaš tih 4,5 kuna.Evo,upravo sam danas morao sam sebi na šalteru naplatiti jer mi je došao "mali paket".


Zadnja promjena: maxina; 06.05.16 14:11; ukupno mijenjano 1 put.
maxina
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2512
Godine : 55
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 19.11.2011

[Vrh] Go down

Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty Re: Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa

Postaj by goxxon 06.05.16 14:10

pozdrav Maxini Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa 166116(
goxxon
goxxon
guru
guru

Male
Broj postova : 3594
Godine : 44
Lokacija : ZG/OT
Datum registracije : 17.11.2010

[Vrh] Go down

Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty Re: Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa

Postaj by Mraz 06.05.16 14:14

Fuckas takvu firmi. Ja bi otisao na otok gdje su sve kao Rijana... i zvao bih Mraza, naravno Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa 747986
Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty Re: Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa

Postaj by maxina 06.05.16 14:32

Mraz je napisao/la:Fuckas takvu firmi. Ja bi otisao na otok gdje su sve kao Rijana... i zvao bih Mraza, naravno Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa 747986

Takav otok ne postoji,neko te laže gadno.Mraz,who the fuck is Mraz!?
maxina
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2512
Godine : 55
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 19.11.2011

[Vrh] Go down

Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty Re: Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa

Postaj by Fratt 06.05.16 14:41

Kako mi je simpatično kad se neki pokušavaju ugurati u vikend aranžman kod MOG PRIJATELJA MLADENA a jasno je da sam ja odavno bezicirao jedan od bungalova ispod kokosa...ja ću svirati ukulele dok će Mladen peći odojka na ražnju hawaiian style.
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 44
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty Re: Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa

Postaj by gorky 06.05.16 15:07

maxina je napisao/la: braniti tu uhljeb firmu...tak i tak uskoro odlazim


Znači istina je. Krećeš u masovnu proizvodnju kuksi.


Zadnja promjena: gorky; 06.05.16 15:08; ukupno mijenjano 1 put.
gorky
gorky
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1400
Godine : 48
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 19.11.2012

[Vrh] Go down

Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty Re: Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa

Postaj by maxina 06.05.16 15:08

Fratt je napisao/la:Kako mi je simpatično kad se neki pokušavaju ugurati u vikend aranžman kod MOG PRIJATELJA MLADENA a jasno je da sam ja odavno bezicirao jedan od bungalova ispod kokosa...ja ću svirati ukulele dok će Mladen peći odojka na ražnju hawaiian style.

Kao da gledam najgledaniju epizodu "Golih i uplašenih"...
maxina
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2512
Godine : 55
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 19.11.2011

[Vrh] Go down

Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty Re: Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa

Postaj by goxxon 06.05.16 15:36

ah, Maxina, jedini i istinski prijatelju stari Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa 166116 neeeeeeeee, idi Mladeeeeeneeee, zapali zadnjuuu cigaretuuu, pozovi me da upoznam neku črnu tetuuuu.
goxxon
goxxon
guru
guru

Male
Broj postova : 3594
Godine : 44
Lokacija : ZG/OT
Datum registracije : 17.11.2010

[Vrh] Go down

Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty Re: Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa

Postaj by Hombre 06.05.16 18:13

maxina je napisao/la:Hombre-i za ovih 4,5 kune harača,kao i za sve drugo naplaćeno iz HP-a dobiješ račun,ako ne-yebi im nanu odmah.Zanimalo te pa evo odgovora-od nas nema mogućnosti slanja "malih paketa" nego jedino mogu doći iz međunarodnog prometa u HR.

Evo,upravo sam danas morao sam sebi na šalteru naplatiti jer mi je došao "mali paket".

Svi poštari su moji prijatelji i ninajednog se neću ljutiti jer ljudi samo rade svoj posao i do sada mi nikada nisu naplatili dostavu na kućna vrata. Ma naravno da znam da kod nas nema small packets ali je zgodno uvesti ulaznu naplatu ali ne i omogućiti izlaznu cijenu. Kako Kinezima većinom država sufinancira izvoz siguran sam da je ipak sve plaćeno.

Ti si ko onaj zaboravni policajac koji je revno pisao kazne za pogrešno pakiranje pa i samom sebi Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa 478256

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty Re: Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa

Postaj by termit520 10.05.16 23:10

ma evo,pratim forum mjesecima offline,ali morao sam se uključit u ovo jer iskreno,ja veće sr...e nisam vidio odavno...4,5 kn za ŠTA? To ima staro dobro ime,a zove se POREZ NA BUDALE.To je kad budale plaćaju porez samo zato šta su budale.I njima (budalama) je drago šta plaćaju to jer su budale.Treba Hrvatsku poštu ukinut i raspustit jer je to jedno veliko obiteljsko stablo,duh prošlosti,dinosaur koji je izumro prije 100 miliona godina.U pitanju je jedna užasno troma,neefikasna,zastarjela i osobito skupa obiteljska organizacija.Pa HR pošto,ovo je 21. stoljeće!! kakva pisma?Danas svaka baba barata mailom,a šta se paketa tiče,jedva čekam da taj sistem izumre.Isto ko taksisti koje će pomest UBER ili neko drugi.
Zašto ne dozvolite ljudima da raznose pakete na isti princip?Pa neka najbliža baba koja je tu odnese paket tamo gdje treba uzme 1 kn umjesto da kopa po kontejneru jer to je 2 boce????
Osim toga, niti jedan poštar nije moj prijatelj jer su lijeni,neodgojeni,nekulturni i spori.A također ni moj pas ih ne voli.Pa ako sam ja lud,on nije sigurno.
termit520
termit520
lingua
lingua

Male
Broj postova : 280
Godine : 49
Lokacija : Split
Datum registracije : 10.04.2015

[Vrh] Go down

Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty Re: Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa

Postaj by duke 11.05.16 7:01

Šta je tebi poštar ženu odveo, pa ih sve tolko mrziš?
duke
duke
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1239
Godine : 39
Lokacija : Sveti Ivan Zelina
Datum registracije : 04.04.2012

[Vrh] Go down

Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty Re: Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa

Postaj by Hombre 11.05.16 8:11

Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa 8ciY1ct

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty Re: Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa

Postaj by Mraz 11.05.16 9:49

Max je kucao dvaput!
Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty Re: Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa

Postaj by Fratt 11.05.16 10:24

Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 44
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty Re: Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa

Postaj by roby71 12.05.16 21:44

Pošto sam i sam poštar samo da vam kažem da radimo samo ono što su nam mudre glave naredile.
A ko god misli da smo lijeni i spori neka pokuša dnevno odnijeti 600-700 pisama, 50-100 preporuka i 500 reklama i to po kiši ili visokoj temperaturi. A svi kad naručuju iz Kine neka kontaktiraju prodavača i zamole ga da pošiljku ne šalje kao small packet i problem riješen. Pozdrav
roby71
roby71
bomber
bomber

Male
Broj postova : 115
Godine : 52
Lokacija : Slatina
Datum registracije : 12.04.2012

[Vrh] Go down

Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa Empty Re: Hrvatska Pošta - Uručenje malih paketa

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.