FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» 24 sata divljine
NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» chris reeve sebenza folder
NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty21.09.23 18:51 by NAVIGATOR

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty02.05.23 10:48 by Žic

» STRELJAČKA SVAKODNEVICA
NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty12.04.23 12:52 by Lawman

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest)

+9
duke
Medo Gradela
ivo
zuzonja
NAVIGATOR
gorky
Hombre
Storo
Mraz
13 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest)

Postaj by Mraz 07.04.16 9:02

UKRATKO O NAGRADI:

Sklapanjem partnerstva sa GearBest-om na testiranje smo dobili zanimljivu NITECORE HA20 naglavnu lampu koju će dobiti jedan forumaš.

Specifikacije lampe (detaljnije možete vidjeti klikom na gornji link):
NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) HA20_EN_01
NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) HA20_EN_22
NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) HA20_EN_23

UKRATKO O NATJEČAJU I UVJETI SUDJELOVANJA

Natječaj počinje 11.04.2016 i traje do 09.05.2016 kada će forumaši glasanjem odlučiti tko je pobjednik.

Kako je ovo ipak "survival/bushcraft" forum, natječaj smo odlučili malo začiniti.

Svaka reportaza MORA ispuniti ova tri uvjeta:

1. Kako bi izbjegli stavljanje starih slika prva slika u reportaži mora prikazivati autora koji u zraku drži lijevu šaku sa ispruženim malim prstom.

2. Autor reportaže mora provesti noć u survival/bushcraft tipu skloništa napravljenom bez ikakvih modernih materijala. Dakle, nema šatora, nema tarpova, nema cerada... samo ono što priroda nudi.

Molimo da se prema prirodi odnosite s poštovanjem, koristite minimum "živog" materijala i za sobom ostavite samo otiske cipela.

3. Autor reportaže mora dokumentirati minimalno jednu bushcraft vještinu. U to ulaze:
- primitivno paljenje vatre (bow-drill, pump-drill, friction fire, flint&steel uz izradu chared clotha
- demonstracija barem dvije funkcije gube
- izrada prirodnog filtera za vodu
- izrada brze signalne vatre
- izrada kukse
- minimalno tri pokazne zamke
- dobivanje ulja/katrana od breze
- dobivanje soka od breze

Ukoliko se za demonstraciju odlučite na korištenje breze molimo da skidate samo mrtvi dio kore (ili skidate koru sa srušenog stabla) te da rupu kroz koju ste skupljali sok propisno sanirate.

Ukoliko se odlučite za zamke, molimo da iste nakon demonstracije rastavite.

Sudjelovanjem u natjecaju obvezujete se da, ukoliko osvojite nagradu, napravite detaljnu recenziju iste nakon koristenja.

Ako vam sve ovo zvuči prihvatljivo a NITECORE HA20 lampa  djeluje primamljivo sljedeću foto reportažu započnite sa "NITECORE NATJEČAJ 2016: " i stavite u podforum "NAJ NAJ REPORTAZA".

Sretno!


Zadnja promjena: Mraz; 12.04.16 18:58; ukupno mijenjano 4 put/a.
Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty Re: NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest)

Postaj by Storo 07.04.16 9:41

Mraz je napisao/la:
Jedini uvjet za sudjelovanje u natječaju je da se obavezujete da, ukoliko osvojite nagradu, napravite detaljnu recenziju lampe nakon korištenja. To je to.



Dakle, za sudjelovanje u natječaju potrebno je ispuniti SVA tri uvjeta:


Pa jebemu miša, kaj ti steroidi tak jako pojedu pamet? NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) 478256 NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) 478256 NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) 478256 NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) 478256 NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) 478256
Storo
Storo
lingua
lingua

Male
Broj postova : 323
Godine : 40
Lokacija : Zagreb - Jarun
Datum registracije : 16.11.2009

[Vrh] Go down

NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty Re: NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest)

Postaj by Mraz 07.04.16 10:24

Aj ne jebi, krivo sam se izrazio NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) 350615

Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty Re: NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest)

Postaj by Hombre 07.04.16 11:33

Ne prepirite se. Lampu ću ionako osvojiti ja što i jeste u redu jer sam alfa i omega za lampe redoviti sam kupac gearbesta, napisat ću najbolju recenziju...
To što neće bit survivala poklanjam svoju bolest nekome ko će biti u stanju nešto takvo napravati, a da je bolestan kao ja.

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty Re: NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest)

Postaj by gorky 07.04.16 12:06

Apeliram na vodstvo foruma da lampu odmah proslijede Hombretu! Ako ništa drugo barem će nas redovito izvještavati koliko već dana bez prestanka svijetli NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) 478256


gorky
gorky
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1400
Godine : 48
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 19.11.2012

[Vrh] Go down

NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty Re: NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest)

Postaj by Hombre 07.04.16 12:48

Ako to nešto znači Gearbest sam preporučio gomili ljudi koji su veoma zadovoljni, a da je to tako potvrdit će gore navedeni gospodin Slatky koji je po mojoj preporuci kupio Convoy S3 i oduševljen je istom.

Da vas vidim ptićice.
Moja lista za niti dva mjeseca... i ono na dnu što se jedva vidi je Gearbest!!!
NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) 8B64BgL

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty Re: NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest)

Postaj by NAVIGATOR 07.04.16 16:17

Dobar izazov! A i lampa se čini kvalitetna!
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty Re: NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest)

Postaj by Mraz 07.04.16 17:36

Lampu ce dobiti autor pobjednicke reportaze i nitko drugi. Cilj je motivirati forumase da provode vrijeme u prirodi i uce nove vjestine.

Danas sam dobio pozitivnu potvrdu Emelie Bröms iz Morakniva, salje dvije More koje ce takoder ici forumasima a na putu bi trebao biti i paket iz GearSkina. No o svemu tome nakon ovog natjecaja.

Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty Re: NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest)

Postaj by Hombre 07.04.16 20:00

Oš ti da ja prestanem kupovati kod Gearbesta NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) 321675

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty Re: NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest)

Postaj by zuzonja 07.04.16 20:05

Mraz je napisao/la:Lampu ce dobiti autor pobjednicke reportaze i nitko drugi. Cilj je motivirati forumase da provode vrijeme u prirodi i uce nove vjestine.

To je ocito iz prvoga posta i zato je hvalevrijedno! Ja neman vrimena ni dovrsit projekte zapocete unazad par miseci, ali za ovo cu se potrudit!
Je li moze bit vise osoba na kampiranju, izletu i sl.?
zuzonja
zuzonja
spikač
spikač

Male
Broj postova : 629
Godine : 38
Lokacija : obala
Datum registracije : 06.11.2012

[Vrh] Go down

NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty Re: NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest)

Postaj by Mraz 07.04.16 20:26

Zuzonja, broj sudionika nije ogranicen no kako je samo jedna nagrada ista ide autoru teme.

G. Hombre, zaista ne bi bilo u redu lampu ili bilo koji drugi sponzorski artikal jednostavno dati nekome. Ovako (gotovo) svi imaju podjednaku sansu.

Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty Re: NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest)

Postaj by Hombre 07.04.16 23:01

Halo genije!
O kakvim ti to istim šansma pričaš.
Je li ti ikada doprlo do svijesti sve ove godine kada bi se tužio da ne mogu ništa, okomljivao se na ljude bez razloga, a ti si samo čitao ali ne i razmišljao. Ko da na ulici pokupiš ljude bez gledanja pa bude sportaša i paraplegičara, a onda kažeš da imaš nagradu i da će je dobiti onaj koji najbrže prevali razdaljinu od - do. U tom slučaju najveću šansu ima paraplegičar koji u ruci drži automatsku pušku (napunjenu) i spreman je upotrijebiti da dobije nagradu.
Tako bih i ja trebao krenuti po HR i upucavati članove foruma što se ne morate brinuti jer se ni iz ovog prokletog grada nisam u stanju pokrenuti bez da me netko ne uhvati za vrat i strpa u auto, a i onda grčevito želim nazad. I ne mogu se prisiliti da noć provedem vani, ne mogu se prisiliti da gledam TV, ne mogu se prisiliti da čitam knjige i brdo nešto toga i da sam sretam što uopće mogu hodati jer toliko dugo nisam mogao, što mogu jesti jer sam se hranio gurajući hranu u usta jer sam bio svjestan da ako ne budem jeo da ću umrijeti, makar mi je i to ponekad bilo svejedno pa sam bio ko skelet, i ono što radiš posve nesvjesno ne sluteći da to nekome uopće može biti problem.
I tako. Iako svi mi teoretski imamo istu šansu ja nemam nikakve šanse da osvojim tu nagradu, a onom tko je osvoji želim da ga dugo i vjerno služi.

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty Re: NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest)

Postaj by ivo 07.04.16 23:09

A jebemu shishmisha...
ivo
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3335
Godine : 60
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.10.2011

[Vrh] Go down

NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty Re: NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest)

Postaj by Medo Gradela 07.04.16 23:24

tebi onda lampa ni ne treba
Medo Gradela
Medo Gradela
spikač
spikač

Male
Broj postova : 557
Godine : 30
Lokacija : u šumi
Datum registracije : 16.09.2010

[Vrh] Go down

NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty Re: NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest)

Postaj by Mraz 08.04.16 6:30

Hombre, s razlogom sam napisao da sudjelovati mogu GOTOVO svi. Naravno da ima pojedinaca koji ne mogu, no zar zaista mislite da je fer da zbog nekolicine (samo vas u ovom slucaju) promijenimo cijeli natjecaj? Ovo je, ipak, forum "prezivljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode" i dok sam ja ovdje poticati cu iste te aktivnosti i davati im prednost nad testovima iz fotelje, svidjelo se to nekome ili ne.

No, znam da ce rijetko tko napraviti jednako detaljan test kao vi a pretpostavljam da vas lampa svrbi vise iz znatizelje nego potrebe pa mozda mozemo naci kompromis. Da li se slazete da vam lampu posaljem na probu i testiranje nakoncega ju po zavrsetku natjecaja saljete pobjedniku?
Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty Re: NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest)

Postaj by duke 08.04.16 8:17

Game on!
Imas pravila kaj se od opreme smije ili ne smije koristiti?
Firesteel vidim da smije, noz pretpostavljam da da!
Vreca/cerada/shator jok... Još kaj?
duke
duke
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1239
Godine : 39
Lokacija : Sveti Ivan Zelina
Datum registracije : 04.04.2012

[Vrh] Go down

NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty Re: NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest)

Postaj by ivo 08.04.16 8:23

Mraz je napisao/la:Hombre, s razlogom sam napisao da sudjelovati mogu GOTOVO svi. Naravno da ima pojedinaca koji ne mogu, no zar zaista mislite da je fer da zbog nekolicine (samo vas u ovom slucaju) promijenimo cijeli natjecaj? Ovo je, ipak, forum "prezivljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode" i dok sam ja ovdje poticati cu iste te aktivnosti i davati im prednost nad testovima iz fotelje, svidjelo se to nekome ili ne.

No, znam da ce rijetko tko napraviti jednako detaljan test kao vi a pretpostavljam da vas lampa svrbi vise iz znatizelje nego potrebe  pa mozda mozemo naci kompromis. Da li se slazete da vam lampu posaljem na probu i testiranje nakoncega ju po zavrsetku natjecaja saljete pobjedniku?

Ovo je izvrsna ideja. Sumnjam da će lampu itko detaljnije retzenzirati od stare sovuljage !
ivo
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3335
Godine : 60
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.10.2011

[Vrh] Go down

NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty Re: NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest)

Postaj by Mraz 08.04.16 8:31

duke je napisao/la:Game on!
Imas pravila kaj se od opreme smije ili ne smije koristiti?
Firesteel vidim da smije, noz pretpostavljam da da!
Vreca/cerada/shator jok... Još kaj?

Vojvodo Lisatz, vrecu smijes koristiti jer stvarno ne zelim da mi se razbolis NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) 747986

Frumasi ce sami odabrati pobjednika. Sto vise "primitivnog" napravis i sto bolje to prezentiras vece su sanse da ces bas ti pobjediti.

Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty Re: NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest)

Postaj by gorky 08.04.16 8:34

ivo je napisao/la:
Mraz je napisao/la:Hombre, s razlogom sam napisao da sudjelovati mogu GOTOVO svi. Naravno da ima pojedinaca koji ne mogu, no zar zaista mislite da je fer da zbog nekolicine (samo vas u ovom slucaju) promijenimo cijeli natjecaj? Ovo je, ipak, forum "prezivljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode" i dok sam ja ovdje poticati cu iste te aktivnosti i davati im prednost nad testovima iz fotelje, svidjelo se to nekome ili ne.

No, znam da ce rijetko tko napraviti jednako detaljan test kao vi a pretpostavljam da vas lampa svrbi vise iz znatizelje nego potrebe  pa mozda mozemo naci kompromis. Da li se slazete da vam lampu posaljem na probu i testiranje nakoncega ju po zavrsetku natjecaja saljete pobjedniku?

Ovo je izvrsna ideja. Sumnjam da će lampu itko detaljnije retzenzirati od stare sovuljage !

NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Namrgodjena-sova
gorky
gorky
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1400
Godine : 48
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 19.11.2012

[Vrh] Go down

NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty Re: NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest)

Postaj by ivo 08.04.16 8:37

Eto... Pljunuti Hombre, samo fali lampadina oko glave !!!
ivo
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3335
Godine : 60
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.10.2011

[Vrh] Go down

NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty Re: NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest)

Postaj by duke 08.04.16 8:37

Uopce ne sumnjam da hocu NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) 469245
duke
duke
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1239
Godine : 39
Lokacija : Sveti Ivan Zelina
Datum registracije : 04.04.2012

[Vrh] Go down

NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty Re: NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest)

Postaj by Hombre 08.04.16 11:39

Mraz je napisao/la:No, znam da ce rijetko tko napraviti jednako detaljan test kao vi a pretpostavljam da vas lampa svrbi vise iz znatizelje nego potrebe  pa mozda mozemo naci kompromis. Da li se slazete da vam lampu posaljem na probu i testiranje nakon cega ju po zavrsetku natjecaja saljete pobjedniku?

Naravno da s oduševljenjem prihvaćam.
Ali!
Pošto Gearbest nije dobrovoljna ustanova i ja sam njima sve platio koliko su tražili tako i recenzija zahtijeva angažiranje mojih resursa, dugogodišnjeg iskustva, novca utrošenog na ono što baš i nisam htio jer preko interneta ne možeš isprobati i opipati stvar nego se učiš na pokušajima. Upravo imam krasan primjer da mi je Rayfall naglavna lampa koju sa naručio preko Gearbesta krepala nakon što je svijetlila pola sata, tri mjeseca ležala u ladici i kada sam je pokušao uključiti mrtva ko krepano magare. I nisam neiskusan da sam je ostavio da uložak iscuri, niti sam stavio prazan uložak. Jednostavno krepala, a nakon tri mjeseca možeš se tužiti kokošjem sudu. Netko je ubrao novac dok je meni ostao beskorisni komad aluminija s nešto elektronike. Zato recenzije koje samoinicijativno pišem, ljude koji me kontaktiraju preko pm da ih savjetujem što i gdje da uzmu ne naplaćujem.
Ostalo da.

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty Re: NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest)

Postaj by ivo 08.04.16 12:04

Hombre je napisao/la:
Mraz je napisao/la:No, znam da ce rijetko tko napraviti jednako detaljan test kao vi a pretpostavljam da vas lampa svrbi vise iz znatizelje nego potrebe  pa mozda mozemo naci kompromis. Da li se slazete da vam lampu posaljem na probu i testiranje nakon cega ju po zavrsetku natjecaja saljete pobjedniku?

Naravno da s oduševljenjem prihvaćam.
Ali!
Pošto Gearbest nije dobrovoljna ustanova i ja sam njima sve platio koliko su tražili tako i recenzija zahtijeva angažiranje mojih resursa, dugogodišnjeg iskustva, novca utrošenog na ono što baš i nisam htio jer preko interneta ne možeš isprobati i opipati stvar nego se učiš na pokušajima. Upravo imam krasan primjer da mi je Rayfall naglavna lampa koju sa  naručio preko Gearbesta krepala nakon što je svijetlila pola sata, tri mjeseca ležala u ladici i kada sam je pokušao uključiti mrtva ko krepano magare. I nisam neiskusan da sam je ostavio da uložak iscuri, niti sam stavio prazan uložak. Jednostavno krepala, a nakon tri mjeseca možeš se tužiti kokošjem sudu. Netko je ubrao novac dok je meni ostao beskorisni komad aluminija s nešto elektronike. Zato recenzije koje samoinicijativno pišem, ljude koji me kontaktiraju preko pm da ih savjetujem što i gdje da uzmu ne naplaćujem.
Ostalo da.
Pa plaća ti je oduševljenje koje upravo osjećaš, žitzaru stari !!!
ivo
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3335
Godine : 60
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.10.2011

[Vrh] Go down

NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty Re: NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest)

Postaj by Fratt 08.04.16 12:08

Ja predlažem da se Hombretu dadne lampa ali da paralelno s tim pokrenemo ispred Survival foruma tužbu prema GearBestu,to je moderno sad... NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) 478256
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 44
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty Re: NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest)

Postaj by gorky 08.04.16 12:15

NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Sova-naocare

Žicaroš NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) 478256 NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) 478256
gorky
gorky
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1400
Godine : 48
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 19.11.2012

[Vrh] Go down

NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty Re: NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest)

Postaj by Mraz 08.04.16 12:45

G. Hombre, takoder sam sve svoje racune morao platiti i nisam jednom ostao posran. Vjerovali mi ili ne, nisam se okoristio ovim forumom a mogao sam u mnogo navrata, kao sto sam mogao zadrzati dosta sponzorskih artikala. U rukama forumasa zavrsile su i stvari koje sam osobno dobio na testiranje. Ako ista, ovaj me forum samo kostao no preko njega sam upoznao puno zanimljivih osoba od kojih nekolicinu smatram i prijateljima.

U neku je ruku ovaj forum moj krupirani doberman i kakav god da je, meni je drag.
Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty Re: NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest)

Postaj by Fratt 08.04.16 13:27

Valjda misliš,"korumpirani doberman"?
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 44
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty Re: NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest)

Postaj by Hombre 08.04.16 13:29

Što bi narodna poslovica rekla "Pošten čovjek, kenjcu brat".
Ako mi možeš vjerovati ni sam nisam drukčiji pa što sam mogao smutiti, a nisam pripisujem u vrline umjesto u mane.
Mene ovaj forum ništa nije koštao tako da sam na dobitku jer sam isto upoznao ljude i u krajnjem slučaju zbog toga se i javljam jer djelimo neke zajedničke interese pa mi je drago pročitati tuđa iskustva, a ne sjećam se da se netko požalio da ja nisam htio prenijeti svoja.

@Fratt
To on vjerovatno tipka na mobitelu pa mu je pobjeglo slovo.

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty Re: NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest)

Postaj by duke 08.04.16 13:32

ajde da se mi vratimo natrag na temu "kako će Đuka odnijeti nagradu"

NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) 806172
duke
duke
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1239
Godine : 39
Lokacija : Sveti Ivan Zelina
Datum registracije : 04.04.2012

[Vrh] Go down

NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty Re: NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest)

Postaj by duke 14.04.16 12:19

kako vidim da susvi ustuknuli predamnom i pomirili se da je lampa moja, voljan sam ju proslijediti nosiocu drugog mjesta NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) 368870
duke
duke
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1239
Godine : 39
Lokacija : Sveti Ivan Zelina
Datum registracije : 04.04.2012

[Vrh] Go down

NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest) Empty Re: NITECORE HA20 nagradni foto natječaj (GearBest)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.