FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

ZT 0562 i 0562CF zamjena drške

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
zeljkoxt
tipko
tipko

Male
Broj postova : 51
Godine : 32
Datum registracije : 28.08.2014

PostajNaslov: ZT 0562 i 0562CF zamjena drške   09.03.16 15:55

Uzeo bi ZT 0562CF Hinderer slicer zbog CTS-204P ali ne sviđa mi se karbon na dršci. Da li ima netko ovdje na forumu da bi bi zainteresiran za zamjenu drški samo. Ja njemu karbonske, on meni G10 ?
[Vrh] Go down
vladomado10
lingua
lingua

Male
Broj postova : 473
Godine : 26
Datum registracije : 12.06.2013

PostajNaslov: Re: ZT 0562 i 0562CF zamjena drške   09.03.16 22:30

Iz svog iskustva (imam 0562 i 0562CF u m390, kao i noviju verziju u 204p) karbon im je odličan, a g10 na 0562 je cak po meni malo preagresivno napravljen, doslovno se lijepi za ruku i skida mrtve stanice (gratakaža).
P.S. Ako možete nađite verziju s m390, po meni minimalno bolja od 204p.
[Vrh] Go down
zeljkoxt
tipko
tipko

Male

PostajNaslov: Re: ZT 0562 i 0562CF zamjena drške   10.03.16 10:40

Ne znam kakav je karbon od ZT-a ali za usporedbu kroz ruke mi je prošlo dosta raznih karbonskih moto dijelova. Sve je to super na oko i ugodno pod prstima ali po rubovima tj gdje je poprečni presjek u kontaktu s rukama zna se dogoditi da dio vlakana ostane u koži, što nije ni ugodno ni dobro. Recimo da ovaj ZT padne na beton, zagrebe se pošteno, ošteti ili ne znam što, pitam se na što bi taj karbon ličio i koliko bi bio ugodan nakon toga. G10 je bolji po tom pitanju.
[Vrh] Go down
vladomado10
lingua
lingua

Male
Broj postova : 473
Godine : 26
Datum registracije : 12.06.2013

PostajNaslov: Re: ZT 0562 i 0562CF zamjena drške   10.03.16 11:56

Pa malo ga se pobrusi i opet je ko prije, pri padu na beton bi se više brinuo za oštricu nego za skalu.
[Vrh] Go down
gorky
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1447
Godine : 40
Datum registracije : 19.11.2012

PostajNaslov: Re: ZT 0562 i 0562CF zamjena drške   10.03.16 11:57

zeljkoxt je napisao/la:
Ne znam kakav je karbon od ZT-a ali za usporedbu kroz ruke mi je prošlo dosta raznih karbonskih moto dijelova. Sve je to super na oko i ugodno pod prstima ali po rubovima tj gdje je poprečni presjek   u kontaktu s rukama zna se dogoditi da dio vlakana ostane u koži, što nije ni ugodno ni dobro. Recimo da ovaj ZT padne na beton, zagrebe se pošteno, ošteti ili ne znam što, pitam se na što bi taj karbon ličio i koliko bi bio ugodan nakon toga. G10 je bolji po tom pitanju.

Nadam se da ćeš nakon ove izjave naći nekoga tko će biti presretan s karbonom
[Vrh] Go down
http://www.g-knives.com
zeljkoxt
tipko
tipko

Male

PostajNaslov: Re: ZT 0562 i 0562CF zamjena drške   10.03.16 12:03

gorky je napisao/la:
zeljkoxt je napisao/la:
Ne znam kakav je karbon od ZT-a ali za usporedbu kroz ruke mi je prošlo dosta raznih karbonskih moto dijelova. Sve je to super na oko i ugodno pod prstima ali po rubovima tj gdje je poprečni presjek   u kontaktu s rukama zna se dogoditi da dio vlakana ostane u koži, što nije ni ugodno ni dobro. Recimo da ovaj ZT padne na beton, zagrebe se pošteno, ošteti ili ne znam što, pitam se na što bi taj karbon ličio i koliko bi bio ugodan nakon toga. G10 je bolji po tom pitanju.

Nadam se da ćeš nakon ove izjave naći nekoga tko će biti presretan s karbonom

Većina ljudi se jednostavno ne zamara sitnicama i ne ide u detalje
[Vrh] Go down
Keltan
lingua
lingua

Male
Broj postova : 288
Godine : 54
Datum registracije : 30.06.2013

PostajNaslov: Re: ZT 0562 i 0562CF zamjena drške   14.03.16 0:19

zeljkoxt je napisao/la:
Izvini prijatelju ali uopste se ne slazem sa ni jednu rec koju si napisao ..............
Znaci G10 / staklena vlakna u resin/ je jace od carbonska vlakna u resin ? Hallo , bar dvadestak puta je jaci karbonski laminat od G10...............G10 ce se hiljadu puta kase ostetiti od karbona ,i to je FAKT! Probaj nozem da zagrebes neki karbonski stap za pecanje ......ako nemas pravog karbona .............Ne znam sta si imao u rukama ali karbonska vlakna ne ostaju u kozi ...........odkud ti samo ta ideja dosla ?? Karbonska rucka ako padne na beton ........znas sta ce joj se desiti  ? NISTA ! To sto si drzao neke delove koje po rubovima nisu bili obradjeni nema veze sa karbonskim drskama na nozu  koje su fino zaobljene .... Sta ima veze poprecni presek karbonske rucke ,samo ti znas................
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: ZT 0562 i 0562CF zamjena drške   Today at 17:03

[Vrh] Go down

ZT 0562 i 0562CF zamjena drške
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Zamjena za duhan
» Zamjena za farmaceutske preparate na terenu?
» Zelena pupavka (Amanita phalloides)
» Medicina kit
» MAGLEN