FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

Ziveti u divljini

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Autor/icaPoruka
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Broj postova : 4700
Datum registracije : 30.09.2010

PostajNaslov: Re: Ziveti u divljini   02.06.14 23:36

Najbolja bi bila zatvorena septička sa duplim taložnim nivoom,onda je bez brige što se tiče zagađenja ali je mora prazniti.
Ovakve s otvorenim dnom su najčešće u Dalmaciji,skoro svaka 4. je zatvorenog tipa u što sam se uvjerio jer sam dva ljeta tjerao zidariju po obali dok sam bio mulac...slažem se da nije milijun posto po HACCP-u ali nije ni poljski zahod pa su ljudi doživjeli duboku starost.Malo dreka ne škodi,to najbolje znaju Švabe i Francuzi koji su upravo sterilnim uvjetima uspjeli uzgojiti Zlatni stafilokok.
Kako god,ja sam više objašnjavao princip spajanja WC-a iz kučice nego nekaj drugo...
[Vrh] Go down
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3388
Godine : 54
Datum registracije : 05.10.2011

PostajNaslov: Re: Ziveti u divljini   03.06.14 9:01

Fratt je napisao/la:
Najbolja bi bila zatvorena septička sa duplim taložnim nivoom,onda je bez brige što se tiče zagađenja ali je mora prazniti.
Ovakve s otvorenim dnom su najčešće u Dalmaciji,skoro svaka 4. je zatvorenog tipa u što sam se uvjerio jer sam dva ljeta tjerao zidariju po obali dok sam bio mulac...slažem se da nije milijun posto po HACCP-u ali nije ni poljski zahod pa su ljudi doživjeli duboku starost.Malo dreka ne škodi,to najbolje znaju Švabe i Francuzi koji su upravo sterilnim uvjetima uspjeli uzgojiti Zlatni stafilokok.
Kako god,ja sam više objašnjavao princip spajanja WC-a iz kučice nego nekaj drugo...

Ahaaa, tako znači... Dugo sam razmišljao zašto se, kao čovjek relativno urbanih i modernih nazora, oblačite poput bauštelca koji je upravo iz Phorzeima stigao na ljetni urlaub u svoj Imotski   .
[Vrh] Go down
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4700
Godine : 38
Datum registracije : 30.09.2010

PostajNaslov: Re: Ziveti u divljini   03.06.14 13:20

Osobno nisam nikad bježao od jače fizičke aktivnosti,još ako ista rezultira nadnicom ja zadovoljan...teško je to razumijeti onome koji je iz Dalmacije u Zagreb protjeran jer je bio (sic) prelijen!
A o vašem osjećaju za lijepo odjeveno je nezahvalno uopće razgovarati,da je neukusno odjevanje prekršaj vi bi gulili doživotnu robiju u samici u Glini.

Popijem maksimalno 5 piva godišnje.

titanijum je napisao/la:

Koliko je ovo teško , najbolje ja ilustracjia, kao da čelije mozga , učinite regenerativnim .A one se ne regenerišu.Hvala Bogu.

"Pulsov sam vrtio po ruci i oduševio se, osim što je, kao i većina ovdje prikazanih majstorija naših forumita, za moj ukus predebel!"
g. Ivo, 1912.-
[Vrh] Go down
Drvo
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1686
Godine : 37
Datum registracije : 13.03.2010

PostajNaslov: Re: Ziveti u divljini   03.06.14 15:39

Fratt je napisao/la:
...teško je to razumijeti onome koji je iz Dalmacije u Zagreb protjeran jer je bio (sic) prelijen!
...

[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Ziveti u divljini   

[Vrh] Go down

Ziveti u divljini
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 5 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Spavanje u divljini
» Osnove prve pomoći i primjena u divljini
» Kada je covjek poceo prezivljavati u divljini?
» Život u divljini - "divlji" ljudi
» PREZIVJETI ZIMU U SUMI