FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

Dobrodošao u naš kafić, kafanu, birtiju i konobu!

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Dobrodošao u naš kafić, kafanu, birtiju i konobu!   12.03.09 23:17

hahahahah, pa nije bas tako, ja inace ne pijem nista, ali kako vode ne mogu dobiti, morala sam se za nesto odluciti

ali pazi sad....varazdin,....nicija zemlja, sami na svome, ne spadamo nikuda,nismo zagorci ni nist

[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Dobrodošao u naš kafić, kafanu, birtiju i konobu!   12.03.09 23:22

joj ja sam vas prekinula u vasoj raspravi, nastavite samo dalje, ne se dati smetati
[Vrh] Go down
LUKSA
guru
guru

Male
Broj postova : 2398
Godine : 44
Datum registracije : 21.02.2009

PostajNaslov: Re: Dobrodošao u naš kafić, kafanu, birtiju i konobu!   12.03.09 23:25

ma znam ja za vaše podjele Zagorci, Prigorci i one šeme da je Vž bio glavni grad, sve je meni jasno da si ti gradska cura ,ali evo primjer, Sarajlije su gradska djeca ali su opet Bosanci!
[Vrh] Go down
http://luketic.robert@gmail.com
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Dobrodošao u naš kafić, kafanu, birtiju i konobu!   12.03.09 23:45

nisi me razumio ili ja ne razumijem tebe, varazdin stvarno ne spada nikuda..pa nisam zagorka, nije da bi me to smetalo, ali kad nisam nisam:)
[Vrh] Go down
trkač
bomber
bomber

Male
Broj postova : 126
Godine : 56
Datum registracije : 08.03.2009

PostajNaslov: Re: Dobrodošao u naš kafić, kafanu, birtiju i konobu!   13.03.09 1:16

Varaždinci su podravci
[Vrh] Go down
Mladen
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2632
Godine : 48
Datum registracije : 15.02.2009

PostajNaslov: Re: Dobrodošao u naš kafić, kafanu, birtiju i konobu!   13.03.09 1:39

VARAŽDIN je grad između tri regije ..međimurje na sjeveru ...zagorje na zapadu...i podravina na istoku..pravi stari varaždinci su samo varaždinci...
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Dobrodošao u naš kafić, kafanu, birtiju i konobu!   13.03.09 13:40

varazdinci nisu podravci, u raznim knnjigama nade se svakojaki podatak, no sa povjesnicarima smo pred par godina razgovarali, uglavnom ne postoji pravovaljani podatak koji bi nas svrstal bilo kuda.
no prije nas se svrstava u zagorce nego u podravce, tocno se zna gdje pocinje granica podravine nekih (napamet govorim, jer ne znam tocan podatak)nekih pet - sest km od varazdina prema ludbregu, ludbrescani tocno znaju gdje je ta granica
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Dobrodošao u naš kafić, kafanu, birtiju i konobu!   13.03.09 14:15

LUKSA je napisao/la:
ali evo primjer, Sarajlije su gradska djeca ali su opet Bosanci!

hahahahahahahahhaahahahaaa

ovo je za krepat

koja usporedba
[Vrh] Go down
LUKSA
guru
guru

Male
Broj postova : 2398
Godine : 44
Datum registracije : 21.02.2009

PostajNaslov: Re: Dobrodošao u naš kafić, kafanu, birtiju i konobu!   13.03.09 21:47

Ja sam vam rekao svoje a tih teorija sam se naslušao milijon!
A bitno da sam malo zakuhao!
[Vrh] Go down
http://luketic.robert@gmail.com
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Dobrodošao u naš kafić, kafanu, birtiju i konobu!   13.03.09 22:09

bus kuhal i dalje?
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Dobrodošao u naš kafić, kafanu, birtiju i konobu!   13.03.09 22:09

luksa, a si deni slikicu pod nick, nije tesko
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Dobrodošao u naš kafić, kafanu, birtiju i konobu!   13.03.09 22:14

vrjeme je da se ovo zakljuca
upoznati se te sa birtijom
pa prema tome dobrodoslica nije potrebna

[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Dobrodošao u naš kafić, kafanu, birtiju i konobu!   Today at 12:56

[Vrh] Go down

Dobrodošao u naš kafić, kafanu, birtiju i konobu!
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Dobrodošao u naš kafić, kafanu, birtiju i konobu!
» Konavoski Mlinovi!
» pozdrav