FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

Lisica

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Šare
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 47
Godine : 20
Datum registracije : 10.01.2015

PostajNaslov: Lisica   29.07.15 19:37

Evo jedan zanimljiv video
[Vrh] Go down
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2743
Godine : 22
Datum registracije : 26.06.2010

PostajNaslov: Re: Lisica   29.07.15 19:40

Da se zna,snimio kolega SO1 na poslu,NP Krka,lija je strava
[Vrh] Go down
Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2657
Godine : 62
Datum registracije : 05.06.2011

PostajNaslov: Re: Lisica   29.07.15 21:11

Lisice su oprezne i ne prilaze tek tako ljudima.
Ili se vremenom privikla na ljude u parku ili je bijesna.
[Vrh] Go down
Šare
zelembara
zelembara

Male

PostajNaslov: Re: Lisica   29.07.15 22:15

@Hombre nismo nepromisljena djeca, znamo i mi ponesto o zivotinjama i prirodi Inace, sta se tice zivotinja u NP Krka. Svaka zivotinja u parku je pitoma. Na videu se vidi da je lisica oprezna, cim se povisi ton ili napravi nagli pokret ona pobjegne u sumu
[Vrh] Go down
SmitoBona
lingua
lingua

Male
Broj postova : 462
Godine : 25
Datum registracije : 27.12.2014

PostajNaslov: Re: Lisica   30.07.15 1:05

SO1 je napisao/la:
@Hombre nismo nepromisljena djeca, znamo i mi ponesto o zivotinjama i prirodi Inace, sta se tice zivotinja u NP Krka. Svaka zivotinja u parku je pitoma. Na videu se vidi da je lisica oprezna, cim se povisi ton ili napravi nagli pokret ona pobjegne u sumu

Imas 18 god a on 60 i ti kazes nismo djeca. Molim te pokazi malo postovanja prema starijim clanovima foruma. Hombre je samo rekao istinu i ne tebi licno nego opcenito da svi clanovi procitaju jer mozda neki i ne znaju, znaci dobronamjerni savjet. Sto se videa tice odlicno, bas lijepa zivotinja. Izgleda mi kao da je mlada.
[Vrh] Go down
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2743
Datum registracije : 26.06.2010

PostajNaslov: Re: Lisica   30.07.15 1:52

SmitoBona je napisao/la:
SO1 je napisao/la:

Imas 18 god a on 60 i ti kazes nismo djeca. Molim te pokazi malo postovanja prema starijim clanovima foruma. Hombre je samo rekao istinu i ne tebi licno nego opcenito da svi clanovi procitaju jer mozda neki i ne znaju, znaci dobronamjerni savjet.
Keep your tensions low

Što se tiče veličine,i nije nešto mlada..
[Vrh] Go down
Šare
zelembara
zelembara

Male

PostajNaslov: Re: Lisica   30.07.15 10:56

SmitoBona je napisao/la:
SO1 je napisao/la:

Imas 18 god a on 60 i ti kazes nismo djeca. Molim te pokazi malo postovanja prema starijim clanovima foruma. Hombre je samo rekao istinu i ne tebi licno nego opcenito da svi clanovi procitaju jer mozda neki i ne znaju, znaci dobronamjerni savjet. Sto se videa tice odlicno, bas lijepa zivotinja. Izgleda mi kao da je mlada.

Pise nepromisljena djeca, a ne samo djeca Ako se Hombre osjeca uvrijedenim nek se javi u PM pa cemo to rijesiti
Kasnije cu stavit video ribarice (Natrix Tessellata) kako lovi ribu Nazalost, nisam uspio snimit napad, ali se vidi napadacki stav zmije..
[Vrh] Go down
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 6520
Godine : 30
Datum registracije : 26.02.2010

PostajNaslov: Re: Lisica   30.07.15 12:05

Hm. Nama je na Janjcarici lija gotovo jela iz ruke vec prvi dan a ne bih bas rekao da je pitoma. Prije da je besplatan objed dovoljno privlacan da "riskira".

[Vrh] Go down
Šare
zelembara
zelembara

Male

PostajNaslov: Re: Lisica   30.07.15 12:17

Evo video ribarice..
[Vrh] Go down
Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2657
Godine : 62
Datum registracije : 05.06.2011

PostajNaslov: Re: Lisica   30.07.15 13:38

Smanjite malo strasti. Jest da je vruće i da smo svi grintavi ali nema potrebe.
Samo sam se osvrnuo na to da inače divlje životinje jesu i te kako radoznale ako se ne osjećaju ugrožene, a to je pravilo u parkovima ili prilaze kad su bijesne iako u priloženom snimku lija izgleda sasvim normalno ali sam napisao da se zna.
[Vrh] Go down
Šare
zelembara
zelembara

Male

PostajNaslov: Re: Lisica   31.07.15 0:57

Hombre je napisao/la:
Smanjite malo strasti. Jest da je vruće i da smo svi grintavi ali nema potrebe.
Samo sam se osvrnuo na to da inače divlje životinje jesu i te kako radoznale ako se ne osjećaju ugrožene, a to je pravilo u parkovima ili prilaze kad su bijesne iako u priloženom snimku lija izgleda sasvim normalno ali sam napisao da se zna.

Kolega sve pet
[Vrh] Go down
Delete
lingua
lingua

Male
Broj postova : 262
Datum registracije : 09.01.2012

PostajNaslov: Re: Lisica   31.07.15 20:17

Obično se životinje u nacionalnim parkovima pitomije ponašaju, na Brijunima zečevi i srne pasu po golf terenima i sasvim je normalno vidjeti životinje različiog soja kako se pitomo ponašaju, na Plitvicama ribe bi se mogle hvatati u košaru, većih primjeraka pastrmke nisam vidio. Vjerovatno se i ova lisica ponukana prijašnjim dobrim iskustvima sa ljudima okuražila. Po šumi sam znao sretati ampulice cijepiva protiv bjesnila za zvijerke, tako da se nadam da odgovorne službe za to rade svoj posao, ipak opreza nikad dosta i gledajte da zaštitite svoje ljubimce cjepivom jer oni su najpodložniji.
Ps: Ne volim pisanu riječ jer nekako uvjek djeluje teže i agresivnije, zato bijem bitke s curom preko društvenih mreža dok se uživo uvjek bolje slažemo . Peace
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Lisica   Today at 11:33

[Vrh] Go down

Lisica
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» "RUBY"Mlada lisica kao kučni ljubimac.
» Otisci na tlu
» Bjesnoća
» Tragovi u snijegu
» Preparirane životinje