FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» chris reeve sebenza folder
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty16.04.24 13:16 by Lawman

» 24 sata divljine
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty02.05.23 10:48 by Žic

» STRELJAČKA SVAKODNEVICA
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty12.04.23 12:52 by Lawman

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

+57
Žic
Igsy
antun
mariobab
Dravman
djomla
Dario3
c.e.z
archery
laredo
Šare
Luftwaffe
poljičanin
obg
zuzonja
poletan
CroPrepper
Alpha Six
zeljkoxt
Target
NAVIGATOR
Stanky
Poskok
franciscus
Wolfy
Ikarus
Medo Gradela
sgt bear
siga
dux aeron
Delete
puls
duke
Marko
roy
Born_Survivor
gorky
maxina
ivo
Hombre
Fratt
termit520
PJER
Draxor
Strider
Migach
goxxon
Keltan
DoomsdayST
Šimun
Lawman
Odin
Mraz
Sule_HR
pirat
vladomado10
glock
61 posters

Stranica 4 / 26. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 26  Next

Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by ivo 02.07.15 22:08

Hombre, to šta pričaš se može odnosit na službene i ine pse. Lovački pas kojeg Bog, tj kvalitetni geni, nije obdario, obično je govno. Govorim u upotrebnom smislu. Moš ti bit deset puti Cezar Milan Spirić, ne moš mu nadoštukat neophodne talente, da ih ne nabrajam. Urođene teške mane, poput lošeg nosa ili jakoj plašljivosti na pucanj, nepopravljive.

ivo
guru
guru

Broj postova : 3335
Datum registracije : 05.10.2011

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Mraz 02.07.15 22:23

Hombre je napisao/la:
Nije mi jasno zašto će mu trebati sreća. Ovčarski psi se daju socijalizirati da budu pitomi kao patke...

Meni prodaje priču kako su ti belgijaneri nemogući za odgojit...a izgleda da je ustvari Target samo loš trener.
Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Fratt 02.07.15 23:46

Malinois je super pametan pas kod super pametnog vlasnika i vice versa.
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 44
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by pirat 03.07.15 8:19

Hombre je napisao/la:
Nije mi jasno zašto će mu trebati sreća.

Cisto iz razloga sto su malinoi jako ujedljiva pasmina. Vrhunska radna pasmina, ali za kucnog ljubimca ga nikome nebi preporucio.
pirat
pirat
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1217
Godine : 39
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 19.01.2012

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by ivo 03.07.15 8:32

Fratt je napisao/la:Malinois je super pametan pas kod super pametnog vlasnika i vice versa.

Kakav poliglot, latinist i klasichar... Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 676815 !!
ivo
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3335
Godine : 60
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.10.2011

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Šimun 03.07.15 12:07

Hvala kolege.. Pirat,sad kad budem na godinjem Svratim do zd pa napravimo djir s njima ako uhvatis vremena..

Pas je čistokrvni s rodovnicom i papirima. Otac je službeni policijski pas, majka je jedna od tri sluzbena uzgajivača u RH za belgijance. Ovo je do sad treci pas ove pasmine. Ne postoji ni tvrdoglav pas,ni agresivan ni divlji. Samo može biti loš vlasnik. Po prirodi jesu agresivniji ali sve se dovede u red autoritetom i odgojemmmmm
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Fratt 03.07.15 12:38

Ja već vidim da će pas biti pristojan,discipliniran,ljubitelj outdoor aktivnosti,borilačkih vještina,hikinga,herpetolog i vrsni survivalist koji će jedino popizditi kad mu netko kaže da je star 3 mjeseca manje nego što u stvari jest.Ako mu netko od prijatelja pasa kaže "gde si mali"zaklat će ga odmjeren ugrizom u vrat. Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 747986
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 44
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by pirat 03.07.15 12:53

ne bi bilo pozeljno da je ljubitelj borilackih aktivnosti Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 478256

Moze Ruse, javi se

O da, postoje tvrdoglavi psi, zapravo i kod njih vrijedi 100 pasa 100 cudi. No nebi se slozio ni da je sve na vlasniku. Svaki pas je individua i karakter za sebe, no ipak cistokrvni psi prenose neka pasminska obiljezja. Ja bi rekao da ce ti s tim sto je pas porijeklom od sluzbenog policijskog psa odgoj biti jos tezi. Njihovi psi se selektiraju prema odredjenim kriterijima koji nisu pozeljni kod kucnog ljubimca.

No u svakom slucaju uzivaj, sada ce ti izleti postati puno zanimljiviji nego prije kad imas cetveronoznog pratioca.
pirat
pirat
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1217
Godine : 39
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 19.01.2012

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by maxina 05.07.15 19:04

Evo savjeta na tragu vladomadovih uputstava o oživljavanju-samo uz glazbenu pratnju.

maxina
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2512
Godine : 55
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 19.11.2011

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by termit520 06.07.15 19:51

evo jedan pravi hrvatski ovčar,poznat i kao tornjak,pogon 4 X 4,1 KS,nakon frizure,
1100 godina povijesti je iza njega,svaka čast i belgijancu i svima (znam naravno da se o ukusima ne raspravlja) ali ovo je pravi kralj hrvatskih planina i jedini poznati protuotrov za vukove ili bilo koje živine koje misle da su broj jedan:

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Dwwdpg

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 313hmhs

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 2d2ipi1

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 6z8u2a

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 346luud

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Fej6og

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 2d8rybb

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 A59veg

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 2hquf7l

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 5w9o93

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Bex62x















termit520
termit520
lingua
lingua

Male
Broj postova : 280
Godine : 49
Lokacija : Split
Datum registracije : 10.04.2015

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Mraz 06.07.15 20:54

Jedini?


Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Fratt 06.07.15 20:57

Je,posebno ovaj. Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 478256
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 44
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by termit520 06.07.15 21:04

da,jedini poznati protuotrov protiv vukova,nije bitno,ovaj ili onaj,ali to je to
termit520
termit520
lingua
lingua

Male
Broj postova : 280
Godine : 49
Lokacija : Split
Datum registracije : 10.04.2015

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by termit520 06.07.15 21:08

Fratt je napisao/la:Je,posebno ovaj. Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 478256

je,posebno ovaj kolega fratt,s obzirom da je ovo čistokrvni tornjak,ime mu je Bobi Dizdar,šta se može provjeriti na stranici KSH,evo link:
http://tornjak.pedigre.net/details.php?id=1347
,i posebno ovaj je posebno osjetljiv s obzirom da posebno ovaj čuva djecu a ne ovce (iskreno,ne znam u čemu je razlika,a vjerovatno ne zna ni on) i s obzirom da se dokazao ne znam ni ja koliko puta,a osim toga on zna ko je i čiji je zadnjih barem 50 godina,šta ne zna ni dosta ljudi,opet,evo link i o tome:
http://tornjak.pedigre.net/analiza.php?id=1347
i,ne popijem nijedno pivo godišnje,ali popijem maksimalno 5 litara vina dnevno
termit520
termit520
lingua
lingua

Male
Broj postova : 280
Godine : 49
Lokacija : Split
Datum registracije : 10.04.2015

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Fratt 06.07.15 21:33

Ja bi njega u estradu,Dizdari su u zadnje vrijeme dosta popularni a po izgledu njuške dao bih mu da obradi neke starije stvari Ibrice Jusića ili Ivice Percla,nešto onako,melankolija-slow beat stil.
Ime mu nebi dirao,baš je cheche,"-A sada na scenu izlazi naš poznati kantautor i šansonjer,BOBI DIZDAR!!!"
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 44
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by termit520 06.07.15 21:50

a vidi brate,te godine smo bili podstanari,bio je jeben život,i odjednom eto ti neke zgode,Zagreb,ovo,ono,povratak preko Udbine,ručak,i eto ti (slučajno odnekud) Ivo Dizdar,stari uzgajivač,ne radi više,i kažem ja pa zašto ne?A on je bio najmanji u leglu,ali najskuplji definitivno.E sad,to je bilo davno,bilo je dosta zajebancije,nije bilo djece i tako dalje.A sad ih ima troje,svo troje su se odgojili uz njega,čak i moja najstarija curica koja je imala nemogućih problema sa imunitetom,kao i druge dvije nakon nje,a mi smo još uvijek podstanari,mi i Bob.I nakon brda problema sa traženjem stana jer "tu je pas" mi smo još uvijek tu,a i on.Bilo je i problema od strane i mojih i ženinih roditelja da ga se riješimo,ali to smo mi riješili na način da smo odjebali to po cijenu doživotne svađe.Tako da zaboli me za Ibricu Jusića (Ibrahima Jusića),ja ne bi dao dlaku od Boba za toga lesija od Ibrice,a inače,još uvijek zavija kad čuje vuka ili na laptopu ili na televiziji.
A on sad mirno spava,jebe se njega šta može bit sutra ili ne.I baš to je ono šta me oduševljava kod njega,ja ne spavam noćima a on spava ko beba.(Nemojmo se zavaravat,ne spava taj nikad,ali bar dobro glumi)
termit520
termit520
lingua
lingua

Male
Broj postova : 280
Godine : 49
Lokacija : Split
Datum registracije : 10.04.2015

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Hombre 06.07.15 23:06

Taj pas izgleda preplašeno. Većinom pognut ko da ga je strah batina.
Što se tvog spavanja tiče malo skratiš količinu vina i navečer trzneš jedan Q-Pin od 25mg pa spavaš i ti ko beba.

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by termit520 06.07.15 23:14

taj pas nema nikakvog straha,a ja ću samo pojačat količinu vina jer ako sam ja vesel onda su svi veseli,hahahahaha,šalim se,ja ću plakat samo da svi mogu bit veseli,osim toga druže hombre ja znam da si ti star,ali ti moraš shvatit da nije baš sve kako ti se čini,jer:
1) moj "pas" nije moj pas,jer ja pasima nazivam ljude a ne pase jer to je za pase uvreda,meni su pasi ljudi,a ljudi su mi pasi,ovo je na prvom mjestu moj član obitelji
2) u mojoj familiji ništa ne funkcionira na principu straha jer moje cure me ne jebu 2 posto kad popizdim a pas pogotovo,on će me ugrist,znači nema ništa od sile,samo pamet igra ovde
3) ako se moj pas moj član obitelji boji mene onda mi to nije najbolji prijatelj nego moj rob,a meni ne treba rob nego član obitelji ravnopravni
4) mi mlađi ne znamo šta je to Q-pin,to vi stariji koristite,zvuči mi opasno,mi mlađi koristimo vino
i 5) evo šta sad preplašeni radi upravo,evo mi ga ispred nogu,izležava se ispod klime:

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 2rnit1u
termit520
termit520
lingua
lingua

Male
Broj postova : 280
Godine : 49
Lokacija : Split
Datum registracije : 10.04.2015

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by ivo 07.07.15 8:57

Kolega Termit,
-drago mi je da ste primijetili kako je Hombre star. Doista, radi se o prastarom razvratniku, starom Karamazovu koji izgleda kao da se rodija star barem 50 godina.
-psa koji će me ugrist kad se zaderem na nj, ili ga udrem (ne mislim na cipelarenje psa, nego na laganu fizičku kaznu, predviđenu u dresurama tvrdoglavijih pasmina, poput šibe, pogotka u guzicu žičanom prećkom...), ne bih nikad držao, ali vi izvolite, vaš je pas, vaš život, pa činite što vam je volja.
-o vinu i spavanju, Hombre je u pravu. Popija sam kroz život dva tankera, jedan crne bevande, a drugi kvalitetnog zagorskog gemišta. Nema čvrstog i trajnog sna nakon natzitzavanja, samo onaj prvi, pijani i hipnotički period, a nakon toga muka, vrćenje po postelji, znojenje itd. Kako izgleda dobar san, otkrija sam nanovo otkad sam presta pit. Pa probajte, možda se i vi u isto osvjedočite.
ivo
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3335
Godine : 60
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.10.2011

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Mraz 07.07.15 9:00

Europa i Azija prepuni su "planinskih" pastirskih pasmina i Tornjak tu nije po ničemu poseban, kamoli nekoj famoznoj sposobnosti borbe s vukovima. Svi su oni u stanju otjerati jednog vuka a padaju ako je vukova više.
Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by ivo 07.07.15 9:07

Mraz je napisao/la:Europa i Azija prepuni su "planinskih" pastirskih pasmina i Tornjak tu nije po ničemu poseban, kamoli nekoj famoznoj sposobnosti borbe s vukovima. Svi su oni u stanju otjerati jednog vuka a padaju ako je vukova više.

Igzektli. Da ne govorim o sukobu jedan odrasli vuk - jedan odrasli pas. Nema pas shansone.
ivo
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3335
Godine : 60
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.10.2011

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Hombre 07.07.15 9:12

Ako izuzmemo neka neslaganja oko odgoja i nazivanja pse ljudima iako su oni psi još uvijek me svrbi izgled tog psa. Obzirom da nije preplašen koliko je star jer stari psi znaju grohnuti ko i ljudi.

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by ivo 07.07.15 9:15

Meni je baš lip i sliči na Đimija Stanića.
ivo
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3335
Godine : 60
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.10.2011

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Fratt 07.07.15 11:09

Mene iznimno jako podsjeća na Bobija Marottija...vjerojatno je i prvog vlasnika kak mu je nadjenuo to ime još kao štencu.Vidite kolega Ivo,kako se percepcije razlikuju tako bi se i dresura istog psa razlikovala sudeći po ovome,jedan bi ga dresirao prema đimiju a drugi prema bobiju,dvije različite metode koje na kraju daju različite rezultate.
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 44
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by maxina 07.07.15 11:50

Ne znam ništa o "Bobijima i Rudijima" ali sam čuo od ljudi sa terena koji se bave lovom i k tome vole i poznaju pseću populaciju da nijedan nije ravan vuku(da ne pričam o čoporu) u borbi i da su ti "protuotrovi" samo mitovi.

Samo da replitziram kolegi Ivotu-ooo itekako se dobro spava i hrče nakon gemishata a naročito u povišenoj,drvenoj nastambi koju neki zovu čeka.
maxina
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2512
Godine : 55
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 19.11.2011

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Hombre 07.07.15 15:10

E! Pa ovo su đenerike ili ti ga divlje šljive. Slatke kao šećer, a lagano kisele kada  se zagrize do koštice. Od miksa njih i marelica se pravi vrhunska marmelada dok sladokusci kažu i vrhunska rakija. Čitavi veliki grozdovi vise ali je stablo krhko pa sam brao napravom za branje voća dok sam ovaj malecki grozd uspio odlomiti.
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 PwPq9SD

U kesi ima par kg i idu u frižider jer su još bolje hladne samo treba biti oprezan i poslije se ne napiti vode Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 478256
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 5J8QKy5

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by goxxon 07.07.15 15:15

lipo, da je Ivo u blizini 100% bi Vas žicao barem 1 kilu.
goxxon
goxxon
guru
guru

Male
Broj postova : 3594
Godine : 44
Lokacija : ZG/OT
Datum registracije : 17.11.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Fratt 07.07.15 16:07

Imam takvo cijelo stablo doma,prije par dana sam stavio najlon ispod njega pa će se peći rakiještara...
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 44
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by maxina 07.07.15 21:06

Fratt je napisao/la:Imam takvo cijelo stablo doma,prije par dana sam stavio najlon ispod njega pa će se peći rakiještara...

Meni baš takva godi kao oblog na reumatične zglobove.....doktor mi preporučio.
maxina
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2512
Godine : 55
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 19.11.2011

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Hombre 07.07.15 22:03

Oblog iznutra ili izvana Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 464819

Inače imam desetak stabala svih mogućih vrsta. Od male i potpuno žute, tamne kao višnja i ljutkaste dok su ovakve najčešće. Da ne bi bilo zabune. Sva stabla u gradu su "moja" samo je pitanje tko će ih prije pobrati ali zadnjih godina nema nekog interesa i najčešće ih oberu djeca dok su skroz zelene jer se gađaju s njima. Da riješim problem visokih tankih grana i krhkog stabla napravio sam ovo Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 478256

Na kraj cijevi ide neka mrežasta kesa da upadaju u nju dok se još najbolje pokazala čarapa (čista) koju pričvrstim šelnom.
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 2yflrhX

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by maxina 07.07.15 22:11

Sram te bilo-djeci otimaš voće sa tim Grunf pomagalima!
maxina
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2512
Godine : 55
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 19.11.2011

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 4 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 26. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 26  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.