FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» 24 sata divljine
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» chris reeve sebenza folder
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty21.09.23 18:51 by NAVIGATOR

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty02.05.23 10:48 by Žic

» STRELJAČKA SVAKODNEVICA
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty12.04.23 12:52 by Lawman

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

+57
Žic
Igsy
antun
mariobab
Dravman
djomla
Dario3
c.e.z
archery
laredo
Šare
Luftwaffe
poljičanin
obg
zuzonja
poletan
CroPrepper
Alpha Six
zeljkoxt
Target
NAVIGATOR
Stanky
Poskok
franciscus
Wolfy
Ikarus
Medo Gradela
sgt bear
siga
dux aeron
Delete
puls
duke
Marko
roy
Born_Survivor
gorky
maxina
ivo
Hombre
Fratt
termit520
PJER
Draxor
Strider
Migach
goxxon
Keltan
DoomsdayST
Šimun
Lawman
Odin
Mraz
Sule_HR
pirat
vladomado10
glock
61 posters

Stranica 7 / 26. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 16 ... 26  Next

Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by pirat 03.08.15 18:39

Bas mi je zao jadan pas.
Roy, mladi psi se trebaju druziti zbog socijalizacije, ali sa normalnim psima.
A ti Ruse ako znas da to tom rotu nije prvi napad, prijavi susjeda pa nek se malo bakca sa organima reda.

pirat
mr.spika
mr.spika

Broj postova : 1217
Datum registracije : 19.01.2012

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Šimun 03.08.15 19:10

A nisam siguran,on kaze da nikad nije ovakav...Mada,zakonski gledano,on nema šta radit bez brnjice pušten i navodno je po njegovoj prici prije nego sto su se susreli ''dobar''...Al ja je nisam pustio ni nis neg smo u prolazu bili,kad smo krenuli dalje ugrizao ju je,jednom pustio pa opet zgrabio,a vlasnik ga nije tukao..Samo ja...Dok mu nisan žešće ozljede zada...
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by pirat 03.08.15 19:15

Kada odrasli pas napada stene, sa tim psom nesto nije u redu. a sigurno mu nije ni prvi put,
to su jako jako rijetke situacije. eventualno da je tvoja dosadjivala, jedino sto bi normalni odrasli pas napravio je malo zarezao, ili malo izdominirao. nikako ovakve ozljede
pirat
pirat
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1217
Godine : 38
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 19.01.2012

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Šimun 03.08.15 19:22

Ma da je to muško štene,pa ajde nekako,al žensko??
Ma samo prošli kraj,on došao nju ponjušit,ona se već tada prepala malo ali je mahala repom,i kad smo krenuli njam...Ne mogu si izbacit te slike iz glave uopce,mislija sam da je gotovo...Ima dosta terapije,a to cu teretit na racun vlasnika Rotta jer će poštena cifra izaći...

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 11218866_1031128940233477_6578786728378192604_n

Malo losija slika,ali evo me...S dosadnim vlasnikom Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 350615 Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 350615
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by roy 03.08.15 20:02

@pirat
Naravno da trebaju, ali treba biti pažljiv. Ako ne poznajemo drugog psa i nismo sigurni kako će regirati, bolje ga je zaobići. Jedan ovakav incident može u sekundi poništiti sate i sate socijalizacije sa uravnoteženim psima.

roy
bomber
bomber

Male
Broj postova : 158
Godine : 913
Lokacija : Zemlja
Datum registracije : 05.11.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Šimun 03.08.15 20:39

I dalje,nema opravdanja...Nema šta takav pas radit bez uzice ili brnjice na javnom mjestu,kraj kolnika na nogostupu pušten...I da sam obilazio,on bi isto tako došao ako je to zacrtao..
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Marko 03.08.15 20:56

eto i meni je žao male, nadam se odnosno siguran sam da ce sve na kraju izaci na dobro, opravdanja nema nikako i nekako mi je nevjerojatno da vlasnik nije reagirao na napad. nevezano uz to, Rea je krasno štene i uz takav odgoj bit ce vrhunski radni pas. i sam imam belgijanku, križanu s labradorom doduše, al belgijska krv je dominantna ocito i moram primjetiti da to nije pas za svakog, eto vec drugi put iz setnje danas, kupa se ko blesava a gazda nebre hodati Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 350615
Marko
Marko
guru
guru

Male
Broj postova : 2015
Godine : 33
Lokacija : Lepoglava
Datum registracije : 03.08.2009

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Fratt 03.08.15 21:32

Katastrofa.
Pitam se da je recimo dijete prošlo kraj toga rota.
Jebem i ja vlasnika takvog koji ga pušta,ja sam bio vlasnik kompletno socijaliziranog rotweilera kojem si mogao zavući ruku do lakta u gubicu pa ipak kad sam dobio kćer od tog trena je bio u boksu a kasnije u ograđenom vrtu,nikad blizu djece.Kažu kod nas,svaki je pas dlakav iza uha,nikad neznaš a s obzirom da se radi o snažnoj pasmini,ozljede mogu biti teške i doživotne.
Vlasniku stisnuti prijavu,barem će ga držati po kontrolom,nek mu napravi boks i kupi brnjicu pa ga nek šeće,pas ne mora patiti ako vlasnik nije lijen.
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 44
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Šimun 03.08.15 21:45

@Marko,ma viče tip meni ''Tuci ga'' i ne hebe živu silu...Vlasnik je kasnije pri povratku svratio do moje kuce gdje mi je stari sjedio ispred,i molio mi starog da mu ubije psa nečim,da se osjeća krivim,na šta ovaj naravno nije...Cekam sad zbrajanje svih troskova...Uredno cu vlasniku dostaviti da plati,ako ne bude htio,onda ćemo to rijesit sudski...Pas ima boks i dobre uvjete,samo on nije redovno tamo...Ugl kujica se dobro drži,sad sam ju vodio vani da obavi svoje,redovno radi,ali i hoce trci i penje se...Kako ima iznad repa zaklamanu ranu,non stop nam je na oku jer je živcira pa hoće vadi..Već je progurala bila dren jutros nazad u tijelo pa joj ga je morao vaditi...Al nadamo se da bude ok..
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by roy 03.08.15 22:51

Iz prvog posta sam iščitao da je taj pas bio vezan. Nije mi bila namjera nikome soliti pamet niti opravdavati ikoga, bio je to samo dobronamjeran savjet.
Svaki pas bi trebao biti na uzici na javnim mjestima, a pogotovo takav pas. Ima jako puno neodgovornih vlasnika i u puno takvih slučajeva se čini da što je vlasnik neodgovorniji, to je pas kojega ima veči, jači i opasniji.

roy
bomber
bomber

Male
Broj postova : 158
Godine : 913
Lokacija : Zemlja
Datum registracije : 05.11.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Hombre 09.08.15 23:25

Žao mi je psa. Moraš naučiti da je za sve što se psu loše dogodi i što god loše uradi kriv vlasnik. Onaj drugi može biti podjednako, više ili manje.

I lijepo te molim budi jasan.
Prvo pišeš "i prošli kraj susjeda koji ga ima čiji je pas bio vezan,a navodno socijaliziran i ost..Muški je,star par godina...Ona se zaigrano ponijela,polizala ga,ali ju je na to on zgrabio za zadnju nogu i leđa te je hebeno isparao..."
Dakle prvo je bio vezan pa kasnije u postovima nije bio. Da dosadno štene krene s najboljom namjerom na moga i da ga on raspara (ne može jer nije koljač, ima istupljene očnjake, star je 13 godina iako je par puta zgrabio takve dosadnjakoviće za vrat....)
Bilo bi mi žao tog psa ali njegov vlasnik bi od mene dobio aplauz za uši i nogu u guzicu. Ako bi moj pas napao nekog psa bez da je ovaj krenuo na njega bez obzira na razlog bio bih kriv ja.

Još si mlad i malo znaš o psima i nadam se da si djelomično naučio lekciju. Štene se igra i liže s drugom štenadi ili mirnim drugim psima, a ne s nekim koga vidi prvi put i tu si kriv. Kuja vjerovatno neće izvući neke osobite traume pogotovo ako je nakon oporavka prvo oprezno budeš družio s drugom prigodnom štenadi, hrabrio je i bio joj primjer.
I otvori četvore oči dok si u šetnji. Pas je dijete na tvojoj odgovornosti dok je živ.

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Šimun 15.08.15 11:49

Isprike na grešci u pisanju,bio odvezan.
Drugo,ovo je 3. belgijaner koji je kod nas od kad znam za sebe,uz još par pasa,tako da ne bih rekao da znam malo o psima,ma šta vi mislili.

Pas je bio odvezan,i tu sva priča završava..Isto tako je kažnjivo zakonom...

A ako Vi Hombre išta znate o psima,onda morate znati da odrasli pas neće nikad napasti štene,NIKAD,osim ako se radi o istresanju psa...
A mislim da to koliko ne znam o psima,govori njen odgoj i poslušnost za njenih 5mj.

Lp
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by roy 15.08.15 13:58

Mislim da nije baš tolika rijetkost da odrastao pas napadne štene, a razlozi mogu biti mnogi.
Može li pojašnjenje što to znači "istresanje psa"?
Usput, mislim da je daleko prerano za suditi o nečijoj sposobnosti odgoja i dresure psa na osnovu šteneta od 5 mjeseci. Ne dovodim u pitanje vaše znanje i iskustvo, samo mislim da je o tim stvarima moguće suditi tek kada je pas odrastao i potpuno formiran u svakom pogledu.

roy
bomber
bomber

Male
Broj postova : 158
Godine : 913
Lokacija : Zemlja
Datum registracije : 05.11.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Šimun 16.08.15 9:26

Istresanje,ako ti je pas u boxu 5 dana i ne izlazi,i ti ga izvedeš svakih toliko,istrest će ti se na što bilo...
A pas koji će i ugristi štene,a pogotovo muški odrasli žensko štene,možeš odma na stol s njim za eutoanaziju...Ostalo neću komentirati jer ne da mi se ulazit u rasprave,jer će opet doći do toga da sve gledamo po dobi...
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by roy 16.08.15 10:53

Ali neće se svaki istresti na taj način. Neki će se istresti igrom sa drugim psom. Neki drugog psa neće niti pogledati. Naravno, pas koji je tako tretiran može biti skloniji problematičnom ponašanju, ali neće nužno frustraciju ispoljavati na taj način.
Mislim da bi eutanazija trebala biti zadnja opcija i to samo u rijetkim drastičnim slučajevima u kojima su druga rješenja iz ovog ili onog razloga nemoguća. U velikoj večini slučajeva postoji jako puno drugih solucija. Staviti psa odmah "na stol" je prilično okrutno i nerazumno.
Što se tiče toga je li dob psa bitna za određivanje uspjeha odgoja i dresure, tu nema potrebe za raspravom - to je činjenica. Štene od 5 mjeseci jednostavno nije "gotov proizvod". Pravi izazovi u odgoju i dresuri tek dolaze.

roy
bomber
bomber

Male
Broj postova : 158
Godine : 913
Lokacija : Zemlja
Datum registracije : 05.11.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Mraz 28.08.15 22:55

Hehehehe!

"Dear Vedran,
Thank you for sending the photos.
Please reply with your complete name and address, and I will be happy to send you a courtesy one-time replacement.
I look forward to hearing from you soon.

Regards,
Kristi Appleby
KA-BAR Customer Service"
Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by termit520 28.08.15 23:31

Rus (poskok) je napisao/la:Isprike na grešci u pisanju,bio odvezan.
Drugo,ovo je 3. belgijaner koji je kod nas od kad znam za sebe,uz još par pasa,tako da ne bih rekao da znam malo o psima,ma šta vi mislili.

Pas je bio odvezan,i tu sva priča završava..Isto tako je kažnjivo zakonom...

A ako Vi Hombre išta znate o psima,onda morate znati da odrasli pas neće nikad napasti štene,NIKAD,osim ako se radi o istresanju psa...
A mislim da to koliko ne znam o psima,govori njen odgoj i poslušnost za njenih 5mj.

Lp

jebo li mu pas mater njemačku,eto,neka oproste forumiti na nekulturi.ali to je jedan izrazito ljigav,podmukli,ciganski,šugavi i zločest potez od rota.I moj tornjak je ko beba imao okršaj sa dobermanom,pa su letjele nogice od dobermana na sve strane.I taj doberman je također bio odvezan,a tornjak je bio na uzici,samo šta je tornjak bio uz mene i moju malu koja je tada bila tek beba,tako da mislim da ga ne bi uspio zaustavit ni da sam htio,a definitivno nisam htio.Žao mi je i dan danas šta ga nije zaklao,a nije samo zato šta je doberman odletio u more sa rive a ovome prascu se nije dalo skakat za njim.To govno je režalo iz čista mira na moju malu,ne na pasa,nego na dijete.A šta se rota tiče.žao mi je samo šta ga nisi isparao sa Morom,pa da vidiš kako bi gazda reagirao,brzinom munje
termit520
termit520
lingua
lingua

Male
Broj postova : 280
Godine : 49
Lokacija : Split
Datum registracije : 10.04.2015

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Sule_HR 28.08.15 23:39

O cemu se radi tu Mraze?
Sule_HR
Sule_HR
bomber
bomber

Male
Broj postova : 100
Godine : 29
Lokacija : Petrinja
Datum registracije : 17.12.2013

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by roy 29.08.15 0:35

termit520 je napisao/la:ali to je jedan izrazito ljigav,podmukli,ciganski,šugavi i zločest potez od rota

Čovjek je jedina životinja sposobna za takve poteze.
Mislim da kriviti psa, biti ljut na njega ili mu željeti zlo nema nikakvog smisla, bez obzira što je pas napravio.

roy
bomber
bomber

Male
Broj postova : 158
Godine : 913
Lokacija : Zemlja
Datum registracije : 05.11.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by gorky 29.08.15 6:51

Mraz je napisao/la:Hehehehe!

"Dear Vedran,
Thank you for sending the photos.
Please reply with your complete name and address, and I will be happy to send you a courtesy one-time replacement.
I look forward to hearing from you soon.

Regards,
Kristi Appleby
KA-BAR Customer Service"

Cool, odmah mu skini premaz i na detaljnu analizu Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 478256
gorky
gorky
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1400
Godine : 48
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 19.11.2012

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Odin 09.09.15 19:06

http://www.njuskalo.hr/ostalo-oruzje/futrola-dva-colta-oglas-13184425

Neizostavni modni dodatak za izlazak u birtije po zagorskim bregima. Cijena sitnica. Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 478256
Odin
Odin
spikač
spikač

Male
Broj postova : 573
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.07.2011

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Migach 19.10.15 19:23

zdravo ljudovi Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 478256

Šta ima ..
Meni završila sezona vjenčanja pa sad imam i malo vremena da vrebam prerijama foruma Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 368870 Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 393492 Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 393492
Migach
Migach
ADMIN
ADMIN

Male
Broj postova : 2566
Godine : 33
Lokacija : Strmec Podravski
Datum registracije : 17.10.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by duke 19.10.15 19:24

A po šumama?
duke
duke
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1239
Godine : 39
Lokacija : Sveti Ivan Zelina
Datum registracije : 04.04.2012

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Migach 19.10.15 19:26

Sad će hvala Bogu biti i toga =)
Vikendi većinom slobodni,tako da fotić sad malo u prirodu =)
Ako ova jebena kiša stane da uhvatim koji jesenski kadar s vrha Ivanščice ovaj vikend =)
Migach
Migach
ADMIN
ADMIN

Male
Broj postova : 2566
Godine : 33
Lokacija : Strmec Podravski
Datum registracije : 17.10.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by puls 19.10.15 19:45

Pa koliko si se to puta oženio? Kumovao? Što li?
puls
puls
guru
guru

Male
Broj postova : 2791
Godine : 45
Lokacija : ZG
Datum registracije : 05.03.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Migach 19.10.15 19:47

puls je napisao/la:Pa koliko si se to puta oženio? Kumovao? Što li?

Fotografiram svadbe Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 368870
Puno sam ih oženio ove godine Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 478256 hehehe
Migach
Migach
ADMIN
ADMIN

Male
Broj postova : 2566
Godine : 33
Lokacija : Strmec Podravski
Datum registracije : 17.10.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by puls 19.10.15 20:08

Zaboravio sam staviti smješka.....
puls
puls
guru
guru

Male
Broj postova : 2791
Godine : 45
Lokacija : ZG
Datum registracije : 05.03.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by ivo 19.10.15 20:26

Ooo, dragi kolega Mygach, lijepo je chitati vas opet. Znao sam da ćete kad-tad postati shnell fotograf !!! Ta je lijepa profesija kao stvorena za veseljaka i poštenjačinu poput vas Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 747986
ivo
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3335
Godine : 60
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.10.2011

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Migach 19.10.15 20:27

kolega Ivo, a tek za nekoga ko voli i nekaj finoga požderati Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 478256
po tome nema bolje profesije..hahahaha
Migach
Migach
ADMIN
ADMIN

Male
Broj postova : 2566
Godine : 33
Lokacija : Strmec Podravski
Datum registracije : 17.10.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Mraz 19.10.15 20:32

30 vjenčanja i 15kg kasnije Migach se vraca na forum Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 469245
Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Migach 19.10.15 20:33

Mraz je napisao/la:30 vjenčanja i 15kg kasnije Migach se vraca na forum Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 469245

hahhahahha.. nije 15.. 8 je Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 478256 Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 478256 Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 478256 Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 478256
Migach
Migach
ADMIN
ADMIN

Male
Broj postova : 2566
Godine : 33
Lokacija : Strmec Podravski
Datum registracije : 17.10.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 7 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 26. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 16 ... 26  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.