FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share

Digitalni alati - survival aplikacije

Go down 
Autor/icaPoruka
Wolfy
bomber
bomber
Wolfy

Male
Broj postova : 103
Godine : 31
Datum registracije : 22.01.2015

Digitalni alati - survival aplikacije Empty
PostajNaslov: Digitalni alati - survival aplikacije   Digitalni alati - survival aplikacije Empty18.06.15 12:01

Naisel sam na zanimljivu aplikaciju "Survival guide", koja u sebi sadrži ovo sve:
http://www.armageddononline.org/uploads/FM21-76_SurvivalManual.pdf

Možete je naći na app storu za android (besplatno), te u slucaju da se zateknete u prirodi, a niste zaboravili napunit bateriju, il imate solarni punjac, imate sve informacije na dlanu Digitalni alati - survival aplikacije 747986

Nisam isprobaval druge, ova me odusevila, jer ima pokriveno manje vise sve (hranu,bilje, sklonista, psihologiju, diy alate, vodu, zivotinje, orjentaciju, prognoziranje vremena, cvorovi...) i jednostavna je za koristenje i navigaciju po izbornicima - pa ce dobro zamjeniti knjizice i razne papirice na kojima imamo zapisano kak se veze koji cvor i tsl...

Preporucam (makar je na engleskom)

Takodjer, kad vec otvaram topic, nek onda bude za takve i takvima slicne korisne aplikacije/alate i tsl Digitalni alati - survival aplikacije 747986 Vasa iskustva, komentari, kaj imate instalirano Digitalni alati - survival aplikacije 747986
[Vrh] Go down
SmitoBona
lingua
lingua
SmitoBona

Male
Broj postova : 462
Godine : 27
Datum registracije : 27.12.2014

Digitalni alati - survival aplikacije Empty
PostajNaslov: Re: Digitalni alati - survival aplikacije   Digitalni alati - survival aplikacije Empty18.06.15 12:27

Imam kupljenu - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.trellisys.sas&hl=nl

Jako sam zadovoljan.

Ali evo ovom prilikom najavljujem da pravim aplikaciju za snalazenje i prezivljavanje u prirodi na HRV/SRB/BOS jeziku, i da ide polako al sigurno, da ce imati sve od prve pomoci preko pravljenja sklonista do zivljenja u prirodi i sa prirodom. Kada bude gotova bit ce postavljena samo na ovaj forum !
[Vrh] Go down

Digitalni alati - survival aplikacije
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.