FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» 24 sata divljine
Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» chris reeve sebenza folder
Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty21.09.23 18:51 by NAVIGATOR

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty02.05.23 10:48 by Žic

» STRELJAČKA SVAKODNEVICA
Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty12.04.23 12:52 by Lawman

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu

+3
SmitoBona
gorky
Simke
7 posters

Go down

Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu

Postaj by Simke 26.05.15 20:26

Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu 20150526_190723
Pogled na noz sa boka. Uz same korice noza pricvrscenja je torbica sa alatom koji uobicajeno koristim u toku kretanja i postavljanja bivaka.
Ucvrseno je siguronosnim nitnama.
Na samoj norici koza su postavljenje plasticne veze za omotavanje kaisa ili kacenje noza na vise nacina.Tu su zakaceni paracord uzad.
Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu 20150526_192126
U torbici ucvrscenoj sa straznje strane noza se nalaze, vojni kompas,multi tool, citac razdaljine na kartama sa malim kompasom i termometrom, "commando wire", koja meni sluzi za sjecenje grana do desetak cm, a moze da posluzi i kao testera za dvojicu kada se pricvrsti za neku granu ili slicno,svedski celik za potpalu vatre,mala olovka za ucrtavanje trase i pisanje podsjetnika i slicno a omotana super trakom.
Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu 20150526_191602
Na prednjoj strani u dzepicu na koricama se nalazi dijamantni brus,mala LED rucna lampa i multi tool card.
Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu 20150526_192515_jpg
Noz je "borbene prirode", ali je odlican i za outdoor aktivnosti. Odlican materijal, dopadljiva izrada,perfejtan balans i tezina sa anatomski podesenom ruckom. Korice i tasnica su od jakog i stabilnog materijala,veoma lijepo sjedi na boku,a moze se po zelji i potrebi nositi na kaisu koji dolazi fabricki uz model. Sve u svemu odlican noz za visestruke namjene. Neko ce pomiliti da sjecivo nije upotrebljivo za vanjske aktivnosti,ali meni se pokazao kao odlican alat i veoma praktican.
da, i da ne zaboravim "tigrovu kandzu", kako je zovu. veoma prakticna stvarcica,ako zelite da okacite noz u blizina na granu,sator ili viseci krevet ili sta vec. Vrecicu sa hranom ili slicno. Jak i izdrzljiv.
Simke
Simke
bomber
bomber

Male
Broj postova : 144
Godine : 53
Lokacija : Zapadna Evropa
Datum registracije : 19.12.2012

[Vrh] Go down

Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty Re: Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu

Postaj by gorky 27.05.15 8:34

Lijepo složen komplet. Dosta korisnih stvarčica na jednom mjestu!
gorky
gorky
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1400
Godine : 48
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 19.11.2012

[Vrh] Go down

Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty Re: Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu

Postaj by SmitoBona 27.05.15 9:09

PALAC GORE ! Svidja mi se kako je slozeno.
SmitoBona
SmitoBona
lingua
lingua

Male
Broj postova : 440
Godine : 32
Lokacija : Mostar
Datum registracije : 27.12.2014

[Vrh] Go down

Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty Re: Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu

Postaj by Simke 27.05.15 10:26

Hvala drugari. Zaista mi je drago da vam se dopada. Stedi vrjeme i olaksava postavljanje kampa. Posle dugog hodanja, vjerujte mi da mi je lakse ovako...
Simke
Simke
bomber
bomber

Male
Broj postova : 144
Godine : 53
Lokacija : Zapadna Evropa
Datum registracije : 19.12.2012

[Vrh] Go down

Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty Re: Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu

Postaj by Fratt 27.05.15 10:46

Pazi samo kraj neke duboke vode da ne upadneš,to te bi moglo odmah povući na dno ako ti je za pasom... Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu 478256
Ja volim light verzije nošenja oštrice na remenu ali ako tebi ovo služi svrsi nek te još dugo i dobro služi,palac gore za razradu i rješavanje vlastitog problema. Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu 747986
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 44
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty Re: Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu

Postaj by Simke 27.05.15 12:08

Fratt je napisao/la:Pazi samo kraj neke duboke vode da ne upadneš,to te bi moglo odmah povući na dno ako ti je za pasom... Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu 478256
Ja volim light verzije nošenja oštrice na remenu ali ako tebi ovo služi svrsi nek te još dugo i dobro služi,palac gore za razradu i rješavanje vlastitog problema. Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu 747986

Hehehe imam i tu rjesenje, trenutno u izradi. Posto veoma cesto furam sa gumenjakom po jezerima (enormnim), sa jako finim i mirnim otocicima i velikim stukama, kontam da realizujem jednu ideju. Naime, razmontirao sam jedan prsluk za spasavanje, koji radi na gasne ampule i nosivosti do 40. kg. Da se smotati kao recimo paklica od cigareta, cak i manje. To cu da smontiram tako da se moze po potrebi kaciti za razne djelove opreme ili odjece.

Naucio sam se da budem pazljiv u dubljim vodama Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu 469245 Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu 323904
Simke
Simke
bomber
bomber

Male
Broj postova : 144
Godine : 53
Lokacija : Zapadna Evropa
Datum registracije : 19.12.2012

[Vrh] Go down

Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty Re: Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu

Postaj by goxxon 27.05.15 13:32

@Simke: naš forumski kolega Ivo ima najlakši i jedinstveni sustav za nošenje stvari po šumi, naime dotični uopće ne nosi ruksak. umjesto toga pozove nekog da ide s njim i nosi mu stvari u ruksaku. doživio sam to nekoliko puta na vlastite oči!
goxxon
goxxon
guru
guru

Male
Broj postova : 3594
Godine : 44
Lokacija : ZG/OT
Datum registracije : 17.11.2010

[Vrh] Go down

Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty Re: Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu

Postaj by Simke 27.05.15 13:40

goxxon je napisao/la:@Simke: naš forumski kolega Ivo ima najlakši i jedinstveni sustav za nošenje stvari po šumi, naime dotični uopće ne nosi ruksak. umjesto toga pozove nekog da ide s njim i nosi mu stvari u ruksaku. doživio sam to nekoliko puta na vlastite oči!

Vrlo pametno rjesenje Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu 304316

To ti ja nesto kao, Cak Noris ne nosi ruksak. Ruksak nosi njega Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu 469245
Simke
Simke
bomber
bomber

Male
Broj postova : 144
Godine : 53
Lokacija : Zapadna Evropa
Datum registracije : 19.12.2012

[Vrh] Go down

Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty Re: Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu

Postaj by Simke 27.05.15 13:49

goxxon je napisao/la:@Simke: naš forumski kolega Ivo ima najlakši i jedinstveni sustav za nošenje stvari po šumi, naime dotični uopće ne nosi ruksak. umjesto toga pozove nekog da ide s njim i nosi mu stvari u ruksaku. doživio sam to nekoliko puta na vlastite oči!

Nego. Nesto sam nesiguran sad. Da li si dozivio na vlastite oci ili na vlastita ledja Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu 469245
Simke
Simke
bomber
bomber

Male
Broj postova : 144
Godine : 53
Lokacija : Zapadna Evropa
Datum registracije : 19.12.2012

[Vrh] Go down

Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty Re: Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu

Postaj by goxxon 27.05.15 13:55

i svoje oči i svoja leđa Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu 747986 grubo me iskoristio, kao i forumaša Bobu u nekoliko navrata.
goxxon
goxxon
guru
guru

Male
Broj postova : 3594
Godine : 44
Lokacija : ZG/OT
Datum registracije : 17.11.2010

[Vrh] Go down

Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty Re: Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu

Postaj by Simke 27.05.15 21:17

goxxon je napisao/la:i svoje oči i svoja leđa Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu 747986 grubo me iskoristio, kao i forumaša Bobu u nekoliko navrata.

Vidis ti kakvih sve ljudi ima...ma ne daj da te prevari vise Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu 478256
Simke
Simke
bomber
bomber

Male
Broj postova : 144
Godine : 53
Lokacija : Zapadna Evropa
Datum registracije : 19.12.2012

[Vrh] Go down

Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty Re: Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu

Postaj by goxxon 27.05.15 21:49

Nema šansone 😊 nego, koliko para dođe taj nož?
goxxon
goxxon
guru
guru

Male
Broj postova : 3594
Godine : 44
Lokacija : ZG/OT
Datum registracije : 17.11.2010

[Vrh] Go down

Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty Re: Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu

Postaj by puls 27.05.15 22:20

goxxon je napisao/la:i svoje oči i svoja leđa Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu 747986 grubo me iskoristio, kao i forumaša Bobu u nekoliko navrata.

Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu 676815
Hm.....sad........ovakve opscene izjave bi, jelte, možda ipak trebalo zadržati za sebe......mislim, ima mlađarije i tako.......... Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu 564295
puls
puls
guru
guru

Male
Broj postova : 2791
Godine : 45
Lokacija : ZG
Datum registracije : 05.03.2010

[Vrh] Go down

Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty Re: Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu

Postaj by siga 28.05.15 8:55

Zanimljivo i korisno složena kombinacija, mora se priznati. Nož je vrlo tactocool, kao i većina Mtech proizvoda, ali da biram njihov nož zbog wow faktora, radije bi uzeo ovu tracker verziju, jednostavno mi izgleda opakije:

Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu W6y1vl

kvaliteta je vjerovatno ista, kao i čelik (440C), mjesto rođenja Guangdong, a i cjena je tu negdje 30-40  dolarsa +šiping
ovaj drugi nađoh na amazonu:


http://www.amazon.com/gp/product/B00629W99I/ref=as_li_qf_sp_asin_il_tl?ie=UTF8&camp=1789&creative=9325&creativeASIN=B00629W99I&linkCode=as2&tag=mortgaaccelem-20&linkId=I4TH4PJSJWYYVOCP

Generalno mišljenje o Mtech noževima po forumima je: kung-fu njesra. kol`ko para tol`ko i muzike.
Nisam ga nikad imao, pa ne mogu reći ništa, sretno sa njim i nadam se da će te dugo služiti.
siga
siga
spikač
spikač

Male
Broj postova : 817
Godine : 45
Lokacija : Hamilton, Novi Zeland
Datum registracije : 12.09.2012

[Vrh] Go down

Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty Re: Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu

Postaj by Simke 28.05.15 9:06

Cjena mu je oko 65 euro, a ja sam ga dobio za nekih 45-50. Kupljen je u trgovini vojne opreme i slicnog. Po meni solidan noz. Vidjecemo jos koliko ce da trpi. Sto se tice cjena te marke i modela, mozes pogledati ovdje:http://www.swordsknivesanddaggers.com/m-tech-usa-knives.html
Simke
Simke
bomber
bomber

Male
Broj postova : 144
Godine : 53
Lokacija : Zapadna Evropa
Datum registracije : 19.12.2012

[Vrh] Go down

Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty Re: Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu

Postaj by Simke 28.05.15 9:16

siga je napisao/la:Zanimljivo i korisno složena kombinacija, mora se priznati. Nož je vrlo tactocool, kao i većina Mtech proizvoda, ali da biram njihov nož zbog wow faktora, radije bi uzeo ovu tracker verziju, jednostavno mi izgleda opakije:

Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu W6y1vl

kvaliteta je vjerovatno ista, kao i čelik (440C), mjesto rođenja Guangdong, a i cjena je tu negdje 30-40  dolarsa +šiping
ovaj drugi nađoh na amazonu:


http://www.amazon.com/gp/product/B00629W99I/ref=as_li_qf_sp_asin_il_tl?ie=UTF8&camp=1789&creative=9325&creativeASIN=B00629W99I&linkCode=as2&tag=mortgaaccelem-20&linkId=I4TH4PJSJWYYVOCP

Generalno mišljenje o Mtech noževima po forumima je: kung-fu njesra. kol`ko para tol`ko i muzike.
Nisam ga nikad imao, pa ne mogu reći ništa, sretno sa njim i nadam se da će te dugo služiti.

I meni se taj takodjer dopao ali sam se odlucuio za ovaj zbog koricama i mogucnosti nadogradnje. Za njega se mogu nabaviti kopce iz NATO standarda i prilagodjavati opremi za druge aktivnosti. Noz ima potrebnu tezinu upasanu sa balansom, dobru ostricu. Koliko trpi to cu jos da isprobam, mada ja nisam brutalan sa noževima.
Simke
Simke
bomber
bomber

Male
Broj postova : 144
Godine : 53
Lokacija : Zapadna Evropa
Datum registracije : 19.12.2012

[Vrh] Go down

Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu Empty Re: Nadogradnja noza,skup korisnih alata na jednom mjestu

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.